Konya

Scudo

Erdem Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
184
@Bahadirk.
Merhabalar.Haftaiçi akşamları müsait misiniz? Şu an konyadayım pazartesi akşam 4.30dan sonra bisikletimle olucam.size de uygunsa haftaiçi tanışabiliriz

@ahmtayd
O zaman umarım bir gün beraber pedallarız...

• Beğen
Tepkiler: kaju1977

Bahadirk.

Üye
Tepki
15
@Erdem Yıldırım Hocam aksamlar hergun olmamakla beraber 1-2 saatlik boslugum oluyor. Sizinle tanismayi isterim. Sizin planiniz varsa bilmek isterim. Bu arada bisikletiniz beyaz-mavi-siyah mi?

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
Yarın saat 09:30'da otogar kavşağında (kiralık bisikletlerin önünde) buluşup Ladik'te çorba içip geliyoruz inşallah.

• Beğen
Tepkiler: ahmetkya

Devrim

Üye
Tepki
3
İsim
Seyit Devrim
Bisiklet
Salcano
Selamlar arkadaşlar bir Konyalı olarak bende aranıza yeni katıldım
İsmim Seyit Devrim 26 yaşındayım
Bisikletim Salcano City Sport 30
Konya sancak civarında ikamet ediyorum
Yeni bir bisikletçi olarak aranızda olmaktan mutluyum

burakoz91

Üye
Tepki
17
İsim
Burak
Bisiklet
Bisan
Herkese merhaba, birkaç haftadır her yere bisikletle gitmeye başladım. Aranıza katılmaktan çok memnunum. Kazasız sürüşler :)

• Beğen

megamar

Üye
Tepki
1
İsim
TOLGA
SELAMÜNALEYKÜM ARKADAŞLAR BEN MERSİNLİYİM İŞ NEDENİYLE 2010 YILINDAN BERİ KONYA NIN CİHANBEYLİ İLÇESİNDE İKAMET EDİYORUM BU YIL NEDENSE BİSİKLET HEVESİ BAŞLADI MÜSAİT OLDUĞUM VAKİTLER VS. TURLARA ÇIKMAK İSTİYORUM CİHANBEYLİ'DE NE YAZIK Kİ BİSİKLET SPORU SEVEN YOK DENECEK KADAR AZ, SUANDA BİSANIN 350 TL LİL BİSİKLETİNİ KULLANIYORUM AMA 2 HAFTA İÇERİSİNDE YENİ BİSİKLET ALMAYA KARAR VERDİM.

SALCANO CITY SPORT 30 V : Bu bisikleri önerdi bi arkadaş bana sizce nasıl

Kron TX500 V alacaktım aslındada salcanoyu önerince düşünüyüm dedim sizce ikisi arasından hangisini almalıyım?

Şehir bisikleti, V Fren ,Maşadan Kitlemeli olmak kaydıyla 1200 e kadar Sizlerinde önerisini bekliyorum.

ahmetkya

Forum Demirbaşı
Tepki
147
İsim
Ahmet Kaya
Bisiklet
Merida
@megamar Hemen hemen aynı bisikletler.Ama çamurda kullanmayacaksanız v fren doğu tercih hem Cihaneyli'de yaşıyorsanız hidrolik diske bakım yaptıracak yer bulamayabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: megamar

megamar

Üye
Tepki
1
İsim
TOLGA
burda bir tane bisikletçi var. :) benim şüphem şu salcano hakkında baya olumsuz yorumlar okudum lakin olumsuz yorumlar servisle alakalı anladığım kadarıyla bundan dolayı salcanoya olumsuz bakmaya başladım. Kron içinde adına para veriyorsun diyorlar bu nedenle kararsız kaldım.

Mosso Legarda 1524 V Fren 2015 bu bisiklet nasıl sizce diğerlerinden farkı varmı özellikle uzun süre işimi görürmü? bide konyada bulabileceğim yer varmıdır. galiba mossonun servis ağı geniş değil doğrumudur?

Tepki
1
İsim
Furkan Doğan
Bisiklet
Specialized
Abilerim kardeşlerim merhaba.Konya dan ben de varım :) bu sene sınava gireceğim ama hafta içi tanışma şeklinde buluşma falan ayarlayabilirsek gelmeyi çok isterim.Herkese iyi pedallar

• Beğen

kaju1977

Üye
Tepki
1
İsim
ahmet
akşehir'den sedona 740 pro ile bende varım .. bisikletimi ilk bugün kullandım gerçekten çok eğlenceli.. bence parasını fazlasıyla hakeden bir bisiklet.. megamar üye adlı arkadaşım şiddetle tavsiye ederim ... herkese iyi pedallamalar. :) kazasız sürüşler..

kaju1977

Üye
Tepki
1
İsim
ahmet
mrb.. akşehirde bizde varız iki kişiyiz yeni başladık. (sedona 740 )(kron xc 150md).. çoğalalım buluşalım turluyalım arkadaşlar.. bir gün belirleyelim tanışalım ..

veterans

Üye
Tepki
9
Ben de Konya Selcuklu danim. Rica etsem onerebileceginiz bisiklet parcasi satan yerler var mi ? Daha once ihtiyacim olmadigindan bilmiyorum nerelerde satilir bu meretler. Bir de guvendiginiz kaliteli bir bisikletciniz varsa onunda adresini rica ediyorum. Simdiden tesekkurler.

yakubi

Daimi Üye
Tepki
958
İsim
Mehmet
Bisiklet
Fuji
@Mehmet Levent

anlaşılan konya denince artık akla bu tür şeyler gelecek:)

ahmetkya

Forum Demirbaşı
Tepki
147
İsim
Ahmet Kaya
Bisiklet
Merida
@veterans Özceylan bisiklet var hocam muhacir pazarı civarında en uygun fiyatlı onlar satıyo gibi.