Konya-patİka Patİnaj/bİsİklet Yarenlerİ

Sadi BENDEŞ

Forum Bağımlısı
Tepki
591
KONYA-PATİKA PATİNAJ/BİSİKLET YARENLERİ’NİN
2011 TEMMUZ 9 GÜNLÜK TUR ORGANİZASYONU
(HÜSEYİN BALTA-ALİ GÜLER- SADİ BENDEŞ-ÖZGÜR ARSLAN)Turun, Temmuz ayının ilk veya ikinci haftasında gerçekleştirilmesi düşünülmektedir. İzinler netleştikten sonra kesin tarih grupça belirlenecektir. Toplamda aşağı yukarı 650 km’lik yol gidilecektir.
(link)
KONYA-YERKÖPRÜ ŞELALESİ(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
ÇİFTEPINAR
(link)
YERKÖPRÜ ŞELALESİ-ERMENEK-KAZANCI-TAŞELİ PLATOSU- KARAAĞA-LALE-YAKACIK/AKOLUK-ESENPINAR-ÜÇKONAK-ÇİMENBAĞ-YENİGÜNEY-KARAÇUKUT-KORUBAŞI-GAZİPAŞA-SAPADERE KANYONU-KUŞ YUVASI-KARAPINAR-GEVNE ÇAYI/BEYRELİ(TAŞKENT) VADİSİ-TAŞKENT-KONYA
GÜZERGAHI İŞARETLENMİŞ TUR YOLU(link)

Scudo

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
(HÜSEYİN BALTA-ALİ GÜLER- SADİ BENDEŞ-ÖZGÜR ARSLAN)Turun, Temmuz ayının ilk veya ikinci haftasında gerçekleştirilmesi düşünülmektedir. İzinler netleştikten sonra kesin tarih grupça belirlenecektir. Toplamda aşağı yukarı 650 km’lik yol gidilecektir.
(link)

KONYA-YERKÖPRÜ ŞELALESİ

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

ÇİFTE PINAR

(link)

YERKÖPRÜ ŞELALESİ-ERMENEK-KAZANCI-TAŞELİ PLATOSU- KARAAĞA-LALE-YAKACIK/AKOLUK-ESENPINAR-ÜÇKONAK-ÇİMENBAĞ-YENİGÜNEY-KARAÇUKUT-KORUBAŞI-GAZİPAŞA-SAPADERE KANYONU-KUŞ YUVASI-KARAPINAR-GEVNE ÇAYI/BEYRELİ(TAŞKENT) VADİSİ-TAŞKENT-KONYA
GÜZERGAHI İŞARETLENMİŞ TUR YOLU

(link)

Resim eklemek için , forum yazan kısımdaki Linki yapıştırmanız yeter.Ayağınıza sağlık.Paylaşım için teşekkürler.
Umarım yanlış düzenleme yapmadım.Konya ya içten sevgiler abi.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Moderatör gibisin Ali her yerde varsın.Konuyu da dağıtmayım paylaşım için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: sadana

Sadi BENDEŞ

Forum Bağımlısı
Tepki
591
(HÜSEYİN BALTA-ALİ GÜLER- SADİ BENDEŞ-ÖZGÜR ARSLAN)
Turun, Temmuz ayının ilk veya ikinci haftasında gerçekleştirilmesi düşünülmektedir. İzinler netleştikten sonra kesin tarih grupça belirlenecektir. Toplamda aşağı yukarı 650 km’lik yol gidilecektir.
(link)

KONYA-YERKÖPRÜ ŞELALESİ
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

ÇİFTEPINAR
(link)

GÜZERGAHI İŞARETLENMİŞ TUR YOLU(link)

Sadi BENDEŞ

Forum Bağımlısı
Tepki
591
Forum üyeleri!
Turumuzla ilgili görüş ve önerielrinizi bekleiyoruz.

• Beğen

ali albut

Aktif Üye
Tepki
168
Sadi kardeşim kaç gün olarak düşünüyorsunuz ve konaklama hakkında ne düşünüyorsunuz bana bir zahmet yazarmısınız.
saygılar
ali baba

Sadi BENDEŞ

Forum Bağımlısı
Tepki
591
@ali albut

Ali Bey. Cumartesi günü çıkıp ertesi pazar günü dönmeyi planlıyoruz. Toplam 9 gün. Çadır ve uyku tulumlarımız var. Onlarla konaklamayı düşünüyoruz. Gideceğimiz güzergahın beşte üçlük kısmını bisiklet ve araçla geçtik. Sadece Taşeli platosunu bilmiyoruz. Onuda gerek google uydudan gerekse telefonla o yöredeki kişilerden bilgi topluyoruz. Elimizdeki bilgiler yeterli oldukça buradan gün gün güzergah bilgilerini gireceğiz. Şimdiden bunu yayınlamamızın amacı güzergah hakkında bilgisi olanlar varsa onların bilgilerinden yararlanmak, eğer katılmayı düşünenler varsa şimdiden bazı hazırlıkların yapılmasını sağlamak.

• Beğen

Sadi BENDEŞ

Forum Bağımlısı
Tepki
591
PATİKA PATİNAJ/BİSİKLET YARENLERİ
23 OCAK 2010 PAZAR
REAL-500 EVLER-MALAS(ARDIÇLI)-YÜKSELEN-KESTEL(BEYKAVAĞI)-LADİK-BELENBAŞI-KONYA
YARENLİK EDENLER:ÖZGÜR ARSLAN-ALİ GÜLER-SADİ BENDEŞ

(link)

(link)

(link)

DOSTUM! BUGÜN KIZININ YÜZMESİ OLDUĞU İÇİN MALAS’IN ZİRVESİNE KADAR EŞLİK EDEBİLDİ. HER NE KADAR BİZİMLE OLMASA DA KALBİNİN BİZİMLE OLDUĞUNU BİLİYORUZ. TURUMUZ BOYUNCA BİZİ TEKEFONLA ARAYARAK BUNU GÖSTERMİŞ OLDU. TEŞEKKÜRLER DOSTUM!
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

KARTAL YUVASI
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

SUYUNU SIKTIĞIM KASKIMIN ALTINDA GİYDİĞİM BONENİN SUYU. ALİ YAREN! MÜKEMMEL YAKALAMIŞSIN DAMLAYAN SUYU!
(link)

KESTEL(BEYKAVAĞI)/KADINHANI GÖLETİNİN YÜKSELEN/SELÇUKLU TARAFINDAN GÖRÜNÜŞÜ(link)

(link)

(link)

(link)

ALİ YAREN! ANAM OLSAYDI BENİ BU HALİMLE EVE SOKMAZDI. ZİRA GENÇLİĞİMİZDE TARLADAN GELİP DE ÜSTÜMÜZ BAŞIMIZI ÇAMUR İÇİNDE GÖRÜNCE EVİN ÖNÜNDE BİZİ SOYDURUR, ELİMİZİ YÜZÜMÜZÜ AYAĞIMIZI GÜZELCE YIKAMADAN İÇERİ ALMAZDI. ALIŞKANLIK OLMUŞ. ŞİMDİ BİLE YAZ TATİLİNDE KÖYDE İŞE GİDİP GELDİĞİMDE DE AYNI ALIŞKANLIK DEVAM EDİP GİDİYOR. ŞU ANKİ HANIMLARLA OLAN HALİMİZ BİZDE SAKLI KALSIN.
(link)

ÇAYIN TADI DA BİR BAŞKA OLUYOR TUR ESNASINDA.
(link)

BU ARADA RADARA DA YAKALNDIK VESSELAM!
(link)

Sadi BENDEŞ

Forum Bağımlısı
Tepki
591
YARENLER!
BU HAFTA SİZİLE YARENLİK EDEMEYECEĞİM İÇİN ÜZGÜNÜM.
DOSTUM! BU HAFTA NÖBET SIRASI SENİNLE HÜSEYİN YARENDE...

• Beğen

mehmet özata

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Trek
abi gidilecek yerlerin fotoğrafları cezbedici gelin illa diyor:) ürgüpte yaşıyorum izin olayını ayarlayabilirsem mutlaka katılmak isterim paylaşım için teşekkürler. bu arada kapadokya turu düşünürseniz çok sevinir ve yardımcı olurum.

Sadi BENDEŞ

Forum Bağımlısı
Tepki
591
@mehmet özata

Bize katılır, bizimle yarenlik edersen bizleri mutlu kılarsın.
Kapodakya'yı da düşünürüyoruz. Sen de bu bölge ile ilgili bir tur planı yaparsan bizim içinde uygun olan bir zamanda gerçekleştirebiliriz.

mehmet özata

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Trek
eyvallah abi bende mutlu olurum. havalar düzelsin bi organizasyon yaparız kapadokya için.

Sadi BENDEŞ

Forum Bağımlısı
Tepki
591
12 ŞUBAT 2011 CUMARTESİ TURU
Ben bu pazar görevli olduğum için;
ancak cumartesi günü çıkabilirim.
Kadınhanı'na bıçakarası yemeğe mi gitsek?
Ne dersiniz?

ali albut

Aktif Üye
Tepki
168
Sadi kardeşim bende gelmek isterdim fakat benim için çok uzun bir zaman izin alamam size şimdiden başarılar dilerim allah kaza bela vermesin kardeşim
saygılar
ali albut

Sadi BENDEŞ

Forum Bağımlısı
Tepki
591
@ali albut

Sayın Ali ALBUT!
Gelmeseniz de ilginiz ve alakanız için teşekkürler!

Sadi BENDEŞ

Forum Bağımlısı
Tepki
591
@Sadi BENDEŞ

Ben cumartesi ve pazar günü sabah ile öğle arasında Rixsos'tan başlayıp rahmet ormanlarının üstünden geçen kanal boyunca turlayacağım.

edea72

Üye
Tepki
61
cumartesi sen uygundun sadi hocam. bizim ise sınav görevi vardı.
hüseyin ve ben pazar günü boş olduğumuz için 13 Şubat pazar günü saat 9:30 da otogar kavşağını geçince sağda ( ece kız yurdunun karşısında) buluşarak ladik'e doğru asfalttan giderek yol yapacağız.

Sadi BENDEŞ

Forum Bağımlısı
Tepki
591
@Sadi BENDEŞ

YARENLER!
Cumartesi günü saat 11:00 de Selçuk Üniversitesinin Sosyete pazarı girişinde buluşup, kampüs içerisinden geçip Malas(Ardıçlı) tan dolanarak 500 Evler üzerinden Konya'ya dönüş.

Pazar günü saat 9:00 da Farabi Hastanesi kavşağında buluşup
Kadınhanı'nda Etliekmek/Bıçakarası yiyerek, dönüşünde de Ladik'te çay molası ve nihayetinde Konya'ya dönüş.

Hafta sonu yağmur gözüküyor!

• Beğen
Tepkiler: edea72