Lapierre Kullanıcıları Kulübü

Levin

Üye
Tepki
24
Bisiklet
Lapierre
Arkadaşlar selam,
Epeydir Lapierre kovalıyorum. Ama çok kararsızım. Shaper 300 veya Urban Shaper 600 bakıyorum. Yalnız dikkat ettim, Urban Shaper 600 pek göremedim internette falan. Acaba ben mi bulamadım. Kendi web sitelerinde de yok. Sanırım bu yıl üretmediler. Emin de değilim, takip edemedim. Bu iki modeli kullananlar hangisini tavsiye eder? Daha ziyade dümdüz asfalt yolda sürdüğüm için sanırım Shaper 300 daha seri olur. Başka tavsiyesi olanlar varsa onların tecrübelerini de dinlemek isterim. Bir de cesaret edebilsem direkt yol bisikleti alacağım Sensium serisinden ama yemiyor açıkçası. :) Herkese selamlar, kazasız sürüşler..

Vermediğiniz cevaplar için teşekkür ederim Lapierre dostları.. : )

Ben de Shaper 200 alarak aranıza katıldım bir süre önce. Bugün ilk kez çok uzun olmasa da ciddi denebilecek bir sürüş gerçekleştirdim. Yakında fotoğraf da atarım. Herkese selamlar.

Scudo

Kadir KARADEMİR

Forum Demirbaşı
Tepki
952
İsim
Kadir KARADEMİR
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
5 ay önce aldığım 2015 model lapierre urban shaper 400 deore setli 30 vites bisikletimi yol bisikletine geçmek istediğim için ilana koyacağım maalesef. Kendisi ile çok güzel turlar yaptık [emoji3] kendisinden ayrılma düşüncesi bile üzüyor beni.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.933
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Levin Meaajı dün atmışınız bugün almışınız. Tüh görseydim mesajı atar atmaz, sizi yola ikna edebilirdim :)

Levin

Üye
Tepki
24
Bisiklet
Lapierre
@mehmet.ali Yok hocam dün atmadım mesajı aslında iki hafta önce falan attım ama ardından gelen ilk mesajı da yeniden ben attığım için otomatik olarak birleştirildi sanırım. Mesajın ilk kısmını atalı epeyce oldu yani. Çok teşekkürler yine de. Ama Shaper serisinin de tek farkı düz gidon olması. Onun haricinde yol bisikleti özellikleri var zaten. O yüzden için rahat. :)

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.933
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Levin Hayırlı olsun o zaman. Foto yok mu foto? :)

Levin

Üye
Tepki
24
Bisiklet
Lapierre
@mehmet.ali Var da nereye atacağım bilemedim, öyle kararsız bekliyorum. (Forum acemisi olmak.) :)

CY3535

Aktif Üye
Tepki
251
İsim
Çağlar YILMAZ
Bisiklet
Lapierre
Hoşgeldin @deniz_xzbt, bisiklet hala "Carraro" yazıyor :eek: bu arada Strava kullanıyorsan "Strava Turkey" kulübüne bekleriz.

Tepki
37
İsim
alperen
Bisiklet
Lapierre
IMG-20170607-WA0003.jpeg yol bisikletleri cok hassas nasil oldu anlamadim taş carpmis olabilir ama boya kazinmiş karbon gozukuyor :( kadro altindada minik1tane var dikkatli olun

• Beğen
Tepkiler: Groims

yanık_orhan

Aktif Üye
Tepki
140
İsim
orhan Y
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Cyclocross
Herkese selam arkadaşlar. Bende urban shaper 200 ile aranızdayım :D

• Beğen
Tepkiler: deniz_xzbt

yanık_orhan

Aktif Üye
Tepki
140
İsim
orhan Y
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Cyclocross
@Levin
Yolda iyi kaçar :acpsnr:

yanık_orhan

Aktif Üye
Tepki
140
İsim
orhan Y
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Cyclocross
@ozips
Güzel geldi gerçekten :D

deniz_xzbt

Üye
Tepki
10
Bisiklet
Carraro
Arkadar selam elimde whistle huron modeli mtb var fakat 2. El bolumunde satisa koyamiyorm .yardimci olabilirmisnz lutfen