Konya

Av.

Üye
Tepki
0
İsim
Tuğrul
Bosnada bir arkadaş salcano ng 650 bisikleti 550ye satıyor ama pazarlıkla 420ye alacağımı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı? 20 km Selçuk üniye mesafem var bir de ankaraya falan giderim diye düşünüyorum.

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
konyada en samimi gordugum bisiklet firmasi DRBIKE. hemen otogarin yaninda iki zipkin gibi genc arkadas isletiyor. ben magazanin iceriginden ilgi ve alakalarindan cok memnun kaldim Her turlu ihtiyaclar icin hatta tanismak icin ugranip gorulebilir

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.010
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
@Rammstein111
Ben Konya da bisiklet tamiri yapıpta bisikletle gezintiye çıkan tek firmanın Dr.bike olduğunu düşünüyorum .

Yolunuz Nalçacı - Kule tarafına olursa Nene Hatun Parkına uğramadan geçmeyin .

(link)

• Beğen
Tepkiler: akify.

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.010
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
Gidilebilir , çok güzel olur . Fakat Ramazan 'dan sonra 2-3 hafta geçmesi lazım . Vücut eski haline gelmesi için .

Konpedal whatsapp grubunda paylaştınız mı ?

emre860

Üye
Tepki
0
İsim
emre
Arkadaşlar ben akort ayarı yaptıracam açaba fiyatları nedir bilen varmı

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.010
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
@emre860 10 lira bir teker . Şeker tekkede sefa motorda anahtarı 5 lira al yoıtubedan öğten yap . Bn öyle yapoyorum

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.010
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
@MELİKŞAH adlı üyemiz size yardımcı olacaktır. Numaranızı özel mesajtan atınız

veterans

Üye
Tepki
9
Merhabalar. İlk defa bisiklet alacağım fakat nereden alırım bilmiyorum. Konya'da mağaza tavsiyesi verebilir misiniz? Birde yüzde kaç indirim kovalamak lazım, cevaplarsanız çok sevinirim.

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.010
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
Özceylan , yk bisiklet uygun olabilir. Iskonta olarak pazarlık yeteneğinize bakar. Peşin paraya birçok esnaf tav olacaktır. 2. Elde bakılabilir. Çok temiz satanlar var.

• Beğen
Tepkiler: veterans

ömermurat131

Forum Demirbaşı
Tepki
826
Bisiklet
Diğer
Selamün aleyküm.
Konya'da nerelerde bisiklet sürüyorsunuz?Öyle antreman yapılacak yerler var mı?

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.010
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
Aleyküm selam. Konyada şehir içinde her yerde dikkatli olmak kaydıyla antreman yapabilirsiniz. Doğa isterseniz meram yeni yol , meram dere. Erenköy lalebahçe taraflarını önerririm.

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.010
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
Hoş geldiniz. Güzel seçim yapmışsınız kazasız belasız kullanmanız dileğiyle . @yavuzserdar

• Beğen
Tepkiler: yavuzserdar

brky1905

Cycle to stay alive
Tepki
594
İsim
Berkay A
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Özceylanı tavsiye etmem açıkçası müşteri ile iletişimleri hiç iyi değildi.

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.010
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
@yavuzserdar hocam en başta kendinizden çok şey beklersiniz hata yaparsınız. Vücudunuzun bu aktivitenize göre kendini ayarlaması zaman alır . Ben kışın bırakıyorum bisikleti sürmüyorum. Bahar başlıyorum sanki hiç sürmemiş gibi oluyorum . Basıyorum gitmiyor . Ciğerler tıkanmış oluyor. Kaslar zayıf . En aşağı 1 - 2 ay bu durum oluyor tabi havalar iyice ısınıyor. Sonra tam perfonmans alıyorum . Krndimden

@brky1905 ben sürekli oradan alıyorum . Bu sahip atanın oradaki mağazadaki iletişimi pasif buluyorumm . Şefikcandaki şubesinde Mehmet abi gayet iyi ilgileniyor. En beğendim parça satan esnaf Şeker tekkede Muammer usta . Oğlu da Tahir tamirci bi ara bisiklet yapardı bıraktı . Lastiğe hava bastırmaya giderdim . Al oğlum kendin bas derdi . O kadar kral . Sökememiştim hava hortumu aparatını gelip göstermişti. Ha en son Muammer ustanın dükkandan 26x2.0 iç lastik aldım 8,5 lira adını duymadığım marka . Her zaman aldığım 10 liralık rubenadan daha kalınve kaliteli çıktı. Birde akort anahtarı aldık 5 tl şimdi fiyatlar artmıştır tabi.

Aklıma gelmişken yazayım dedim

Tepki
14
İsim
Serdar
@MAERKEK ben okuluma gidiş geliş için kullanacağım kullanabildiğim maksimum süre boyunca. Kondisyon olarak çok zayıf olacağımı düşünmüyorum aralıksız spor yapan birisiyim, tabii her branş kendi içinde zordur o ayrı. Umarım keyifli olur.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK