Konya

MAERKEK

Lastik adamla yola devam
Başlık
13
Tepki
625
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Rammstein111
Ben Konya da bisiklet tamiri yapıpta bisikletle gezintiye çıkan tek firmanın Dr.bike olduğunu düşünüyorum .

Yolunuz Nalçacı - Kule tarafına olursa Nene Hatun Parkına uğramadan geçmeyin .

Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Tepkiler: akify.

MAERKEK

Lastik adamla yola devam
Başlık
13
Tepki
625
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Gidilebilir , çok güzel olur . Fakat Ramazan 'dan sonra 2-3 hafta geçmesi lazım . Vücut eski haline gelmesi için .

Konpedal whatsapp grubunda paylaştınız mı ?

emre860

Üye
Başlık
0
Tepki
0
İsim
emre
Arkadaşlar ben akort ayarı yaptıracam açaba fiyatları nedir bilen varmı

MAERKEK

Lastik adamla yola devam
Başlık
13
Tepki
625
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@emre860 10 lira bir teker . Şeker tekkede sefa motorda anahtarı 5 lira al yoıtubedan öğten yap . Bn öyle yapoyorum

MAERKEK

Lastik adamla yola devam
Başlık
13
Tepki
625
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@MELİKŞAH adlı üyemiz size yardımcı olacaktır. Numaranızı özel mesajtan atınız

veterans

Üye
Başlık
0
Tepki
8
Merhabalar. İlk defa bisiklet alacağım fakat nereden alırım bilmiyorum. Konya'da mağaza tavsiyesi verebilir misiniz? Birde yüzde kaç indirim kovalamak lazım, cevaplarsanız çok sevinirim.

MAERKEK

Lastik adamla yola devam
Başlık
13
Tepki
625
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Özceylan , yk bisiklet uygun olabilir. Iskonta olarak pazarlık yeteneğinize bakar. Peşin paraya birçok esnaf tav olacaktır. 2. Elde bakılabilir. Çok temiz satanlar var.

Tepkiler: veterans

Nolan

Forum Demirbaşı
Başlık
12
Tepki
893
Bisiklet
Diğer
Selamün aleyküm.
Konya'da nerelerde bisiklet sürüyorsunuz?Öyle antreman yapılacak yerler var mı?

MAERKEK

Lastik adamla yola devam
Başlık
13
Tepki
625
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Aleyküm selam. Konyada şehir içinde her yerde dikkatli olmak kaydıyla antreman yapabilirsiniz. Doğa isterseniz meram yeni yol , meram dere. Erenköy lalebahçe taraflarını önerririm.

MAERKEK

Lastik adamla yola devam
Başlık
13
Tepki
625
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Hoş geldiniz. Güzel seçim yapmışsınız kazasız belasız kullanmanız dileğiyle . @yavuzserdar

Tepkiler: yavuzserdar

brky1905

Cycle to stay alive !
Başlık
6
Tepki
527
İsim
Berkay A
Bisiklet
Sedona
Özceylanı tavsiye etmem açıkçası müşteri ile iletişimleri hiç iyi değildi.

MAERKEK

Lastik adamla yola devam
Başlık
13
Tepki
625
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@yavuzserdar hocam en başta kendinizden çok şey beklersiniz hata yaparsınız. Vücudunuzun bu aktivitenize göre kendini ayarlaması zaman alır . Ben kışın bırakıyorum bisikleti sürmüyorum. Bahar başlıyorum sanki hiç sürmemiş gibi oluyorum . Basıyorum gitmiyor . Ciğerler tıkanmış oluyor. Kaslar zayıf . En aşağı 1 - 2 ay bu durum oluyor tabi havalar iyice ısınıyor. Sonra tam perfonmans alıyorum . Krndimden

@brky1905 ben sürekli oradan alıyorum . Bu sahip atanın oradaki mağazadaki iletişimi pasif buluyorumm . Şefikcandaki şubesinde Mehmet abi gayet iyi ilgileniyor. En beğendim parça satan esnaf Şeker tekkede Muammer usta . Oğlu da Tahir tamirci bi ara bisiklet yapardı bıraktı . Lastiğe hava bastırmaya giderdim . Al oğlum kendin bas derdi . O kadar kral . Sökememiştim hava hortumu aparatını gelip göstermişti. Ha en son Muammer ustanın dükkandan 26x2.0 iç lastik aldım 8,5 lira adını duymadığım marka . Her zaman aldığım 10 liralık rubenadan daha kalınve kaliteli çıktı. Birde akort anahtarı aldık 5 tl şimdi fiyatlar artmıştır tabi.

Aklıma gelmişken yazayım dedim

Başlık
0
Tepki
14
İsim
Serdar
@MAERKEK ben okuluma gidiş geliş için kullanacağım kullanabildiğim maksimum süre boyunca. Kondisyon olarak çok zayıf olacağımı düşünmüyorum aralıksız spor yapan birisiyim, tabii her branş kendi içinde zordur o ayrı. Umarım keyifli olur.

Tepkiler: MAERKEK

veterans

Üye
Başlık
0
Tepki
8
Arkadaşlar merhaba. Yol bisikleti almayı planlıyorum fakat şu anlık idare etmesi için market bisikleti denilebilecek ağır ve vitessiz bir bisiklet kullanıyorum. 46 ön 18 arka dişliye sahip. Bu bisikletle en küçük eğimler de bile zorluk çekiyorum. Mesela kampüse çıkarken %2'lik yerlerde bile geri dönesim geliyor. Bu bisiklete göre normal midir, değilse ne yanlış olabilir?
Yeni alacağım bisikletin aynakol ise 50-34. Şimdiki duruma göre yorumlarsak onda herhangi bir sıkıntı çeker miyim? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

Lastik adamla yola devam
Başlık
13
Tepki
625
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@veterans
Hocam bu bisiklete göre normal. Çünkü yer çekimi ivmesi daha fazla etki eder. Şöyle ki yer çekimi = Ağırlık x 10 (yer çekim ivmesi) formülünden hesaplanır . Bu yüzden yokuş yukarı zorlanırsınız . İnerken de hafif bisiklete göre daha hızlı olursunuz . Size tavsiyem market bisikletinizle arka en düşük viteste ön 2.viteste yüksek kadans çevirerek yokuş çıkmanız . Aşırı zorlamazsanız hem rahat hem yorulmadan çıkarsınız .

Tepkiler: veterans
Yukarı Alt