Konya

Scudo
T

Tuğrul

Misafir

Forumu biraz araştırırsanız Konyadan çok değerli üyelerimizin olduğunu göreceksiniz.

Özellikle tur resimlerinin olduğu ,tablo gibi fotoğrafları gönderen üyelerimize dikkatli bakınız.

Selamlar

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737

sgtalper nicknameli (konyalı) bir üye ile bu sitede tesadüf eseri karşılaşmak beni tabiki memnun eder. ancak Tuğrul beyin bize lütfettiği değerin de yeri ayrıdır..

konyalı olana sevinmemizdeki maksat hemşericilik olayı değil, konyada bisiklet dostlarına bir yenisinin daha katılmasındandır.

buradan aynı zamanda "sgtalper" adlı üyeye "bisikletforum.com"a hoş geldiniz de demiş olayım.. :)

(hayret konyada gezip tozmadığımız yer kalmadı derdik ama, karşılaştırmayan mevlam karşılaştırmıyor demekki.. ama biz şehir içine hiç girmeyiz.. en fazla çevre yolundan şehrin etrafını dolaşırız.. )

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737

* * *

uzun yol arkadaşım..
şimal yıldızım..
nasıl gittik geldik, yara almadan...
eksi 7 derecede, 280 km./gün yolda
neşenle, eser kalmamıştı yorgunluğumdan..
donduk, donduk, çözültük bitmeyesi turda
seni gördüğüme çok sevindim, bisikletforum.com'da

* * *

bisiklet_tutkunu

Daimi Üye
Tepki
99
Arkadaşlar bende bu siteye yeni üye oldum iyikide olmuşum.Ben Engin Konya da yaşıyorum.14 yaşındaydım.BÜTÜN FORUMDAKİLERLE ŞİMDİDEN TANIŞTIĞIMA MEMNUN OLDUM.

skull_mrt

Daimi Üye
Tepki
92
hoşgeldin engin
çoo...ook güzel bir site aradın herşey burda, siteden çıkamıycaksın bağımlılık yapıyoda:D

bnde tanıştııma sevindim

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737

Evet merkezdeyiz. Her hafta içi salı ve perşembe günleri öğleden sonra Realin önündeki benzinlikte 7:30 da buluşuruz. Çevre yolu (65km) yada Malas dağı (20km dik rampa) yaparız. Gelmek isterseniz bekleriz. :)

Pazar günleride önceden randevulaşarak konya etrafına geziler yapıyoruz. (Sabah 7 den öğlen 13 sularına dek.) bezen de tüm pazar günü boyunca geziyoruz.

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
abıleım merhgaba bende yenı uyeyım nasıl sevındım bunları okuduguma anlatamam ben selcukta makıne muhendıslıgı okuyorum 1 ay sonra okul baslıyo o zaman sızlere katılmak ıstıyorum cok bılgılı degılım bızıklet hakkında hatta sıze gore hıc bılgılı degılımdır ama yanınıza kabul edersenız sevınırım bole bı grup kurabılırsek okuldada temsılcılık alarak bı bısıklet kulubu kurarak( bıldıgım kadarıyla bole buı ogrencı kulubu yok varsada daha aktıf hale getırmek ıcın elımden geleı yaparım ) bısıklet sevgızını yayabılırız

Tepki
9
Yeni katılan arkadaşlara hoş geldiniz diyorum ve bol pedallı günler diliyorum,madem sizlerde Konyadasınız tanışalım sizlerlede müteakip zamanlarda turlar düzenleyelim ne dersiniz?Saygı ve selamlarımla.

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
@Mesut Girgiç
selamlar mesut abı
ınsallah cuma gunu gelıyorum konyaya gecen hafta gunu bırlık gelıp bısıkletı bıraktım konyada pedallamak guzeldı umarım haftaya tanısırz
malum ramazan gelıyo organızasyonlarda ne tur bı degısıklık olacak abı onumuzdekı haftakı tur programını yazarsanız bende aranıza katılabılırım gorusmek uzere

• Beğen
Tepkiler: ibrahim_42