Kullanmadığımız ürünleri ücretsiz olarak ihtiyacı olanlara verelim

specific

Daimi Üye
Başlık
2
Tepki
610
İsim
Harun
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İkinci el aldığım bisiklet üzerinden çıkan lastikleri ihtiyacı olana vermek istiyorum. 700 x 23 ve 700 x 25 ölçüsünde birer adet olup, vasat durumdadırlar. Özel mesajdan ulaşabilirsiniz.
Lastikler halen mevcuttur. 1 haftaya kadar kimse almazsa çöpe atacağım. 😄

Edit: Makro arkadaşımıza rezerve edilmiştir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
  • Beğen
Tepkiler: nrykvrk ve tekay

TatanQa_tr

Daimi Üye
Başlık
1
Tepki
396
İsim
x
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Salcano orjinal elcikler boşta duruyor siyah-kırmızı , imzamdaki bisiklete ait. 2 hafta kullandım sonra velo elciklerle değiştirmiştim.

İhtiyacı olan varsa Antalya lara/çağlayan opet in orada teslim ederim ya da kargoyu karşılayana gönderebilirim.

Sıfır gibiler.

ŞU AN REZERVEDİR

Son düzenleme:

Türko

eski kullanıcı adı :1dost
Başlık
46
Tepki
2.680
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
203085
203086
Çamurluk kargo alıcıya ait olmak üzere ihtiyac sahibine verilecektir. Çamurluk çok az kullanıldı sorunsuzdur.
4 kişi özelden ulaştı. Yüksek ihtimal verildi. İlk yazandan başlamak üzere.

Son düzenleme:

asulus

Üye
Başlık
0
Tepki
29
İsim
Adem
Bisiklet
Peugeot
İhtiyacı olan için 16 jant çocuk bisikleti. Yanına denge tekeri takılarak kullanılabilir 2.el almistik oğlum 3 sene bununla gezdi 20 janta geçtik boşa çıktı birinin ihtiyacını görsün v fren önlerin ayarı bozuk sadece. Gebze'de elden teslim edilecek.

203093
203094

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Başlık
26
Tepki
831
Bisiklet
Sedona
Merhabalar. Konuyu umarım doğru yere açmışımdır.

Yıllar önce Decathlon'dan alıp 2 turda kullandığım 3 adet bisiklet forması var. Formalar gayet kullanışlı fakat benim tenimde ne yazık ki alerji oluşturuyorlar. Pamuklu kumaş giymem gerekiyor. Bu yüzden doğru dürüst giyemedim. Bisiklete yeni başlayıp forma eksiği olan, almak isteyip alamayan arkadaşım varsa, kargosunu karşılaması şartı ile istediği kargoyla adresine gönderebilirim. Eskişehir'den bir arkadaşım isterse çok daha iyi, elden teslim edebilirim. (Mavi olan XXL, diğer ikisi XL. Ben normalde L giyen birisiyim benim üzerime gayet iyi oluyor. Kalıplar biraz dar)

203688203689
203690

Yukarı Alt