Manisa

Scudo
Tepki
19
Ben Onur yeni üyeyim yaza doğru bisikletime kavuşacağım (Bianchi Mega 26' )

Mert KURT

Daimi Üye
Tepki
34
Bisiklet
Scott
Merhabalar Ben İzmir'liyim Manisa Celal Bayar Üniversitesi muradiye kampüsün de okuyorum. Ayrıca Muradiye kampüsüne yapılan yurtta kalıyorum.

Allahın kel dağında kuzuların arasında köyün (kampüsün) delisi olarak tek bisiklet süren benim. :D

Yok mu eşlik edecek birileri çatlayacağım sıkıntıdan.

Manisa merkeze gittiğim de de kimseleri göremedim.

PAB manisa grubuna faceten zar zor ulaştım onlar da sadece perşembe akşamları çıkıyor. Dönüşte saat 11'den sonra tek başıma muradiye kampüsüne dönmek hiç mantıklı gelmiyor :D

554 417 59 44 telefon numaram arkadaşlar. Lütfen çekinmeyin istediğiniz saatte arayın

Bekliyorum haberlerinizi...

Akif Bozkurt

Forum Bağımlısı
Tepki
168
Bisiklet
Giant
manisadan AYDIN YILDIRIM tanıyormusunuz numarası vs varmı ulasamıyorum son çare burası ddd

Akif Bozkurt

Forum Bağımlısı
Tepki
168
Bisiklet
Giant
manisadan aydın yıldırım ı tanıyanınız varmı hiç ulsamıyorum kendısne tel numarsı vb olabılır tanıyan varsa yardımcı olursanız sevınırım jant seti alıcam forumda satıyor idi cevap vermıyo

Akif Bozkurt

Forum Bağımlısı
Tepki
168
Bisiklet
Giant
bayada bir zaman oldu lütfen tanıyan varsa özel msjdan ulsabılırmı bana simdiden çok tesekürler

psikozz

Üye
Tepki
9
merhabalar arkadaşlar. manisa'daki bisikletçilerin bir araya gelmesi ve minik de olsa turlar, buluşmalar düzenleyebilmesi için bu başlığı açmaya karar verdim. burada herkes kendiyle ilgili biraz bilgi versin ki tanışabilelim. ben başlıyorum ilk olarak. :)

ikamet: manisa merkez

bisiklet: specialized sirrus sport

boş gün: pazar

boş akşamlar: dondurucu soğuk olmayan akşamlarda saat 20:00'dan itibaren.

genel sürüş eğilimi: şehir içi sürüş, akşam sürüşleri, minik turlar. ( manisa - turgutlu - izmir gibi )

sonerveozer

Forum Bağımlısı
Tepki
177
Bisiklet
Mosso
selamlar kardeşim Manisa bisiklet gurubu var hafta sonu ve perşembe akşamı pedal çeviriyoruz...

psikozz

Üye
Tepki
9
soner ben seni taniyorum galiba. sende bir ara trek vardi, satiyordun hatta. teoman'in abisinin arkadasiydin. dogru kisi misin? :)

Tepki
0
Bender salihlideyim turlar olursa katilabilirim Türk birliği anadoludayım ulaşmak isteyen pmden ulasabilir

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
ozan bey yaşınız kaç bende akhisarlıyım akhisarda oturuyorum birgün görüşüp tanışlaım

Melih GÜLER

Aktif Üye
Tepki
9
Usta bu pazar yarış var cumartesi UCİ lisansın varsa gel yarış Mtbci isen

mn_keskin

Üye
Tepki
0
manisa-ahmetli
bisiklet henüzalmadım ama kararlıyım bianci afx-7001 düşünüyorum.(sizce nasıl)
yapacağınız küçük turlara katılmayı düşünüyorum.

SÜLEYMAN

Üye
Tepki
6
merhabalar ben manisadan süleyman geçen hafta kron xc 250 aldım manisa merkezdeyim turlar olursa katılabilirim birde perşembe akşamları nerelerde pedallıyorsunuz