Manisa

Tepki
6
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar merhaba,
ben manisa da güzelyurtta oturan biri olarak yol bisikletini alıp haftada bir iki tur yapabileceğimiz grup oluşturmak istiyorum önceki açılan baslıklarda ilgili bir konu bulamadığım için bir kaç cümleyle sizlere ulaşmak istedim umarım küçükte olsa bir organizasyon yapabiliriz..... :)

Scudo
Tepki
6
Bisiklet
Sedona
yunus merhaba simdi bende yeni bir konu açmıştım bununla alakalı nerdesin hangi günlerde çıkıyorusn ben güzelyurttayım haftada en azbir iki tekten çıkıyorum

Tepki
11
Bisiklet
Carraro
Face de Manisa Bisiklet Spor Derneği Grubuna üye olup tur etkinliklerine katılabilirsiniz.

Tepki
11
Bisiklet
Carraro
Selamlar,

Yol Bisikletim yok, Şehir bisikleti ile daha çok işe gidip gelme, çarşı turu filan tek başıma ya da oğlumla takılıyorum. Ara sıra Uncubozköyden çıkıp Bursa-İzmir sürat yolundan inip Gediz köprüsü ışıklarından yeni çevre yoluna giriyorum. Oradan anıta kadar gidip Tıp fakültesi içinden Uncubozköy e geri dönüyorum. Telefonumdaki tur programı tam 20.0 km gösteriyor. Lakin havalar soğudu. Özellikle yokuş aşağı gidişlerde yediğim rüzgar sinüzit azmasına neden olduğundan işe bile araba ile gider oldum. Şu sıralar ani mevsim dönümünden dolayı bisiklete uzağım yani.

Yunus M.

Forum Demirbaşı
Tepki
287
Bisiklet
Diğer
@Aydın Glldg

aydın merhaba face de ki gruba yazdım ben ama geri dönüş olmadı. ben cumartesi pazar boş oluyorum o günlerde cıkarım tek cıkıyorum bende. vallahi buluşabilirsek sevinirim sıkıcı oluyor tek başına.0553 289 36 85 numaram msj atarsan haftasonu ayarlayalım bişiler.

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şehir bisikleti ile oluyorsa gelebilirim. Yaz kış günlük işe gidip geliyorum, haftalık tur da fena olmaz hani.

Yunus M.

Forum Demirbaşı
Tepki
287
Bisiklet
Diğer
arkadaşlar merhaba bende de 29 mtb var. yolun bi önemi yok en azından haftasonları buluşabiliriz hatta çok iyi olur.

Tepki
6
Bisiklet
Sedona
Arkadaslar Merhabalar az önce yunus la mesajlastik küçük bir grup kuralım bu hafta başlayalım haftaiçi de bana uygun bir yerde buluşup tur yaparız

• Beğen
Tepkiler: Yunus M.
Tepki
4
Merhabalar bende dilşeker mahallesinde zabıtanın orda oturuyorum.Lise 2 öğrencisiyim 2015 te allah nasip ederse yol bisikleti alıcam ,kabul ederseniz aranıza katılabilirim.

• Beğen
Tepkiler: Yunus M.
Tepki
3
Manisa'nın Salihli ilçesinde ikamet etmekteyim. Gıda fabrikasında Satınalma departmanın da çalışıyorum. Evli ve 2 çocuklu, iki teker sevdalısı bir vatandaşım. Kullanmakta Olduğum bisiklet 2013 Specialized Hardrock 29 Disk frenlisi.
2014 Ocak Ay'ından bu Runtastic kullanıyorum ve 2.000 km yi devirdim. Fazla kullanamıyorum ama yola çıktığımda ortama 25 km hızla 2-3 saat gidebiliyorum.
Hepiniz Sağlıcakla kalın. http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/11/11/43d10ada9ba3a9ad43ad7c433b9e5444.jpg

• Beğen
Tepkiler: Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Ortalama hızınız gayet iyi... Bisiklette güzelmiş... Güle güle kullanın...

Recep DOLGUNSÖZ

Aktif Üye
Tepki
63
Bisiklet
Sedona
slm dostlarım.. Manisa Bisiklet Derneği facebook sayfamızdan faaliyet ve tur proğramlarımızı takip edebilirsiniz.

Recep DOLGUNSÖZ

Aktif Üye
Tepki
63
Bisiklet
Sedona
14 Aralık pazar günü sabah 07.30 da Manolya meydanı sekiz (8) havuzu ordan ciddi bir turumuz vardır..Buyrun gelin.

burak123

Üye
Tepki
2
İsim
Burak Paşaoğlu
Bisiklet
Carraro
MANİSA TURGUTLU DA bisiklet ile uzak yerlere ( salihli demirci mannisa vs. yerler ) gezen varmı gurup kurup gezebiliriz.

Yunus M.

Forum Demirbaşı
Tepki
287
Bisiklet
Diğer
Salih bey Merhaba perşembe akşamları oluyor onun haricinde gece turlarımızda oluyor.. facebook kullanıyorsanız eğer manisa bisiklet spor klübü diye bir grubumuz var ayrıca bir pedal öteye grubundan da takip edebilirsiniz.. haftasonu turlarıda vardır ayrıca

Yunus M.

Forum Demirbaşı
Tepki
287
Bisiklet
Diğer
Manisa bisiklet spor klübü face ten bulabilirsiniz arkadaslar bende su an aktif bir üyesiyim

E2NT

Üye
Tepki
26
İsim
Ertan
Bisiklet
Bianchi
Tur rotası nasıl?

DOKTORBEY

Forum Demirbaşı
Tepki
267
İsim
Samet
Bisiklet
Bianchi
arkadaşlar manisada bisiklet kiralama yeri varmı

taytan

Üye
Tepki
45
Bisiklet
Merida
manisa bisiklet spor klübü facebook sayfası pek aktif değil.