LX Hidrolik fren seti ve jant seti (temiz)

oguzcigsar

Forum Bağımlısı
Tepki
87
Çok az kullanılmış hidrolik fren setim ve jant setim satılıktır. Oldukça temizdir, frenlerin bakımı yeni yapıldı ve balataların ömrü yüzde 90 kullanılabilir durumdadır.. Teller Taiwan teldir, jantların akort durumu iyidir... Sistem sadece düz yolda kullanıldı ve sıfır ayarındadır. 3-4 ay boyunca kullanıldı ve genelde evde duran parçalardır...Deore Rotorların ikiside 160mm dir. Ruble ve latikler satışa dahil değildir...
Fiyat komple 400 tl ve kargo bana aittir...
Frenler ve jantlar ayrı satılacaksa: Frenler 220 TL Jantlar: 200 TL

İletişim için, özel mesaj yada cep telefonumdan ulaşabilirsiniz..
CEP NO: 0 535 337 15 09
Oğuz Çığşar

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
http://img269.imageshack.us/img269/6195/resim2144.jpg

Scudo

Mustafa Mus

Daimi Üye
Tepki
86
mesajım bulunsun (fren seti için) bu arada sormadan edemiycem fren seti için takas düşünüyor musun?

oguzcigsar

Forum Bağımlısı
Tepki
87
@Mustafa Mus

Öncelikle ilginize teşekkürler bu arada neyle takas etmek istiyorsunuz? İşime yarayacak bir şeyse neden olmasın? Mesela bir tur bisikleti, şöyle beyazından:)

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
bu frenlerin performansını kullandığım hiç bir frende görmedim,bunlardan sonra xtr set kullandım şuan juicy 7 kullanıyorum ama nafile ihtiyacı olan kaçırmasın ömürlük frenler.

Mustafa Mus

Daimi Üye
Tepki
86
Özel mesajdan takaslık ürünleri yazmaya çalıştım. Gönül isterdi ki evde bir tane yol bisikleti olsun takas edelim :D

oguzcigsar

Forum Bağımlısı
Tepki
87
Son fiyat 200 ve kargo bana aittir. Bu fiyattan daha aşağıya ileride de kesinlikle düşmeyecektir. Saygılar benden Mehmet Bey.

oguzcigsar

Forum Bağımlısı
Tepki
87
Frenler 200 TL ve jant setide 180 TL den günceldir, bu rakamlardan aşağı ileride de düşmeyecektir , son fiyatlardır... Kargo tarafıma aittir.

oguzcigsar

Forum Bağımlısı
Tepki
87
Fren seti, fatix54 kullanıcı isimli arkadaşımıza, pazartesi gününe kadar rezervedir...

oguzcigsar

Forum Bağımlısı
Tepki
87
PZT gününe kadar rezervedir ve son fiyat yukarıda da belirttiğim üzere kargo bana ait olarak 200TL dir... Uygun bir fiyattır ama şu an rezerve dediğim gibi:) Saygılarımla

oguzcigsar

Forum Bağımlısı
Tepki
87
Frenler 200, jant seti 180 ve kargo benden... İhtiyacı olan kaçırmasın , sonra üzülür keşke alsaydım der:)

Tepki
33
jant setine talibim ama rakkam çok yukarda birde bende hidrolik disk fren var peki her rubleye uygun olur mu ? diye sorayım malum daha acemiyim :)

oguzcigsar

Forum Bağımlısı
Tepki
87
@orhan mesut

Ruble konusunda sıkıntı yaşamazsınız , uyum sorunu çıkmaz kesinlikle ama fiyat konusunda hiçbirşey yapamam gerçekten bu kadar temiz jant setini tekrar almaya kalksam bulamam, saygılarımla... Fiyat gayet güzel bunu araştırın derim:)

oguzcigsar

Forum Bağımlısı
Tepki
87
Ayrıca sizde ki rotorların hangi tip rotor olduğunu söylemeniz gerekir? ( vidalı tip yada centerlock? ) Uyum konusunda burada sıkıntı yaşayabilirsiniz ama bir bakmanız gerekir tabii ki.Yada resmini gönderin ben bakar ,söylerim size olup-olmayacağını.