Konya

NOİDEA

Üye
Tepki
2
Evet baktım, güncel bir duyuru göremedim ama takip ediyor olacağım ;)

Scudo

ahmetkya

Forum Demirbaşı
Tepki
147
İsim
Ahmet Kaya
Bisiklet
Merida
Ahmet yılmaz yada can koçakı eklerseniz onlar etkınlık davetı yollarlar.Anormal bir hava olmadığı sürece her pazar tur var.Mtb mi kullanıyorsunuz

ahmetkya

Forum Demirbaşı
Tepki
147
İsim
Ahmet Kaya
Bisiklet
Merida
@NOİDEA yol kullanıyorsanız bile her zaman arazı olmuyor adından yanlıs anlasılmasın nerede oturuyorsunuz

ahmetkya

Forum Demirbaşı
Tepki
147
İsim
Ahmet Kaya
Bisiklet
Merida
İstek gonderın dedigim kisilere mesaj atın tur ıcın davet yollarmısınız diye yollarlar görusmek uzere

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
@NOİDEA

08.03.2015 Pazar günü siftah yapalım inşallah :)

Gezi Anonsu:

Pazar günü saat 09:00'da Real benzinlik önünde buluşup Çatalhüyük'e gideceğiz inşallah. Yol durumu her türlü bisiklet için uygundur. Lütfen yanımıza yedek iç lastik, yama ve alyan takımı almayı unutmayalım (kaskımızı da tabiki). Tempolu bir tur olmayacaktır fakat çok da yavaş gidilmeyecektir. Yanımıza hafif atıştırmalık almakta da fayda var.

Dosyalar

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
@ahmetkya

Hususen duyuru yapıp grup olarak gezi düzenlemiyorduk fakat yeni başlayan arkadaşlara hem yardımcı olmak hem de Konya başlığını canlı tutmak için artık buradan duyuru yapmaya karar verdik. Grup ismi yok fakat talep olursa da gerekli adımları atabiliriz.

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar bu hafta yol mu yapalım yoksa mtb mi? "Şurayı merak ediyorum oraya gidelim" diyen var mı :rolleyes:

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
Gezi Anonsu:

Pazar günü saat 09:00'da eski Konya Atatük stadyumu önünde buluşup Konya'nın Kapadokyası olarak da tabir edilen "Kilistra"ya gideceğiz inşallah. Biraz tempolu bir tur olacaktır. Yaklaşık 100 + km bir tur olacaktır. Rotada biraz sert çıkışlar yer almaktadır. Yol bisikletiyle gidilmesi tercih edilir.

Kilistra.png

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
Sabahki tur sağanak yağış sebebiyle iptal edilmiştir...
Screenshot_2015-03-15-00-13-48.png

Erdem Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
184
Efendim Akşehir'den selamlar.Biz 2 arkadaş haftaiçi akşamları ve haftasonları hafif turlara başlama kararı aldık.Hali hazırda bisiklet kullananlar varsa tanışmak isterim.

• Beğen
Tepkiler: kaju1977