Kron Tourer

Tepki
40
Selamlar arkadaşlar herkeze iyi günler
Bu gün bisikletçide kron tourer gördüm fiyatını sorduğumda 500 tl dedi bu fiyatlarda kaliteli bir bisiklet almayı düşünüyorum görüntü olarak hoşuma gitti ama pek tekniğinden anlamam sizlere danışmak istedim
500 tl civari krondan daha iyi alabileceğim bisikletler var mı ?
500 tl bu bisiklet için fazla mıdır ?
+ ları - leri beni biraz bilgilendirirseniz sevinirim arkadaslar herkeze kolay gelsin

(link)

Scudo

Serhat Aktas

Aktif Üye
Tepki
37
Elazığ(okul)/Karabük(ev)/Eskişehir(memleket) :))
Bisiklet
Sedona
Bence Sedona borlayada bakın. fiyat performans ve görüntü olarak gayet iyi :)

• Beğen
Tepkiler: Emre Gürses
Tepki
40
@Serhat Aktas

evet oda dikkatimi çekti bisikletçiyle konustum bana aleminyum bir kadro önerdi olmassa şuanki bisikletin kadrosunu değiştirmeyi düşünüyorum

Serhat Aktas

Aktif Üye
Tepki
37
Bisiklet
Sedona
@Emre Gürses

Sedona borla aliminyum kadro zaten. Forumdan ikinci el bölümünden de bakabilirsiniz(2. el almayı düşünürseniz tabi). Bence borla, tourerden daha iyi bir tercih olur :)

• Beğen
Tepki
40
@Serhat Aktas

pek fazla maddi durumum yok dediğim aleminyum kadro 120 tl fazladan bir maliyette çıkarmayacağından aklıma yattı :)

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
İkisi farklı tarz değil mi ben mi yanlış biliyorum?

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
@Emre Gürses

Bir tur bisikleti için bence güzel, 500 tl ye alivio set olmasıda iyi, çift kat jantlar, ncx ön maşa vs.

Borla bir mtb, önce hangi kategoride alıcaksınız ona karar verin bence :), uzun turda 28" rahatlık nede olsa.

Tepki
40
şehir - yol bisikleti olacak sadece asfaltta kullanıcam bu konularda pek bilgim yok mtb falan pek bilmiyorum borlayı daha önce görmüştüm dikkatimi çekmişti ondan söyledim yoksa aklımda sadece yollarda pedallamak var :) bisikletçide gördüğüm 120 liralık aleminyum kadroyu almayı düşünüyorum artık normalden çok ucuza mal olacak ilerde kronu alabilirim kısmet :)

Serhat Aktas

Aktif Üye
Tepki
37
Bisiklet
Sedona
Pardon ben yanlışlık yaptım :) tavsiye ettiğim bisiklet Mtb eğer tur bisikleti düşünüyorsanız ben fazla anlamam ama uygun fiyatlı kadro olarak Geotech Life var diye biliyorum...

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
mtb almanıza gerek, sizin için şehir bisikleti yeter.ayrıca sizin için en iyi bisiklet alabileceğiniz bisiklettir ;)

Tepki
40
@Batuhan Keleş

sonuçta öğrenciyim para yok babamda bisiklet için fazla bir para vermez kendimi sıksam biriktirsem babama baskı yapsam 450 liraya kronu çok zorda olsa bir ihtimal alabilirim ama 120 liraya kadromu değiştirip daha sonra yavas yavas geliştirmek bana daha uygun :)

randie

Aktif Üye
Tepki
89
Kron'u adam gibi websitesi olmaması çok kötü. Güzel bisikletler yapıyorlar ancak internet ve profesyonellik konusunda Sedona'dan çok gerideler. Efor Bisiklet bu alanda en kısa zamanda atılım yapmalı ürünlerle ilgili detaylı bilgi ve görselleri sunmalı

Tepki
40
@randie

evet o benim dikkatimide çekti kronun sitesini bulamadım efor bisiklettede sadece bisikletin fiyatı yazıyor özellikleri konusunda hiçbirşey belirtilmemiş