Malatya

Scudo

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Bisiklet Foruma hoş geldiniz. Doğu Anadolu olarak biraz daha büyümek dilekleri ile. Malatya'dan gezilerinizi, merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum.

Sevgiler...

M.Haktan Derin

Forum Bağımlısı
Tepki
79
bende malatyadayım belki tanısıoruzdur normal hayatta :D isim soyisim we yas alabilirmiyim? ben: haktan derin 16

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Selam arkadaşlar:
Benim Malatya ilinde oldugumu biliyorsunuzdur.
Bisikletforum ile tanıştıgımdan bu yana yapılan etkinliklerin %99'u batı şehirlerinde oldugunu gördüm bunu kıskandığımdan söylemiyorum (size yalan solemicem çoook kıskanıyorum:) )Neden bizde güzel etkinlikler yapmayalım Buralara kış geldi artık ne etkinligi bu çocuk delimi diyen varsa illaki bisiklet turu yapalım demiyorum birlikte oturup bi kahve içeriz sohbet ederiz (Kahve bahane sohbet etmek şahane:D )Eger ilgilenen arkadaşlar olursa buluşacagımız yer ve zaman hakkında önerilerinizi beklerim...

ÖNEMLİ NOT: Lütfen bu makalemi yanlış anlamayın herhangi bir Dogu-Batı kutuplaşmasına falan yol açmak istemem sadece etkinlikleri teşvik etmek istiyorum anlayışınıza sığınıyorum :eek:

hcyoldas

Daimi Üye
Tepki
130
Kurban Bayramında Büyük ihtimelle bende MALATYA da olacağım.İnşallah geldiğimiz zaman tanışırız.

• Beğen
Tepkiler: sweetdevil

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Evet kardeşim etkinliklerin çoğu Batıda yapılıyor. Ama bu yüzdelik oran biraz daha fazla bizde.. %25 civarındayız. Ben Erzincan'da, birçok arkadaşımızda Anadolu'ya yayılmış durumda.. Konya'dan Nevşehir'e, Kayseri'den Gaziantep'e, Malatya'dan Erzincan'a varana kadar birçok arkadaşımız var. Bize göre buralarda batı sonuçta ama Anadalu'nun heryerinde bisiklet süren arkadaşlarımız var.
İstersen hafta sonu çık gel Erzincan'a. Misafirim ol. Bir otobüse bakar. At bisikletini otobüse bir pazar takılırız beraber kardeş. Her zaman beklerim.. Dediğin gibi bisiklet olması şart değil. Sonuçta aynı düşünen insanlarız..

Sevgiler...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
dusunceler cok guzel arkadslar bu tur organızasyonlara bende gazıantepten pedal arkadslarımla katılmaktan mutluluk duyarız

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
@Condor
Merhaba Sevgili Kardeşim,
16-17 Mayıs'ta Malatya'da olucam. Birlikte pedallamak istersen görüşebiliriz. Bana internet sitemdeki telefon numaralarından ulaşabilirsin.

(link)

Sevgiler...

murattaner

Aktif Üye
Tepki
83
Bisiklet
Trek
Malatyalı derken,Malatya'da yaşayanmı?memleketi Malatya olanmı?Aslen Malatyalıyım ama İstanbul'da yaşıyorum.Her 2 yılda bir ziyaret etmekteyim güzel Malatyamızı.

M.Haktan Derin

Forum Bağımlısı
Tepki
79
@Serkan Taşdelen

ooo Abi cok guzel olur da geldigin gunlerde kurtarma yazılılarım war :( ama aksam cıkabilirsem pedallarız inş

Sevgili murattaner malatyada olmasından bahsetmistim tek basıma uzak yerlere gidince sıkıntılı oluo da bu arada bene yılda bir ziyaret etmelisin

BF Okuru

Üye
Tepki
2
merhabalar elazığdayım ama bisikletle malatya ya sık sık geliyorum...tanışmak isterim...!

M.Haktan Derin

Forum Bağımlısı
Tepki
79
bugun malatyada bi geotech race kullanıcısı gordum muhtemelen bu forumdan birisi tanısmak isterim malatyada tek kask takan bnm uzaylı muamelesi goruorm :D :D

M.Haktan Derin

Forum Bağımlısı
Tepki
79
Yokmu arkadaslar malatyada pedallayan ?????? yaz da geldi sınawlardan da kurtulduk rahat rahat binebilcez ama bi yoldas lazım tek basıma canm sıkılıo bi muddet sonra

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443
Fazla zorlama bence Doğu'dan pek çıkmıyor...:D
Ben bulamadım...
(Aslında ortada bir yerde toplanıp orada yaşasak çok iyi olur.)

M.Haktan Derin

Forum Bağımlısı
Tepki
79
yok goruyorum arasıra kasklı bikac arkadas bu forumdan sa tanısalım felan die ama ya gormuolar ya bu forumdan degiller... bende sansımı zorluyorum sonuna kadar

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
bence gidip direk peşlerine takıl :D:D daha iyi olur bide hakketden öyle doğuda fazla çıkmıyo eleman eh napalım biz bize takılacaz aslında ismail abide haklı şöle arazilik bi şehir bulup hepimiz oraya taşınsak çok iyi olur :D:D