Konsolosluğa Sığınmak!

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.193
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.814
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bilgilendirici yardımlarınız için teşekkür ederim Çok şükür iyiyim Geçen hafta ailemden bir yakınımı kaybettim kafamı dağıtmak için Bulunduğum ile yakın sınır komşusu olan Yunanistana gittim Bir daha tek başıma Asla çıkmam
Allah rahmet eylesin, başınız sağolsun.

Yoldakiseruven

༼ ºل͟º ༽🧌
Tepki
1.261
İsim
Lemi Dolunay
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
@Cemal Ç. Dostlar sağolsun. Ailemden bir yakınımı kaybettim olayı unutmak için Kafam dağılsın diye Yunanistan a Sırt çantasıyla gezmeye gitmiştim

ErzincanLee

İnsanı Ayakta Tutan Tek Şey , Ayakları dır. =))
Tepki
2.434
İsim
Halil Ekinci
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Yoldakiyabani Yunanistana komşuyuzda, sırt çantasını alıp gidecek kadarda rahat olduğunu sanmıyorum. (Sanki ilce merkezine gezmeye gider gibi yazmış 🙄) neyse başınız Sağolsun.

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.258
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cemal Ç. Dostlar sağolsun. Ailemden bir yakınımı kaybettim olayı unutmak için Kafam dağılsın diye Yunanistan a Sırt çantasıyla gezmeye gitmiştim
Yunanistana her canı sıkılan çantasını alıp gidebiliyor mu? Ayrıca pandemi nedeniyle eu olmayan ülkelerin vatandaşları giremiyor Yunanistan'a Siz nereden girdiniz, can sıkıntınız geçmeden vize nasıl aldınız?

Bahri Kaplan

Daimi Üye
Tepki
996
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Canyon
Avrupa vatandaşları hariç 30 Eylül'e kadar zaten Yunanistan'a girişler yasak. (link)
Bu tür olaylar ülkemizde veya farklı ülkelerde seyahat eden kişilerin başına gelebilir. O nedenle, böyle ciddi konularda dalga geçen, trollemek isteyenler, hem forumdan uzaklaştırılmalı hem de konu hemen silinmeli.

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.446
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Yoldakiyabani
Hocam merhaba size yolda rast gelmiştim hatırlıyormusunuz tam Selaniğe girişte,kafanızdan kan süzülürken yardım istermisiniz diye sormuştum sizde bana birşey olmaz bak işine diye bana yol vermiştiniz,yinede iyi olmanıza sevindim,uyanınca detayları anlatırsınız artık meraktayız.🤫🤫🤫 (onun bize yaptığı gibi yapıyorum,sanki olmuş gibisinden,hep omu bizle billur geçecek)

bilalfidanboy

İstanbul
Tepki
2.329
İsim
Bilal Fidanboy
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hala iyi niyetle başına gelmiş bir problem olduğunu düşünüp akıbetini merak ederek geçmiş olsun dileklerini iletip hatta hikayeni harmanlayıp üzerine birde yakınını kaybetmiş olma ihtimalinin gerçek olduğunu düşünerek başın sağolsun diyenlere trolledigini sanıyorsun ya işte o öyle değil genç arkadaşım,bu forum topluluğu genelini ele alırsak, gerçekten güzel istisnasız yardımsever insanlardan oluşuyor, inanıyorum ki başınız darda düşse ve haberi olan biri olsa, elinden gelen fedakarlığı esirgemeyen, yani sizinle cebinde parasını, yiyeceğini paylaşmak isteyen insanlardan bahsediyorum (gerçek hayatta hiç tanımadığım halde yolumun üzeri yerlerden geçerken bizzat bana yaklaşımlarından biliyorum) haaa hala 8 sayfanın 7sini okuyup hala hiçbirşey olmamış gibi sırt çantanı alıp Yunanistana gittiğini söylüyorsun ya
yani tenekeden birşeyler çalıp buna melodi diyorsun ya hah işte burda insanlar seni eski bir üyesin diyerek ciddiye alıyor ve o şarkı sandığın şeye katlanıyor.... Diğer ihtimal belkide sen gerçeksin ve hesabın hacklendi yada açık bıraktın, birileride ha bire senin adına yazıp çiziyor(çok az bir ihtimal çünkü bin kere haberin olurdu ) ayrıca arkadaşım Yunanistan dediğin yer öyle canın sıkıldımı hava almak için, sırt çantamı alıp Meriçten geçeyim demek yada yazmakla ancak oluyor kabul ama önce neresi olduğunu mesela hangi kıtada ve haritada neresi olduğunu da bilecek kadar coğrafya bilgisi sahip olmak lazım, son olarak konunun serbest kürsüde açılmış olmasından sebeb,yazdıklarının ne komik ne ciddiye alınır bir tarafı var bende öylesine seni kaale aldığımdan değil ne günlere kaldık ondan yazdım...

ndhakara

Forum Demirbaşı
Tepki
969
İsim
Cihat
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Edirne'den yazayım sınır kapıları pandemi sebebi ile bize kapalı! Forumdan engelleyin gitsin.

• Beğen
Tepkiler: Tutmosis89

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.193
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
Yunanistana her canı sıkılan çantasını alıp gidebiliyor mu? Ayrıca pandemi nedeniyle eu olmayan ülkelerin vatandaşları giremiyor Yunanistan'a Siz nereden girdiniz, can sıkıntınız geçmeden vize nasıl aldınız?
Sırt çantamı alıp gittim demiş adam üstüne gitmeyin artık...

image.jpg

NoCycling

Forum Bağımlısı
Tepki
1.752
İsim
Mustafa K.
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Beyler bolca yazıyorsunuz ama yaptığınız akıl hastanesine gidip oradakilerle dalga geçmeye benziyor.

Elemanın psikolojik sorunları olduğu belli, mevzuyu kapatmak daha mantıklı olabilir. Dileyen dilediğince yorum yapmakta özgür tabii...

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
21.138
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
akıl hastanesine gidip oradakilerle dalga geçmeye benziyor.
Kimisinin bizden akıllı olduğunu düşünüyorum yazacağım ama biz kimiz? Onlar kim? Niye ötekilestiriyorum (z)?
Gerçekten deli dediğimiz bazı insanlar normal olduğunu düşündüğümüz bazı insanlardan daha zeki, akıllı, düşünceli bg. bg. bg.😉

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.469
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Üyenin bir sonraki başlığı, sığındığım konsolosluğa , konsolos olarak atandım olursa şaşırırmıyız ?
Bu albumu birlikte Patagonya turunda dinleme ihtimalimizi sevdim. Ben senin bana "maryocum gel iki kamp atak " deme ihtimalini sevdim :(
IMG_20200911_132657_710.jpg

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.