Manisa

Tepki
27
İsim
Zülal Akbaş
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar merhaba,
Adım Zülal Akbaş (Kullanıcı adını yanlış yazmışım farkında olmadan 7 gün sonra düzeltirim)
Salihli de yaşıyorum.
35 yaşında evli 2 çocuk babasıyım.
Konserve fabrikasında Satınalma Şefi olarak çalışmaktayım

Forma daha önce üye olmuştum lakin aktif olmadığımdan kullanamadım.
Yeni yol arkadaşım Specialized Tarmac ile aranızda aktif bir şekilde bulunmak istedim.
Yol bisikletinde daha çok yeniyim.
Yol bilgisayarı almayı planlıyorum öneri ve eleştirilerinizi yaparsanız memnun olurum.

Tekeriniz her daim düz bassın dostlarım.

• Beğen
Tepkiler: Abdülkadir Ergin
Scudo

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.162
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@zulal.abbas merhaba,

Merkezde yaşıyor, Vestel'de çalışıyorum, teknikerim. İşe genelde bisikletle gidip gelirim. Ben de yola bu yaz başladım. Carraro Cr062 model ağır mı ağır bir atım var. Umarım bir gün görüşür birlikte pedallarız.

Yol bilgisayarı için ise bir f/p cihazı olarak igpsport tavsiye ederim. Bir kaç tane açık konusu var, cihaz hakkında geniş bilgi ve deneyim paylaşımı forumda mevcut.

• Beğen
Tepkiler: zulal.abbas
Tepki
27
İsim
Zülal Akbaş
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar,
İnşallah bir gün beraber pedallarız.
Başlıkları okumaya başladım.
Teşekkürler.

@burak123 Salihli de ikamet ediyorum.
Daha yeniyim ama uzun sürüşler yapmaya çalışıyorum.
Bİr program yapabiliriz

İyi günler.

Tepki
27
İsim
Zülal Akbaş
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sevgili dostlarım merhaba,
03.03.2019 Pazar günü (bu haftasonu) saat 10:00 da Sütçülerde buluşup Spil Dağına 3 bisiklet tırmanış yapmayı planlıyoruz.
Bir nevi Granfondo Marmaris için antreman.
Müsait olan arkadaşlar olur ise hem tanışma hem de sürüş yapma adına bekleriz.

Sağlıcakla kalın.

mustybulut

Üye
Tepki
24
Herkese selamlar..
Bornovada Selim abi her işimizi hallediyordu sağolsun..
Şimdi Akhisarda uzun bir aradan sonra tekrar bisiklet kullanmaya başlayacağım. bisiklet siparişini verdim..
Üst sınıf bisikletler için tavsiye edeceğiniz bir tamirci varsa yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler..

Slcno

Üye
Tepki
2
İsim
Ali
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Selamün aleyküm. Manisa Akhisar'dan katılıyorum üyeliğim yen değil, bisiklete fırsat bulamadığım için ilgilenemiyordum şimdi tekrar ilk fırsatta başladım hayırlı günler hayırlı sürüşler diliyorum

• Beğen
Tepkiler: Bike Storm 09

fensinn

Daimi Üye
Tepki
137
İsim
fensinn
Manisalı arkadaşlar Manisa’da bisiklet tamircisi tavsiyeniz var mi ? Yunusemre ilçesindeyim

Wilakress

Üye
Tepki
295
İsim
Gökhan
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhabalar..yaş 33 adım Gökhan. Akhisardayım, bisikleti hep sevmişimdir fakat yıllardır iş güç vs. derken hep erteledim.
İkinci el orta halli birşeyler arayışındayım, bulduğum an bende aranıza katılmak isterim. Akhisar yolları malum, çoğunlukla ev-iş arası kullanacağım için dağ kategorisine bakıyorum, hafif-uzun seyahatlerde de beni yormayacağını düşünüyorum. Bir makine bulduğumda sizlerleyim :) Selamlar.

Tepki
0
İsim
Tümay YILDIZ
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Manisalı arkadaşlar Manisa’da bisiklet tamircisi tavsiyeniz var mi ? Yunusemre ilçesindeyim
Kamyondan dükkan olarak tamircilik yapan Halil Abi var (park 45 önünde).Şehzadelerde ise Sultan parkı yanında.(sağlık fırınından yukarı doğru giderken)

fensinn

Daimi Üye
Tepki
137
İsim
fensinn
Kamyondan dükkan olarak tamircilik yapan Halil Abi var (park 45 önünde).Şehzadelerde ise Sultan parkı yanında.(sağlık fırınından yukarı doğru giderken)
Çok teşekkürler virüs dolayısıyla hala geliyor mu park 45 in oraya ?

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.181
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Manisa'da jant akort işinden anlayan kim var acaba? Yol bisikletim de aero (yassı) tellerden var. Merkezde dükkan olarak götürdüğüm bisikletçiler anahtar yok pense ile tutarın çizilmeye mesuliyet kabul etmem ve bisikleti bırak 5 gün sonra alırsın dediler. 5 gün sonra alırsın diyen yer daha önce bir ürünü bana piyasadaki liste fiyatından 200 lira fazla çalışmaya sattığı için 5 dakika dahi vermeyi düşünmem. Bu gidişler onu da öğrenmeye başlasam iyi olacak.

Wilakress

Üye
Tepki
295
İsim
Gökhan
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Manisayı çok iyi bilmediğimden iyi tarif edemem belki, sanırım devlet bahçeli vavşağı idi orası. Carraro bayisi var bp benzin istasyonunun yanında. Oraya aordunuz mu acaba? Oranın servisindeki arkadaşlar tecrübe ve bilgi sahibine benziyor. Gitmediyseniz bir uğrayın derim.

• Beğen
Tepkiler: MakRo

safex

baspedala
Tepki
435
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Wilakress Konuyla alakasız, Contra ile akrabalık var mı?:D

• Hahaha
Tepkiler: MakRo

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.809
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@MakRo akord anahtarı yetmiyor tezgah lazım. Tezgahı yapmasıda zor değil. Bir ara çalıştığım bisikletçiden fotoğrafını çekip atayım. Yada akord ayarı denk gelirse video çekeyim. En son kendi bisikletimin akord ayarını yapmıştık ustayla yağ gibi akıyor mübarek şimdi. :harika:

probiker12

Üye
Tepki
1
İsim
Bahadır
Bisiklet
Kron
Merhaba,
Manisa'da Salihli akhisar cevresinde sürecek var mı ? Bozdağ felan yapabiliriz.Bende yol var (spec allez sprint) ama benim icin fark etmez herkesle sürebilirim.

• Beğen
Tepkiler: gezgino28

Wilakress

Üye
Tepki
295
İsim
Gökhan
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@probiker12 Akhisar'dayım, aslında çok isterim, böyle bir niyetim de vardı ama son zamanlarda işler çok yoğunlaştı, kafamı kaşıyacak vaktim kalmıyor.
Şehir bisikletim var, sportive 225, muhtemelen Sizlere ayak uydurabilirim.
Geziye fırsat bulduğum an buradan yazarım, denk gelirse benim için de güzel olur.
Sağlıklı günler.

Edit : Akhisar civarı için WP grubu kurulabilir aslında, planlı yada anlık gezileri bildirerek daha hızlı haberleşme sağlanabilir?

probiker12

Üye
Tepki
1
İsim
Bahadır
Bisiklet
Kron
Dizimde sakatlık oldu.Geç cevap için kusura bakmayın.WP grubu mantıklı gibi ama ne kadar bisikletçi çıkabilir ki civardan.

Wilakress

Üye
Tepki
295
İsim
Gökhan
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gryp kurulduktan sonra, hem buradan çığırtkanlık yaparız, hem de yolda gördüğümüz bisikletli kişilerle gerekirse tek tek muhabbet ederek davet ederiz :)

• Beğen
Tepkiler: gezgino28

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba,
Manisa'da Salihli akhisar cevresinde sürecek var mı ? Bozdağ felan yapabiliriz.Bende yol var (spec allez sprint) ama benim icin fark etmez herkesle sürebilirim.
KARDESIM IRTIBATA GECELIM BURAYI PEK KULLANMIYORUM INSAGRAM VIZELIGEZGIN28
İZMİRİN KIRAZ ILCESINDEYIM..buralarda yenıyım bısıkletle turlayabılırım yalnızım ınsagramdan haberleselım burayı pek kullanmıyorum vzelıgezgın28