kron kadro arıyorum

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
arkadaşlar kron mtb kadro arıyorum şu kırmızı siyah olanlardan varmı satan acaba 2 .el olarak yada sıfır nerden bulabilirim boyum 1.73cm bana göre kaç kadro olmalı yardımlarınızı bekliyorum kadro arıyorum mtb kron olmalı kendim yavaş yavaş toplamak istiyorum umarım iyi haberler gelir ben bu arda antalyadanım saygılarımla herkese selamlar

Scudo

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
kırmızı siyahlar zeon olmalı..
modelden emin değilim ama komple satılık kırmızı siyah zeon var..ilgilenirsen ayrıntıları öğrenip bildirmeye çalışırım..
fiyat 1100YTl civarı olabilir...emin değilim..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet kadro arıyorum 173cm boya uygun kron kırmızı siyah yokmu satan veya sıfır bulabileceğim bir yer arkadaşlar

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
sıfır kadro satışı yasaklandığı, ilgili kadroyu kullananların da gayet memnun olduğunu göz önüne alarak yukarıdaki bilgiyi girmiştim..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yardımlarınız için teşekür ederim ama hiç bir sonuç elde edemedim yani bir şey anlayamadım yasak deniliyor satışı yok deniliyor anlamadım giti

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
sadece kadro satışı yasak ancak 2.el bulabilirsin oda menuniyetten dolayı biraz zor gözüküyo yeni kronlarıon çıkıcak olmasıyla zeonlar felan satıldı el değiştirdi ve 2. ellerde nadir olarak araştırarak bulabilirsin....Sıfır kadro bulabilirsin ama araştırıp direk gezip kendin bakman lazım...Oda zaten kırmızı siyah olmaz sanırım...

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
valla ben kadromu ist değil sapancadan aldım oda tam bir süpriz oldu tatil icin gittiğim biryerdi bir bisikletci gördüm bir baktım kadroyu asmış tavana bende ne yaptım bastırdım parayı aldım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ya keşke bende bulabilsem bir kron kadro yenilerden 173cm boya göre ah ah bu iyice sorun oldu artık benim için

F

first master

Misafir

İstediğin kadro bende. Kron zeon 16" (sana göre) Sele kelepçesi yatağı üzerinde. Ne kadar verirsin? Yani nadir birşey arıyorsun. Ve buldun... Kaç €?

Ahmet Gökdere

Forum Bağımlısı
Tepki
2.494

kardeş dağ tepe zıpalamayacak yolda kullanacaksan sana küçük olur 16inc kadro
sen 18-19 falan bak her krona atlama ayrıca başka kadro niye aramıyorsun kendin boyarsın şöyle janjanlı bişey yaparsın

F

first master

Misafir

Sen neden başka kadro aramıyorsun? Böyle bir sorunun saçmalığının farkında mısın? Adam 1,73 diyo, sen 19 kadrodan bahsediyosun. Tövbeye getirmeyin adamı! Satmıyorum zaten. Elimdeki parçalarla donattım. Canavar oldu. LX M570 ya da 580'le donatabilirim her an. Epey kıymetliymiş. Bu kıymeti paraya çevirmeyip haz olarak değerlendirmeyi düşündüm.

Ahmet Gökdere

Forum Bağımlısı
Tepki
2.494

hocam ben soru sormadım cevap yazdım
bende cannondale f4000 var o yüzden kron bakmadım ama sen daha iyi diyorsun madem ben kadroyu sendeki kronla değiştiriyim

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267

Arkadaşlar,
Bu konu, kadro alınması ile ilgilidir. Bunun dışında, bambaşka konular ile ilgili mesajlar yazıp boşuna gerginlik çıkartmayalım. Bundan sonraki, Tour.de.frans arkadaşımızın isteği ile ilgili olmayan mesajlar silinecektir.

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Merhaba. Eger sifir kadro sahibi olmak istersen Sirkeci Efor Bisiklet'te düz siyah renk KRON XC4000 kadrolar var. Fiyatlari yanlis hatirlamiyorsam 280Euro.

RESMI DE BU:

http://img368.imageshack.us/img368/2885/5genelgorunumdw0.jpg

Ayrica illa kirmizi siyah olsun diyorsaniz, yine alternatif olarak XC3000 modelleri var. Efor Bisiklet'te XC4000'lerin yaninda asili XC3000'ler de vardi, fakat ben satilik kadro ne var diye sordugumda sadece XC4000 var dendi. Ama belki XC3000 de satarlar. Bu arada Antalya'da iseniz ve kadroyu yakindan görmek isterseniz üyelerden Ercan Abi var, ERC1000'di galiba üye ismi. Bisiklet Sevenler Derneginin turlarina s1k s1k katilir, herhangi bir tur organizsayonunda görürseniz mutlaka yardimci olacaktir bu konuda. Efor Bisiklet'le telefonda görüserek bilgi alabilirsiniz. Kargoyla yolluyorlar mi bilmiyorum... Umarim yardimci olabilmisimdir...

EFOR BISIKLET Tel: 0212 522 94 62

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Tekrar selam. Siyah-kirmizi, tam istediginiz gibi bir kadro var. Ama KRON Zeon degil, yeni KRON'lardan olan XC3000. Fiyati 300 YTL, ama pazarlik payi varmis. Ben satan arkadasa mesaj attim, mail adresini yollayacak. Ben adresi size iletirim özelden, kendiniz görüsüp karar verirsiniz...

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Ayrica Antalya ALLSPORTS Fuarinda Bisiklet Sevenler Dernegi standinda KRON XC4000'i görebilirsiniz. Çarsamba günleri aksam 8'den sonra Ercan Abi orada oluyormus sanirim...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
arkadaşlar çok teşekürler benim kron dememin yani kron istememin sebebi herkes alıyor çok güzel deniliyor fazla bilgim yok ama başka bir temiz kadro da olsa olur ayrıca 173.174cm boyu olan kişiler kaç kadro alması lazım benim kafam karıştı bir kadro alamadım daha yaaa deliricem yardımlarınız için teşekürler önce ben şu efor bisikleti bir arayayım genede bir şey çıkarsa bana bildirin lütfen bisikletim yok kadro almam lazım ki yavaş yavaş toplucam