Kullanmadığımız ürünleri ücretsiz olarak ihtiyacı olanlara verelim

specific

Forum Bağımlısı
Tepki
1.909
İsim
Harun
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@specific
Lastikler halen mevcuttur. 1 haftaya kadar kimse almazsa çöpe atacağım. ?

Edit: Makro arkadaşımıza rezerve edilmiştir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
  • Beğen
Tepkiler: nrykvrk ve tekay
Scudo

TatanQa_tr

Forum Bağımlısı
Tepki
4.331
İsim
Taner
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Salcano orjinal elcikler boşta duruyor siyah-kırmızı , imzamdaki bisiklete ait. 2 hafta kullandım sonra velo elciklerle değiştirmiştim.

İhtiyacı olan varsa Antalya lara/çağlayan opet in orada teslim ederim ya da kargoyu karşılayana gönderebilirim.

Sıfır gibiler.

ŞU AN REZERVEDİR

Son düzenleme:

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
203085
203086
Çamurluk kargo alıcıya ait olmak üzere ihtiyac sahibine verilecektir. Çamurluk çok az kullanıldı sorunsuzdur.
4 kişi özelden ulaştı. Yüksek ihtimal verildi. İlk yazandan başlamak üzere.

Son düzenleme:

asulus

Üye
Tepki
18
İsim
Adem
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
İhtiyacı olan için 16 jant çocuk bisikleti. Yanına denge tekeri takılarak kullanılabilir 2.el almistik oğlum 3 sene bununla gezdi 20 janta geçtik boşa çıktı birinin ihtiyacını görsün v fren önlerin ayarı bozuk sadece. Gebze'de elden teslim edilecek.

203093
203094

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhabalar. Konuyu umarım doğru yere açmışımdır.

Yıllar önce Decathlon'dan alıp 2 turda kullandığım 3 adet bisiklet forması var. Formalar gayet kullanışlı fakat benim tenimde ne yazık ki alerji oluşturuyorlar. Pamuklu kumaş giymem gerekiyor. Bu yüzden doğru dürüst giyemedim. Bisiklete yeni başlayıp forma eksiği olan, almak isteyip alamayan arkadaşım varsa, kargosunu karşılaması şartı ile istediği kargoyla adresine gönderebilirim. Eskişehir'den bir arkadaşım isterse çok daha iyi, elden teslim edebilirim. (Mavi olan XXL, diğer ikisi XL. Ben normalde L giyen birisiyim benim üzerime gayet iyi oluyor. Kalıplar biraz dar)

203688203689
203690

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.203
Bisiklet
Specialized
Elimde kullanmadığım bir çift 700x25c ebatında continental gatorskin lastik var. 2016 kışında alıp tahminen 1500 km kadar kullanmıştım. İstanbul/Kadıköy'deyim, Aandolu yakasında elden teslim etmeyi tercih ederim.

IMG_6351.JPG

@Liger123 'e rezerve edilmiştir.

Son düzenleme:

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.203
Bisiklet
Specialized
(link)
Bu mesajda, elimdeki fazla iç lastiklerden birini yol lastiğine en fazla yama yapmış olana vermek istediğimi yazmıştım. Rekortmen Serkan Bey'di, ancak kendisi bisikleti bırakmış. O yüzden başkasına vermemi istedi, ben de konuyu buraya taşıyorum.

Bir yol bisikleti lastiğine en fazla yama yapmış ve bunu kanıtlayabilecek olana aşağıdaki iç lastiklerden istediği bir tanesini vereceğim.
Şimdiye kadar gelen en yüksek iddia: 5

IMG_6734.jpg
Not: Bu mesajdan sonra 24 saat içinde yapılan talepler geçerli olacaktır.

Son düzenleme:

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Lütfen @Murat B. beyle özelden iletişime geçiniz, iyi forumlar.

Ek Bilgi: Arkadaşlar konuda paylaşmak istediğimiz ürünleri paylaşıyoruz sadece! Ürünlere talip olanlar özelden iletişime geçsinler lütfen, yorum yapmıyoruz, eleştiri yapmıyoruz, tavsiye vermiyoruz. Diğer paylaşımlar arada kayboluyor çünkü, 125378392 kere paylaşıldı bu detay konu başlığında, lütfen biraz daha dikkat!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Skepo

Üye
Tepki
138
İsim
Murat
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tacx blue twist trainerımı ihtiyacım kalmadığı için ihtiyacı olan birine vermek isterim.
İhtiyacı olan birine gitsin. Kargo yapamam. Üsküdar Beylerbeyinde teslim edebilirim.

Trainer gibi ağır pahalı bir ürünü bir kişiye vereceğime trainerı satar,parasıyla elzem olan 3-4 parça ürün alır ,ihtiyacı olana verirdim ; böylelikle en azından 3-4 kişi faydalanmış olurdu.
@Skepo
Lütfen eleştiri olarak düşünmeyin lütfen.
Güzel fikir ama buna vaktim yok. Hem sonuçta buda ihtiyacı olan birine gidecek.

@Çetin ŞAHİNÖZ e kısmetmiş.

Son düzenleme:

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Schwalbe One V Guard Folding Tyre 28 mm lik lastiklerimi İzmir'den bir arkadaşımıza Buca'da elden vermek istiyorum.Lastikler 3000 kmde ancak belirgin bir aşınma yok,daha uzun süre kullanabilir durumda.
Lastiği
-ihtiyacı olan
-28 mm lastik deneyimi yaşamak isteyen
arkadaşlar düşünebilir.

Edit:
Bir kardeşimiz adına ayrılmıştır.Güle güle kullansın :harika:

Son düzenleme:

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Roswheel attack model hiç kullanamadığım kadro çantasını ihtiyacı olan bir arkadaşımıza vermek istiyorum.
Bir iki şartımın olduğunu söylemek istiyorum:
-Öncelikle ürünün bir bikepacking çantası olması sebebiyle @Süper Dede Mümtaz Ağabey'in düzenleyeceği ultra mesafe bikepacking yarışında yarışacak bir arkadaşımıza vermek istiyorum.
-Verdiğim ürünü kendimin kullanama sebebim boyumun kısa olmasından dolayı small beden bisiklet kullanmam ve bisikletimin kadrosunda yeterli yer bulunmaması.Bundan dolayı alacak arkadaşımın bisikletinin en az ''L'' beden olması şartı aranacaktır.
-Ürün, yarışa kesin kayıt yapıldıktan sonra İzmir içi elden teslim edilecektir.Bu şekilde yarışa katılan katılımcının yarış maliyetlerinin düşürülmesi adına katkı sağlanmış olacaktır.Bundan dolayı gerçekten ihtiyacı olan bir arkadaşımızın iletişime geçmesini rica ediyorum.

Ürünün temsili fotosu budur.Büyük beden bisiklet şartının konulmasının sebeplerinden biri de büyük boy bisikletlerde suluk iptaline gerek kalmayacak olmasıdır.Küçük bedenlerde suluk kullanamayacağınızdan seyahatiniz çok zorlu olacaktır.
roswheel-frame-bag-1.jpg

Son düzenleme:
Tepki
71
20191109_185357.jpg

İstanbul Anadolu Yakası hafta sonları olmak kaydıyla elden teslim edebilirim diğer yerlere kargo sizden gönderebilirim.
Ayak ölçüsü 29 cm olanlara tam olacaktır.
İstenirse üzerinde ki kullanılmış gri renkli look kallerle birlikte teslim edebilirim.
Yırtık,hasar vb bir kusuru yoktur.

20191109_185334.jpg
20191109_185309.jpg
20191109_185238.jpg

Ölçüsü 52-58 (Sanıyorum) Epeydir kullanmadığım için ölçüsünü hatırlayamadım ama diğer kasklarım 52-58 aralığında .
Triatlon yarışlarında kullanıldığı için pedleri tuzlu sudan kalkmıştır. Bu haliyle rahat kullanılıyor ama pedleri değişebilir cırtlı zaten.
Bağlama ipleri kirlidir biraz :)
Sıkıştırma mekanizması sorunsuz çalışıyor kontrol ettim. Orjinal üründür pedini değiştirdiğinizde uyduruk kasklardan daha iyi iş göreceğini düşündüğüm için paylaşıyorum zira fotoğraflarda olduğundan daha kötü görünmüş.
İstanbul Anadolu Yakası hafta sonları olmak kaydıyla elden diğer yerlere kargo ücreti sizden olmak üzere gönderebilirim.

Ayakkabı @Devilsbutcher için ayrılmıştır.

Son düzenleme:
Tepki
155
İsim
serdar
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Çok kıymetli şeyler değil, herkes yapabildiği kadar dimi))))
Bisikletimde değiştirdiğim parçalar, kozmetik olarak ufak tefek çizikler var ama sağlam parçalar. Mersinde elden, diğer illere kargo ücretinin ödenmesi karşılığında gönderebilirim.
1. Mtb çıkması bianchi gidon, uçtan uca 640mm
2. Carraro gidon boğazı
3. Barend
4. Shimano tourney rd-ty300 7/8 fren/vites kolu. (fotoda aktarıcıda çıkmış, AKTARICI DAHİL DEĞİL)
Umarım ihtiyacı olan birilerine gider

IMG_20191106_223056.jpg
IMG_20191106_223005.jpg
IMG_20191102_231256.jpg
IMG_20191102_230759.jpg

Gidon boğazı ve gidon @Süper Dede 'ye rezerve edilmiştir.

Son düzenleme:

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Roswheel attack model hiç kullanamadığım kadro çantasını ihtiyacı olan bir arkadaşımıza vermek istiyorum.
Bir iki şartımın olduğunu söylemek istiyorum:
-Öncelikle ürünün bir bikepacking çantası olması sebebiyle @Süper Dede Mümtaz Ağabey'in düzenleyeceği ultra mesafe bikepacking yarışında yarışacak bir arkadaşımıza vermek istiyorum.
-Verdiğim ürünü kendimin kullanama sebebim boyumun kısa olmasından dolayı small beden bisiklet kullanmam ve bisikletimin kadrosunda yeterli yer bulunmaması.Bundan dolayı alacak arkadaşımın bisikletinin en az ''L'' beden olması şartı aranacaktır.
-Ürün, yarışa kesin kayıt yapıldıktan sonra İzmir içi elden teslim edilecektir.Bu şekilde yarışa katılan katılımcının yarış maliyetlerinin düşürülmesi adına katkı sağlanmış olacaktır.Bundan dolayı gerçekten ihtiyacı olan bir arkadaşımızın iletişime geçmesini rica ediyorum.

Ürünün temsili fotosu budur.Büyük beden bisiklet şartının konulmasının sebeplerinden biri de büyük boy bisikletlerde suluk iptaline gerek kalmayacak olmasıdır.Küçük bedenlerde suluk kullanamayacağınızdan seyahatiniz çok zorlu olacaktır.
213567 dosyayı görüntüle
Değerli bir arkadaşımıza ayrılmıştır. Güle güle kullansın