Lapierre Kullanıcıları Kulübü

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.204
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@kadir karademir Ben bu konuda muzdaribim. 2016 urban shaper 400de benim var. takıp çıkarması kolay çamurluk arıyorum. 3 tane aldım bir şekilde uyduruyorum ama arkaya hep çamurluk sıçratıyor. çare bulamadım. bu iyi mi tavsiye ediyorsunuz yani.

Scudo

Kadir KARADEMİR

Forum Demirbaşı
Tepki
952
İsim
Kadir KARADEMİR
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@1dost
Çok memnun değilim. Arkaya sıçratma yok. Ben lastiğe çok yakın dursun diye arka çamurluğu sele borusunun girdi yer olan kadro bölümüne taktım. Genel olarak iş görür. Diğer trek FX bisikletimde polisport Georgia modeli var. O tam koruma sağlıyor. [emoji3] Ama lapierre özellikle ön tarafa çamurluk takmak çok zor. Zefal marka tam koruma sağlayan çamurluk aldım. Montajdan sonra ne kadar uğraşsam da ön lastiğin tekere sürmesini engelleyemedim.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CY3535

Aktif Üye
Tepki
251
İsim
Çağlar YILMAZ
Bisiklet
Lapierre
Hoşgeldin kardeşim:) kazasız belasız iyi günlerde kullan...

Tepki
37
İsim
alperen
Bisiklet
Lapierre
Zincirin disari atmasi sonucu yokus aşagi yuksek hizda inerken zor toparladim kendimi aynakolda boyle oldu :( vites ayarindan kaynakli heralde bisiklet2-3gunlukken bu olay basa gelince insan takiyo kafasina

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Owlknife

Kadir KARADEMİR

Forum Demirbaşı
Tepki
952
İsim
Kadir KARADEMİR
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Lapierre urban shaper 400 ü 200 km dir kullanıyorum. Hiç aklımda yokken Eskişehir sporex mağazasında ( kapandığı için indirim yapmışlardı) karbon gidon aldım. Birde gidon boğazı. Eski bisikletimden kalma TT barları da taktım. Düz yolda 40 km sabit hızla baya gider oldu. ( Kilom 100 olduğundan pek kondisyon yok [emoji3] ) bu sezon inşallah uzun uzun turlar yaparım. Herkese iyi turlar.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.457
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@uzunyoladamı Takmayın kafanıza daha neler olacak neler. Dünya malı dünyada kalır. Binin üstüne vurun kırbacı.

• Beğen
Tepkiler: Groims

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.933
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@uzunyoladamı

Hayırlı olsun. Onun çözümü basit. Siyah mat oje ve bulaşık süngeri :)

ugurbolat

Üye
Tepki
21
Bisiklet
Fuji
Selamlar shaper 400 model bisikletim var ve arka claris göbek ses yapıyor sanırım yataklar bozuldu.piyasada Claris göbek yok yada ben bulamadım.sıfır olarak nereden temin edebilirim yurt dışına hiç bakmadım tercihim yurt içi. Teşekkürler.

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.204
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ugurbolat Nasıl bir ses acaba? bende çıtırtı sesleri duyuyorum arka göbekten olduğunu düşündüğüm. ayrıca bu durum garanti kapsamına girmez mi?

Mert B.

Üye
Tepki
16
İsim
Mert
Bisiklet
Merida
Ben de Audacio 300 almayı düşnüyorum hatta üst mesajdaki 300'ün sahibi olan @Ahmet Faruk Eğit yanılmıyorsam bisikletini satıyor. Profil fotoğrafı ile ilanda da yer aldığı için çıkardım. :)

Audacio 300 kullananlar fikirlerini paylaşabilirler mi? Denklerinden Merida Scultura 300 var oraya kayıyorum arada.

• Beğen
Tepkiler: ALİZEYNEP

ugurbolat

Üye
Tepki
21
Bisiklet
Fuji
Sürtünme sesi geliyor.ve hep aynı noktadan geliyor.soğukta yada kar yağışı olduğunda da ses azaldı.söküp temizledik gresledik ses aynı .Göbek olArak yol göbeği değilde deore düşündüm. Bisikleti 1 aylık pek kullanılmamış 2. El aldığımdan İzmir'deki bisikletçiyle de uğraşmamak için hiç garantiyi düşünmedim . Aldığım şahısa da yazmadım çünkü ikinci hafta oldu bu arıza. Ondan mı bendenmi bu arıza bilemiyorum. @1dost @mehmet.ali

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.457
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ugurbolat Ses jant tellerinden geliyor olabilir mi acaba sadece bir fikir vermek açısından sordum hemen vurmayın ona göre.:)

• Beğen
Tepkiler: serkant yakıt