Kullanmadığımız ürünleri ücretsiz olarak ihtiyacı olanlara verelim

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Elimde 26 jant jantları iyi ve güzel alüminyum dışlastikleri iyi durumda arka ve ön aktarıcısı yok,zincir yok arka ruble 7'li shimano fren kolları ve ayakları yok siyah bianchi amortisörsüz dağ bisikleti var sadece istanbul elden teslim ihtiyacı olan alabilir.kadro boyu 48 yine elimde çocuk bisikleti var onun'da selesi,sele boğazı ön ve arka frenleri gidon ve gidon boynu yok 16 jant'dır vitessiz modellerden. erkek yada kız binebilir.arka lastik değişmesi lazım patlak onuda isteyen alabilir.

• Beğen
Tepkiler: metinnitem1

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Daha önce yazmıştım, elimdeki bu ürünler ihtiyaç sahibini bekliyor. Sadece İzmir içi samimiyetine inandığım arkadaşıma elden vereceğim.

http://img903.imageshack.us/img903/2582/FUvz3V.jpg

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.253
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu arada elimde 2 adet merida crossway bisikletimden kalma iç lastik ve bir adet zil var
İHTİYACI olan (özellikle öğrenci)kardeşime seve seve hediye edebilirim.

• Beğen
Tepkiler: Snorlax

RaptorXXL

Üye
Tepki
27
İsim
Umut Can Çömlek
Bisiklet
Corratec
Merhaba arkadaşlar elimde çocuk bisikleti için sele var ihtiyaç sahipleri iletişime geçerse yollayabilirim.

Bu arada benimde küçük bir ihtiyacın var. Öğrenciyim okula akşamları gidiyorum. Unutkanlık bisiklet park yerinde ön ışığımı unuttum ders sonunda geldiğimde yerinde yoktu ihtiyaç fazlası güzel aydınlatan ışık varsa fiyatıyla da alabilirim isterseniz ücretsizde alabilirim.

İyi günler.

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
Tayt yarın yola çıkacak, lastiklerinse fotografını çekemedim, yakında koyarım buraya. İlgilenen olursa karşı ödemeli kargolarım, ücret istemiyorum. Bir dua, içten bir teşekkür yeter

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Deniz Tezcan

Gerçekten ihtiyacı olan biri varsa parçaları ücretsiz vereyim. Yoksa bir arkadaş parçaları istemekte, ona vereceğim.

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Deniz Tezcan

Merhaba İzmir 9 eylül üniversitesinde okuyan kardeşim var. Bisiklet takımına girmek istemiş bisikleti olmayanları almıyorlarmış bende mosso aldım 2. El yolladım ufak tefek eksikleri var tamamlamaya çalışıyorum yavaş yavaş. Eğer uygun görürsen talip olsun.

Not: Kask ile eldiven ihtiyacımız var. Elinde ihtiyaç dışı olan varsa

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@soneryen Fahrettin Altay metro civarındayım. Haber verebilirseniz buluşalım kendisiyle. Zaman zaman Konak ve Bornova tarafına da gidiyorum.

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Deniz Tezcan
Ben vereyim bilgileri. İzmiri bilmiyorum o sizi arasın. Sizde müsait olunca alsın. Şimdiden teşekkürler

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Deniz Tezcan
Tamam biraderim teşekkür ettim çok makbule geçti. Kardeşime göz kulak olursanız oralarda beni mutlu edersiniz. Daha 4 yılı var 1 sene hazırlık okudu. O bana rahmetli babamın yadigarı [emoji22]

Oralarda bisikletçi falan varsa yolladığım bisikletin acil oldu kargo paketleme falan baktıramadım akort yaptırması lazım. Fren vites bi göz attıracak mahalle bisikletçisi olmayan usta lazım. Foruma üye kendisi ama vizeler falan çok yoğunmuş

• Beğen
Tepkiler: camoko06

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çokta foruma davet etmiyorum derslere ağırlık versin diye

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@soneryen
Eski üyesiniz, aktif olduğunuz dönemleri hatırlıyorum. Elimden geleni yapmak isterim tabi ki. Bana çok uzak bir yerde kendisi ve Buca taraflarını hiç bilmiyorum. Fren vites ayarları sorun değil, ben de yaparım onları. Elimde fotoğraftakilerden başka parça yok fakat olursa mutlaka irtibata gerçerim yine ;)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhaba ihtiyacı olan bir kişiye M beden uzun kollu Türkiye forması göndermek istiyorum

Okan111

Daimi Üye
Tepki
102
İsim
Okan Özen
Bisiklet
b'Twin
@ghkoseoglu
alabilirim

@Okan111
yanlız pardon m beden demişsiniz Ben tişörtleri xl alıyorum m iyi gelmez sanırım çok sıkar :)

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ghkoseoglu
İzmir de okuyan Öğrenci kardeşime göndererek onu mutlu ettiğin için teşekkürü bir borç bilirim.

• Beğen
Tepkiler: camoko06

Kazuya

Forum Bağımlısı
Tepki
1.480
İsim
Emrah
Bisiklet
Specialized
arkadaşlar, elimde hiç kullanılmamış jelli sele kılıfı var.
arkadaşımın gerçekten ihtiyacı olması ve öğrenci olması koşulu ile kargoyu da karşılarım.
özelden ulaşanilirsiniz