Kötü düştüm :(

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
@zabit

yaw bende hep anlatırım benimde kulağımın arkası paramprça olmuştu herkes atma lem felan der :D bi tane daha adamım çıktı artık gözüm kapalı ölmem :D

hata yaptım orjinal oldu kalsın dedim düzeltiyorum ARTIK GÖZÜM AÇIK ÖLMEM :D:D

Scudo

Ali BS

Aktif Üye
Tepki
27
Yasin'cim büyük geçmiş olsun yeni haberim oldu ucuz atlatmışsın gerçekten
bi toparlanda toparlanalım hocam :D

• Beğen
Tepkiler: otec

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Geçmiş olsun Otec arkadaşım,
Daha kötüsü olmadığı için dua etmek gerek.Kırılma konusunda benimde bir düşüncem var, Nati markası bana hiç yabancı gelmiyor.Zamanında bu markanın aleminyum göbeğini kullanmıştım.(Hey gidi günler hey :) ) Gidon eğer çelik alaşımlı bir malzeme ise bu kaçınılmazmış.Çelik-aleminyum veya aleminyum-çelik gidon+gidon bogazı kombinasyonunda kaçınılmaz son bu oluyor.Bende 1,5 sene aleminyum gidon boğazı-çelik gidon kombinasyonda kullandım hiç bişey olmadı.Bisikletimi sattığım arkadaşta birinci ay kırıldı.Allah'a şükür bir kaza geçirmemiş.Çelik gidon boğazı-Aleminyum gidon kombinasyonu kullanan bir arkadaşında aynı kırılma olayı yaşandı. ha bu arada bu yaşadığım tecrübelerden ziyade oldukça kapsamlı bilgiler içeren bir internet sitesinden edindim bu bilgileri..

@edoganer

Erdoğaner arkadaşım yukarıda bahsettiğim sitede sizin bahsettiğiniz kombinasyonlarda sorun yaşanmıyacağını yazıyordu.Sitenin yalancısıyım :)

• Beğen

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
@Killer V

tşk. hocam geçti geçiyo.. az kaldı da.. benden daha çok sizin toparlanmanız lazım :) ben 3gündür biniyorum. ;)

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
@HaliliOzturk

saol dostum.. geçti sayılr :)

Çağatayy

Üye
Tepki
24
geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız.gidon nasıl kırılır şoktayım hala:Syani çok güçlü ve ani bi kuuvet belki büker onu gibime geliyo.okudum tüm yorumları ama kırılması çok ilginç gene de.

• Beğen

Fırat Ayanyan

Forum Bağımlısı
Tepki
259
çok geçmiş olsun abi daha bu gün de ben düştüm sabah yağmurluydu frenlemeye çok dikat etmeme rağmen fren biraz fazla kaçınca ön teker kaydı 1.sinde kutuldum 2. sinde az daha düşüyodum 3. kayışta ne olduğunu anlamadan lastiksesi geldi ve düştüm ön tekeri/freni kontrol edememem yüzünden 1 sene içinde bu 3. düşüşüm acaba çok mu düşüyorum ben birde şunu ekliyim bir çoğumuz farkında değil ama gidon da çok aşırı yüklendiğimiz bi parça yokuş aşşağı yukarı giderken veya tehlikeli yerlerden geçerken korkmuş kedi gibi yapışıyoruz gidona

• Beğen

rıdvan

Aktif Üye
Tepki
58
cok cok gecmıs olsun

bu tur ornek kazalarla lutfen kask takmanın onemını kavrayalım