Marmara Üniversitesi Bisiklet Kulübü - MÜBİK Kurma Girişimi

tandemir

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Sedona
Akadaşlar bende Marmara Beden Eğitimi mezunuyum. Acıbademde oturuyorum eğer toplanırsanız bende size katılmak isterim nede olsa Marmara;)

Scudo

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
@Ray Tango

Marmara Üniversitesi Bisiklet Kulübü, bisiklete meraklı ama türlü bahanelerle pedal çevirmeye fırsat bulamayan 7 den 77ye tüm bisikletseverlere, ücret ya da katılım şartı aramadan dört dörtlük bir tur sunuyor! Bu güne kadar gurup disiplini içerisinde yola çıkıp pedal çevirmediyseniz, katıldığınızda çok eğleneceğinizin garantisini veriyoruz...

üstelik biz, konsept olarak yağmur çamur demiyor, nalbur ya da iş önlükleri satan yerlerden 6-7 liraya aldığımız dizlere kadar inen uzun yağmurluklar ile, hava şartı kötü bile olsa yollara çıkıyor, yağmura inat üstümüzü başımızı çamur edip güle oynaya evlere dağılıyoruz, OmoMatik reklamlarındaki kirlenmek güzeldir felsefesini bir fill yaşamanın verdiği haz ve tabii turun getirdiği yorgunluk ile, yataklara yığılıp günü sporumuzu yapmış bir şekilde tamamlıyoruz...

Her pazar Tepe Nautulus alışveriş merkezi önünden hareketle Kadıköye, ordan Moda, Feberbahçe, Caddebostan sahilyolu derken, yorulana kadar pedal basıyor, o gün katılanların performanslarını da göz önünde bulundurarak caddebostan migros ya da daha ileri bi noktadan tekrar kadıköy yönüne dönüşe geçiyoruz.

18.55 - tepe nautulus (teknosa tarafındaki kapı(kadıköy yönündeki))
19.00 - beşiktaş iskelesi (kadıköy)

telefon ederek daha farklı bir güzergahta -örneğin fenerbahçe statı önünde- bize katılabilirsiniz. arayın buluşma yeri ve saatini o anda tayin ederiz. bu konuyla ilgili face1tr@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

bu tur, 3 haftadır aksatılmadan yapılmaktadır, bu hafta, şehir dışında olacağımdan tur yapılmayacaktır.

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
http://i136.photobucket.com/albums/q162/gezginruh06/Untitled-2_resize.jpg

okulumuz bisiklet kulübü, Durgun Sulara Yolculuk projesine katılacaktır.

• Beğen
Tepkiler: dapoet

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Bendeniz GYTE İşletme'de doktora yapmaktayım ve yüksek lisansımı Marmara Endüstri Mühendisliği'nde yaptım. Bu bakımdan ben de bir Marmara'lı sayılabilirim. Ancak üye olabilmek ve arzu ettiğim bisikleti alabilmek (Benim Toscano marka bisikletim var ve onu değiştirmek istiyorum) için maddi imkanım yok. Bu nedenle, eğer yüksek lisans ve doktora yapmak isteyen arkadaşlar varsa, onlara başvuru için gerekli yabancı dil belgesini alabilmelerine yardımcı olmak için ücret karşılığında KPDS ve ÜDS sınavları için özel ders vermek istiyorum. Bunun nedeni almayı düşündüğüm bisikletin parasını denkleştirebilmek. Ayrıca 2008 Kasım'daki sınavda 73 aldığım KPDS'ye puanı yükseltmek amacıyla bu Aralık'ta gireceğim. İlgilenen varsa bana özel mesaj atabilirsiniz.

cruphasulie

Forum Demirbaşı
Tepki
422
Forum yönetiminden bu başlığın kısaltılıp, ilgili bölüme taşınmasını rica ediyorum.

Samet kurma girişimlerini sonuçlandıralı bayağı zaman oluyor, bana katılmak
nasip olmasada :).

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
arkadaşlar, çanakkale turu yapacak mıyız?

konuyu yakında kapatıp, üniversite bisiklet kulüpleri altında yeni bir konu açacağım.

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
arkadaşlar bisiklet kulübünüz hakkında nereden ve nasıl bilgi alabilirim?

Emre Gözütok

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Bisiklet
Salcano
Merhaba

Ben de bu sene Marmara üniversitesini kazandım.Göztepe kampüsündeyim. Ne sıklıkla turlar oluyo acaba ?

• Beğen
Tepkiler: murat aluçlu
Tepki
13
konu pek aktif gibi durmuyor. ama bende göztepe kampüsündeyim. bir kaç tur organize edilebilir. :)

Rikoenriko

Daimi Üye
Tepki
397
Mezunlarıda kabul ediyormusunuz. İletişim Fakültesi Mezunuyum. Klüp Aktivitelerinde olmak isterim.

halil fatih akbaş

Forum Bağımlısı
Tepki
274
Bisiklet
Specialized
marmara üniversitesi öğrencisi değilim fakat görme engelim var ama bisiklet sevdam hiç bitmediği için yinede pedallıyorum engellilerle yapılan tura kesinlikle katılmak isterim haberlerinizi bekliyorum çalışmalarınızda başarılar dilerim

• Beğen
Tepkiler: murat aluçlu

murat aluçlu

Aktif Üye
Tepki
77
@halil fatih akbaş

eskibaşkan samet aksuoğlu inadına görmek projesinde yer almıştı.bu sene grubu tekrar açıcağız ve eylüllde inşallah ilk toplantımızı yapmayı düşünüyoruz.facebookda da grubumuz vardır:D