Mario Kaldato'yu forumda yolluyorum.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Öncelikle herkese mutlu bir yeni yil diliyorum arkadaşlar.

Forumda uzun yillardir bulunuyorum, cogunuz beni az çok tanirsiniz. Hayatimda en sevdigim seylerin başinda bisiklet gelir ve bisiklet severlerle bu forumda bulustugumdan dolayi mutluyum.
Forumda bir cok degisik karakterde insanla tanistim. Herkese elimden geldigince yardimci olmaya calismisimdir. Benimde teknik ve fikir olarak bu forumda bilgi aldiklarimda olmuştur. Ama forumda birisi var ki o arkadaşi bir türlü çözemedim. Actigi tuhaf konular olsun , tuhaf espiriler olsun garib geliyor bana.

(Bazi örnekler vermem gerekirse)...

(link)

(link)

(link)

(link)

Gördügünüz gibi bisikletle uzaktan yakindan alakasi olmayan birisi kendisi. Bende o yüzden bu arkadasi tam bir bisikletci olmasi icin Forumda yollamak istiyorum. Ondan dolayi kendisini bir yol bisikleti sahibi etmeye karar verdim. Kendisi kisacik boylu birisi o yuzden ona uygun bir kadroyu ancak çocuk reyonunda buldum.

Bisikletimiz mesela Willier markasindan Team Replika modeli, Campagnolo donanimli, aluminyum borulu ve karbon masali bir bisiklet yada en az bunun seviyesinde bir baska bisiklet olabilir.
SÜPRIZ OLSUN BAKALIM NE OLACAK. :)

DSC_0850.JPG
DSC_0851.JPG

Scudo

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Helal olsun abi :) çok güzel ince bir düşünce. Ama adam Mercedes'e biniyor, dura ace kollara bim poşetleri asıyor. Gerçi bundan sonra 25 krş. verip asmaz herhalde, anca şunu asar:
IMG-20181228-WA0007.jpg
Yine de emin misin yollu yapmaya?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bir yolluk almadan, şuradan şuraya gidilmez
Mariokaldotusuz şu goca dünya çekilmez

uslsy

Marstan Katılan İlk Vejetaryen Üye
Tepki
2.652
İsim
Ömer Uslusoy
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Atasoy

Tayt ona bambaşka olur. Çok hoş olacak. Mahalleli de sorun etmez muhtemelen. Bacaklari da almak gerekecek. Uzun uzun killarla gozlere zarar verilmesin.

-Skynet-

Forum Bağımlısı
Tepki
2.140
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Benim gibi başlığa takılanlar? :D Da vıncı'nin şifresini çözmüş adamım, bu beni biraz uğraştırdı. :D Önce forumdan kovuyoruz anladım.Sonra bisikleti görüncü forumdan bisiklet yolluyoruz, diye düşündüm. Sonra jeton düştü.:koptum: Yapmayın böyle şeyler, yol bisikletinin arkasına bağlanan pazar arabasını görmeye herkes hazır değildir.:D

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Abdülkadir Ergin
Tabiki 25 kurusluk poset yerine özel bir poset gönderilecek bisikletle beraber. :koptum::koptum:

@mariokaldato
Bu cümlede yanlis olan nedir de güldünüz mario bey. Dogrulari yazmak sucmu.:koptum::koptum::koptum:

@N.ÖZKAN
Tesekkürler, kim ne düsünürse düsünsün, ne derse desin ben seviyorum böyle yardimlasmayi.

@uslsy
Ömer bizde mario kardesimizi hayata oldugu sürece gercek ruhuna kavusturmak istiyoruz. :koptum::koptum: