Kron XC 1000 hakkında

Scudo

sessiz_dj

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Sedona
Merhaba kardeşlerim sizlerden acil yardım bekliyorum iki bisiklet arasında kaldım yarın bırını sipariş edecem sedona 711 v - break ya da kron xc 1000 arasındakı fark nedır ? borla alcaktım butcemı bıraz daha ayarladım 711 karar verdım ama onunda renk pek içime sınmedı aradakı fark konusunda yardımcı olursanız ınşallah cuma gunu resımlerıde koyacam bısıkletım şimdıden her şey için tsk ederım arkılerr...

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Merhaba, hangisini seçersen seç mutlu olmanı dilerim.

iki bisiklet ismini de google veya forumun arama sayfasına yazarsan, pek çok karşılaştırma göreceksin. bu konulardan faydalanabilirsin.

Benim şahsi fikrim , sedona yı seçmen yönünde.

selamlar.

• Beğen
Tepkiler: sessiz_dj

çağdaş

Daimi Üye
Tepki
174
Ben kron xc 1000 kullanıcısı olarak ona on ürtünden on verebilirim benim oyum ondan yana harika bir bisiklet seçimini ondan yana yap derim ben.Hayırlı olsun kazasız sürüşler.

• Beğen

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
Bende sd 711 kullanıcısı olarak 1.5 senedir kullanıyorum. hiçbir sorunum yok ve görüntüsü çok ama çok hoş. 2007 model benimki ve sedefli bir boyası var ;). tek sorunu sadece 16 inch kadro ölcüsü benim gibi 1.85 birine ufak geliyor..

• Beğen

sessiz_dj

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Sedona
Tskler ArkadaŞlar VerdİĞİniz Bilgİler İÇİn Sedona Alcam Buyuk Bir Ihtimal KardeŞlerim Renk Konusunda Kararsiz Kaldim Yani Sadece

ahmedseref

Forum Demirbaşı
Tepki
551
Aralarında fiyat farkı dışında bir şey yok desem yeridir. Vites fren sistemleri aynı.
Renk olarak siyah karizma dursa da ufak çizikleri belli ediyor.
Hem bu yüzden hem de sadeliği sevdiğimden beyazını aldım.
Kazasız, belazıs sürüşler dilerim şimdiden.

• Beğen

sessiz_dj

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Sedona
Slm KardeŞİm Bende Bugun SİparİŞİmİ Verdim Yarin Allahin Izniyle Elimde Olcak Sedona 711 Beyaz Aldim Tesekkurler VerdİĞİniz Bilgiler İÇİn ArkadaŞlar

• Beğen
Tepkiler: sertacr88

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
şu beyaz atın resimlerini koyarsın buraya artık. kaç model aldın peki ? 2008 mi 2007 mi _?. 2008 sd711 ben hiç beğenmemiştimde inşallah 2007 bulmuşsundur.
@sessiz_dj

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
@bisikletim

sd 711 üstünde alivio takım varken 400 450 civarı birşey aslı biisklette ama araştırırsan dahada ucuzunu belki bulabilirsin . saraçhane v.b yerlerden ama üstündeki ekipmanbiraz daha kalitesiz oluyor. onun için yerinden almakda fayda var...

sessiz_dj

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Sedona
Maalesef 2007 model kalmamiş 2008 model sıyah beyaz renklerı vardı sıyahında 14 kadro boyu vardı bende beyazdan ya na kullandım tercıhımı erdoğanlar bısıkletten lutfu beyden aldım bu konuda bana cok yardımcı oldu fıyat'ı 535 ytl 6 ay taksıtle aldım peşin alınırsa fıyatta ındırım olacağinı düşünuyorum 711 almamda etkılı burdakı yorumlar vede lutfu beyın yardımları oldu kron xc 1000 alcaktım kronların 2008 modellerı pek bu sene memnun değil kullanıcılar ondan kron almaktan vazgectım resımlerı bısıklet elıme gecınce atacam kardeşlerım en kısa zaman içinde yanı

sessiz_dj

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Sedona
@sertacr88

merhaba kardeş bu dediğin fıyata ancak borla var ki:(( ben şimdı cokmu pahallı aldım aklım kariştı yauu:((( kardeş bana bılgı verırsen memnun olurumm

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
@sessiz_dj

vallahi ben 1 ay önce sormuştum merakımdan. hem bakim son model sd 711 nasıl olmuş diye hemde fiyat sorum o kadar dediler vallahi tam hatırlamıyorum ama 400 ile 450 arası hemde alivio idi üstündekiler.

sessiz_dj

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Sedona
o zaman sana söylenen fıyat 2007 model sedona 711 olması lazım cunku 2008 modellerın uzerınde bu sene maalesef alıvıo sıstem yok kardeş ben cok yere sordum bana herkes erdoğanlar bısıkletı tavsiye ettı kardeşim dediğin ancak 420 ytl sedona borla var onu peşin alsan 395 ytl fılan yanı anlamadım kafam kariştı senın dediğin fıyatla benım aldiğim fıyat arasında baya bır fark var ama her mağazada nette aynı fıyatlar aynı, yanı kardeş sadece kadro fıyatı 135 euro sedona 711'ın:(((

kolomit61

Üye
Tepki
0
@sessiz_dj

Kardes hayırlı ugurlu olsun bisikletin,

Bende aynı marka ve model almak istiyorum
gecen hafta sirkeciye sedonanın kendi yerine gittim kredi kartı tek cekim 540 cekti eleman taksitle ne olur dedim vade farkı hesaplarına girdi bide cok ilgisizdi zaten burnunun ucuyla konustu eleman bende hayırlı isler dedim.
Yani senin aldıgın fiat bide taksitle iyi gibi geldi bana ama yinede bu konuda cok bilgi sahibi degilim.

Bi denklestiremedik nakitleri yaz geldi geciyor

sessiz_dj

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Sedona
Tsk Ler KardeŞİm Nakit Alirsan Fiyatta Indirim Olur BildİĞİm Kadariyla Nakit SatiŞlarda %5 Ya Da %10 Indirim Olmasi Lazim KardeŞİm Bu Arada Bisikletler Euro Endeskli OlduĞu İÇİn Fiyatlar Şuanda Geriye Gelio KardeŞİm Umarim AnlatmİŞİmdir Demek İstedİĞİmii

mawi80

Üye
Tepki
3
ben de 2008 xc1000 aldım. siyahını beğendim umarım dediğiniz gibi çizik sorunu yaşamam ama onun dışında çok estetik bi bisiklet. özellik olarak da siz daha iyi bilirsiniz. işin aslı ben çok bilinçli olarak almadım sadece alternatifleri arasında fiyat olarak daha cazip geldi.

siz de güle güle kullanın.