Lütfen acilen aydınlatın. Varmı böyle birşey

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
Evet konuyla ilgili nihâi sonuca ulaşmış bulunuyorum. Son bilgiyi de federasyondan aldım paylaşayım. Daha önce konuyla ilgili, ilgili kurumlardan görüşülmüş ve bu tarzda bir yasal zorunluluğun olmadığı yönünde kesin olmayan bilgiler gelmişti. Son olarak Bisiklet Federasyonu'ndan konuyla ilgili bilgi istemiş, Melih ve Onur beyle görüşmüştüm. Onur bey konuyu dinledikten sonra net bilgi açısından milli takım antrenörü Suat Toygar beye danıştı ve bu konunun gerçekle bir alâkası olmadığını ve spor tüzüğünde bu tip bir değişiklik yapılmadığını söyledi. Grubun toplu olarak karayolu üzerinden geçmesi gereken bir güzergâh var ise bunun önceden valiliğe bildirilerek gerekli trafik önlemleri için yardım alınması gerektiğini de sözlerine eklediler. Sonuç olarak tüm veriler ışında diyebilir ki, Kayseri kökenli bir derneğin yapmış olduğu bu haberin gerçeklik payı bulunmamaktadır. Kadı ki "yarış" niteliği olmayan bu tip bir organizasyonun engellenmesi, cezalandırılması vb. yaptırımların uygulanması zaten mantıklı bir hareket olarak kimse tarafından en baştan görülmemişti. Siz siz olun sanal alemde fazla zaman harcamayın. Bu tip konularla kafanızı karıştırmayın. İyi forumlar...

Scudo