Livestrong Bileklik Aranıyor

Mehmet_Gürsoylu

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Arkadaşlar forumda geçen aylarda böyle bir konu açılmış hatta bir üye yurt dışından 10 lu paketler halinde getirtmiş bu bilekliklerden ama hemen tükenmiş ve üye de şu anda forumda yok yani girişi yasaklanmış bir sebeple.Eğer temin edebilecek olan varsa yada elinde olupta satmak isteyenler varsa buraya yazabilirmi.Biliyorsunuz bu bileklikler piyasada az bulunuyor ve en önemlisi kanserle mücadele derneğine yardım olarak gidiyor.Ben birçok arkadaşımızın alacağından eminim.Toptan getirebilecek olanlar varsa eğer.

Scudo

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
Tekli pek bulamazsın, bende 1 adet var hediye geldi yoksa hediye ederdim :)

Mehmet_Gürsoylu

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Canınız Sağolsun evet genelde hediye geliyorda çevremdeki arkadaşlarında istediğini duyunca dedim bir konu açayım toptan getirebilecek olanlar haberdar olsun :)

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
bi arkadaşım tedarik edecekmiş haber bekleyelim...

Mehmet_Gürsoylu

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Tamam getirtirse bol bol getirtsin çünkü alıcısı çok bu bilekliğin 10 lu paket getirirse baş edemez :)

Mehmet_Gürsoylu

Forum Bağımlısı
Tepki
381
yokmu bir haber getirtebilecek olanlardan.Bende 10 tane sipariş var 10 tane de burda var getirtebilecek olanlara duyurulur :)

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Ben de alırım arkadaşlar, liste yapıyorsanız dahil ederseniz sevinirim.

ahtt

Daimi Üye
Tepki
639
Arkadaşlar madem ki talep fazla ben yardımcı olayım. Almak isteyenler özel mesaj ile almak istedikleri adedi göndersinler ben de liste oluşturayım.Siparişi hemen vereceğim.Belli bir sayıya ulaşmamız sorun değil yani.

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
@-aht-
Ahmet Bey ortalama talep ne ise ben de bu sayıya riayet ederim. Teşekkürler, yalnız hesap numarasını verin ki yük olmayalım size, saygılar

ahtt

Daimi Üye
Tepki
639
Ayırtmak isteyen arkadaşlar özel mesaj yoluyla ayırtabilirler. Livestrong bileklikler elime ulaştığı zaman ayrılan bileklikler gönderilecek ve kalanlar için Aksesuarlar bölümüne ilan açılacaktır.

Adet fiyatı : 5 TL
Ptt kargo ile kargo ücreti karşılanmak üzere her yere gönderilir.

Göker Gülay

Daimi Üye
Tepki
83
Arkadaşlar ebay'den rahatlıkla temin edebilirsiniz. Livestrong bileklik kaynıyor ortalık.

ahtt

Daimi Üye
Tepki
639
Elimde Livestrong bilekliklerden mevcuttur. İsteyenler bana ulaşabilirler.

ahtt

Daimi Üye
Tepki
639
Almak isteyenler için bileklikler mevcuttur...

Cengiz Parlakgül

Forum Bağımlısı
Tepki
748
İsim
cengiz parlakgül
Bahsedilen konuya siparisi ben vermistim amerikada bir dolar fiyatli bileklikler buraya bes tl ye geliyor ancak sahte olanlarida var buna dikkat ediniz livestrongstore.com dan siparis verebilirsiniz benim elimde yirmi tane vardi ancak aileme dagittim iyi forumlar