Kron XC500 Yükseltme

ersnpk

Daimi Üye
Tepki
516
İsim
Ersin
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@theindium bence deore setin fiyatına bi bak derim..2.el deore ve üstü sistemli bisiklet bulursun dahada karlı çıkarsın gibime geliyor..kadrodan vazgeçemiosun anladığım kadarıyla bende kron kullanıorm kadrodan çok memnunum ama bu seni zarara sokucaksa vazgeçmelisin bi yerde :)

Scudo

hyigitguney

Aktif Üye
Tepki
9
Bisiklet
Kron
2012 yazında xc 500 aldım kendime bir tane. 2013 yazında ise full xt çekiş sistemi aldım ve kendim taktım bisikletin üstüne. Hiç bir sorun çıkmadan şimdiye kadar kullandım. Kadro kaldırmaz diyenlere bakma canavar gibi oldu benim kron. İstediğin değişikliği yapabilirsin. Ayrıca arka göbekten ben 8 li ruble yi çıkardım 10 lu taktım göbekte her hangi bir uyumsuzluk olmadı.

Yavuz S.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.419
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@the indium ben yaptım pişman değilim. Full slx sistem aldım. Bisikleti daha da çok sever oldum öyle altus yeter diyenlere takılma sevdiğin gönül verdiği işin maddi bölümü sadece seni ilgilendirir. Değiyor mu? Evet kesinlikle!!

(link)

theindium

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Kron
@Yavuz SOYLU @hyigitguney @ERSN PK Vakit ayırıp cevap yazdığınız için teşekkür ederim. Deore XT set yerine SLX set daha az yorar gibi geliyor beni fakat SLX satan pek yer görmedim. Nereden alabilirim full seti acaba?

Yavuz S.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.419
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link) gümrük hariç 700 lira. gümrükde ekle 126 lira gümrü tutar 826 lira eder bence gayeeet uygun ben parça parça topladım toplamda 750 lira gibi bir rakama mal oldu.

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
@theindium sadece set ile olsaydı eyvallah bisikleti yükseltmek istiyorsan masraf yapman lazım ve yüzü astarını geçer hidrolik fren sağlam bir havalı maşa jant seti ve kaliteli lastikler bunlarıda hesaba katarsak baya bi masrafın olacak

theindium

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Kron
@Melih Çolak Hocam yükseltmekten anladıklarımız biraz farklı sanırım. Zira benim amacım gidip de DT Swiss maşa almak, aynı şekilde en üst seviye jant almak falan değil. Biraz olsun çekiş sisteminde iyileştirmeye gitmek. Yoksa sizin dediğiniz gerçek manada mantıklı, bu bisikleti de elden çıkarır, üstüne çekiş sistemine vereceğim parayı ekler ve ikinci el bir bisiklet alırım ama bisikletim ile aramda bir bağ var.

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
@theindium en üst seviye ye gerek yok bence yarış koşmadık sürece. örneğin epicon maşa , mt15 jant seti uzun süre iş görür ama yine karar sizin sadece set diyorsanız full deore iş görür

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
@theindium buraya gelişi ne kadar tutuyor acaba ? gümrük falan sıkıntı olur gibime geliyor

theindium

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Kron
@Melih Çolak %20 Vergi tutsa, 40 liraya yakın da kargo tutuyor. toplamda 660 Lira civarına geliyor. Yine yurtiçi satış fiyatının altında gibi.