Konya

Tepki
671
Hocam merhaba,
Azmine hayran olmamak elde değil, yağmurun nasıl yağdığını bilmesem durumunuzu anlayamazdım. çok keyif aldığın anlatımından ve şiirinden belli en kısa zamanda görüşmek dileğiyle Allaha emanet olun.
Selam - dede

• Beğen
Tepkiler: ibrahim_42
Scudo

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@sercangedik

bu cuma ya yeni bir yağmur dalgası geliyormuş ama ben konya da olmıycam.. :eek:
ben yokken ekibi sen topla sercan olmaz mı?

• Beğen
Tepkiler: ibrahim_42

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
hehe tamamdır abı bu gun konusuruz ben cıkacagım zaten pazar gunu tura ınsallah

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
yarın mesut abı yok ben cıkacagım katılmak ısteyen varsa soylesın bulusalım

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Konya daki arkadaşlar..
Cumartesi günü saat 08:30 da sabah Realin önündeki benzinlikte buluşuyoruz. Hedef malas dağı. gidiş asfalt dönüş offroad.
Pazar günü ise ne yapacağımız şimdiden belli değil ama belki kent ormanı, kızılören yaparız. yada
Seydişehir yolu, sağlık kasabasından:>>>>Beyşehir yolu >> Konya yaparız (toplam 200 km. ) Paslarımızı atalım, 300 km. yi aşalım..

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
@Mesut Girgiç

nobetim vardı bu gun yenı geldım o yuzden cumartesıye katılamadım ama yarın kı organızasyon da bulunacagım ınsallah ayrıntılı bılgıyı ıletırsın abı organızasyon hakkında...

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@sercangedik

Secan bugün sabahki gezi süperdi.. Mustafa Abi ve Naci de geldiler.
valla tam 5 km. full offroad iniş vardı..(çıkışı hiç söylemeyim:eek: )
inerken ne bacaklarım yoruldu nede ayaklarım.. inerken fren sıka sıka kollarım ve parmaklarım yoruldu.. hemde bisiklet hidrolik disk olmasına rağmen.. bir seferde tam takla atarak düştüm.. aşmaya çalıştığım kayanın büyüklüğünün ön tekerimden daha fazla olduğunu düştükten sonra farkettim:( :cool: :D

malas dağına asfalttan çıktık. inişi ise neredeyse hiç ayak basılmadık dağların tepelerinden yaptık.. iki kere önümüzü köpekler kesti. benim köpek kovucunun pili yeniydi. köpeklerin kaçışları da ayrı bir eğlence oldu.:D
o dağlarda kar vardı. ve eflatun renkli kardelen gibi bazı çiçekler çıkmış oralarda. .. haftaya cumartesi de benim nöbetim var.. 15 gün sonra birlikte çıkalım

selamlar...

bikernomad

Daimi Üye
Tepki
234
@sgtalper

Merhaba Dr.bey,
sanırım gürsel beyin öncü olduğu transtorosta tanışmıştık.nasılsınız?konyada kimse yoksa gelin burada pedallayalım.
selamlar
kadir

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@bikernomad

Kadir bey selamlar sevgiler..
Sizleri buralarda görmek ne güzel.. Siteye hoş geldiniz..
Eğirdir gölünün etrafını 360 derece dönmeyi düşündüğümüz gezimizde görüşmek dileğiyle. :)

• Beğen
Tepkiler: bikernomad

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Konya lı arkadaşlar, 18 kasım pazar günü sabah saat 10 da realin önündeki benzinlikte buluşuyoruz.
parkurun ilk 10 km si nefes almadan full tırmanış.. (akabinde offroad iniş te var tabii)
500 evlerin arkasındaki malas tırmanışından sonra muhtemelen kampüsün arkasına tırmanır ve istanbul yoluna ineriz (toplam 70 km. civarı)

kahvaltısız gelmeyin... tırmanırken kan şekerinizi düşürmeyin.

gezinin en geç 13-14:00 arası bitmesini planlıyoruz.

selam ve sevgiler..

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
468
Bisiklet
Scott
tamamdır görüşürüz inşaallah s.a

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
İç anadolulu arkadaşlar veya tüm türkiyeliler.
Bu pazar günü havalar iyi olursa. konyadan gitgel Beyşehir yapacağız. Daha önce kubadabad sarayı, yakamanastır ve eşrefoğlu camilerine geziler düzenleyip gelmiştik. şimdi de sıra yine beyşehirde bulunan dünyanın en büyük kaya anıtlarından FASILLAR ANITI yada EFLATUN PINARI görüp geri gelmektir.
dileyen arkadaşlarla beyşehirde de buluşabiliriz. konyadan yola çıkmak şart değil.
toplam km=250 civarında olur sanırım. sabah 05:00 gibi yola cıkacak.
gelmek isteyenler eşlerinden yada annelerinden izin ayarlamaya şimdiden başlasınlar. ben alt yapı çalışmalarına başladım bile.. ehehehe:D

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
468
Bisiklet
Scott
mesut abi ben kimden izin alacağım,buldum
kendimden izin istiyorum.izin versemmiki tamam bi problem çıkmazsa gitmeme izin veriyorum
birde pazar günü hava bulutlu görünüyo inşaallah görüşürüz
afyon dan selamlar

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@sgtalper

bulut iyidir. gölge yapar:rolleyes:
yağmurlukları almayı unutmayalım. ;)

not: kendinden izin almak olmaz. insan kendine torpil geçebilir. sen en iyisi izin alacak birini bul artık. başkasından izin almamın da kendine göre tadı vardır.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@sgtalper

Pazar sabahı, 06:00 da tıp fak önünde buluşacağız.
Aşşada Beyşehir yolcusu kalmasııııın... İronmanlar arkayı dörtleyelim.... :)

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
sabah 6mııı :cool: of of off :rolleyes: :D
kolay gelsin yolunuz açık olsun

ben hala işteyim. boya moya tadilat işleri var. boyacılar çalışıyo. ben bekliyorum

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@otec

Otec cim çok sağol.. :) :) :)
valla pedal basılacak 200küsur km. yol var. Eeee anca.. biz uzun yol şöförüyüz...:D alışığız;) sizi de bekleriz:eek: , arka kasa boş:rolleyes: , otostop alırız:p, yollar yalnız çekilmez:eek: , sanırım 4 kafadar uzun yolda olacağız:) uğur,dede,ben ve hasan. Ergin ise kızılörene dek eskortluk yapacak belki :rolleyes: İçimizde en kazak ol olduğu için eve erken dönecek:D :D :D
saat geç bile oldu:cool: hadi ben yattım by