Malatya

finichetto

Üye
Tepki
0
Bianchi marka bisikletler için Malatya'da en uygun bisikletçi hangisidir, bir öneriniz var mı?
Selamlar

Scudo

Saruz26

Daimi Üye
Tepki
237
Arkadaşlar herkese öncelikle selamlar... Benim anlamadığım üniversitesi bulunan Büyükşehir statüsüne alınmış bir şehirde neden ben tek başıma ( Bir de Condor var) bisiklete biniyorum. Yokmu başka bu işe gönül vermiş kişiler. Lütfen ama artık yeter 7 ay oldu ben geleli daha öyle büyük organizasyonlara girişemedik. Bu kış hazırlık ve tanışma devremiz olsun ki önümüzdeki bahara bomba gibi girelim haydi kayısıkent sizi bekliyorum....

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
merhaba abı malatyada antepteki gıbı bısıklet ıcın arazı alanı var mı acaba. ben de antepte yok sasnıyodum ogrendım kı mıllet arazıdeymıs :) hatta tr capında sporcular falan vardı. (ama sehırıcınde sımdıye kadar 1 tane kasklı gordum o da yaslı bı amcaydı:D )

Saruz26

Daimi Üye
Tepki
237
@eczalper

tabiiki her şartta ve koşulda herşeye varım

@sPinErGy_26

spinergy kardeş bak ben nasıl geliyorsam eskişehire bisikletle sende topla eskişehirli hemşerilerimi gelin bisikletlerinizle malatyaya da ortalık şenlensin

• Beğen
Tepkiler: Genç Osman Bircan

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
@eczalper

hayırlı olsun arkadaş yeni biskletin çok sahane duruyor güle güle kullan bende aslen malatyalıyım yolum düşerse tanışmak isterim birlikte pedallamak dilegiyle goşcakalın

Birol YILDIZ

Aktif Üye
Tepki
32
SARUZ, seninle yağmurlu havada elazığ'dan bir arkadaşınla girdiğiniz kafede karşılaştık. aynı zamanda meslektaşız. 9-656-2823 veya 2825 (özel mesaj atamıyorum.)

Saruz26

Daimi Üye
Tepki
237
@eczalper

güle güle kullanmanız ve beraberce pedallamak dileğiyle

@birolnsu

tabii ki abi hatırladım hatırlamam mı bugün aramaya çalışacağım

eczalper

Üye
Tepki
15
tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
mutlaka bu tarafa yolnuz düşünce bekliyorum. eczanemin adresini ve telefonlarım aşağıda her zaman bekliyorum.
Ecz. Alper Gürsoy
Gürsoy Eczanesi
Atatürk cd. no:15/C
Malatya
Tel: 0422 323 61 91
fax:0422 324 61 91
Gsm:0532 317 0192

motosiklet ile bir çok defalar uzun yol yaptım ama bu sene amacım mutlaka bisiklet ile uzun yol yapmak. bunun çok keyifli olacağına inanıyorum.

saruz ben seni mi gördüm bu gün akşam üstü tam yanından geçince fark ettim ama eminde olamadım geotech di bisiklet