Kocaeli

Scudo

onaran

Daimi Üye
Tepki
27
arkadaşlar detayları sizlere burdan bildircem.ileri dönük planlarım var,bir site kurmayı düşünüyorum,kocaelin bisiklet sevenler için önerilerinizi bekliyorum...

selfpower

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Carraro
ben haftaiçi iş yerinden izin alıp işyerinden katılırım,haftasonu kesin gelirim...

ergin

Forum Demirbaşı
Tepki
61
kısmetse okulların açılmasıyla birlikte kocaeli deyim mümkünse;tur,antrenman,gezi vs... her türlü aktivitede sizlerin arasında bulunmak isterim

• Beğen
Tepkiler: lidda_tr

delorean

Üye
Tepki
8
Bu hafta stajım bitiyor pazartesiden sonra bende gelebilirim. Asıl oturduğum yer Hereke ve ortalama 2 günde bir İzmit'e (Acıbadem hastanesinin oraya kadar) geliyorum akşamları 5-8 arası. Gezinin zamanı saat olarak İzmit'e gelen tren saatlerine uyarsa benim açımdan iyi olur, iyi geceler.

• Beğen

austa1959

Üye
Tepki
30
@delorean

bende bazen herekeye gidip geliyorum.pazar günleri bazen. ama izmit yönü gidişlerine saat 18,30 dan sonra katılabilirim. beraber gider geliriz.yarımca bölge trafik yanı usta mermer de çalışıyorum.izmit yönü yolun solunda yani. winsa yazılı totem var.uğrarsan hem tanışır hemde birlikte binebilirizi.
msn austa1959@hotmail.com

• Beğen

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
@austa1959

Abdullah amca bisiklete kısmetse ekim gibi öyle bir operasyon yapacağım ki, herkes şaşıracak ;)

Pazartesi sabahı 10.00' da İzmit Akademi Hastanesi' nde kasık fıtığı operasyonum var.. En azından üç hafta bisiklet yok.

kalpe8

Daimi Üye
Tepki
302
Bisiklet
Trek
gayet iyi olur zaman zaman ben de çıkıyorum zaten. Bu kadar kısa mesafe neden yapıyorsun? Gündüzleri çık mesafeyi artır derim. Aklına bir program gelirse altugsenel@gmail.com adresime mail atabilirsin. Zaten MSN bilgilerim mevcut. Bugün Kartepe yaptık iki arkadaş.

Tepki
3
@baymineral

selamlar Sinan ben gerçi Gebze'de oturuyorum ama

Selam Sinan ben 31 yaşında İngilizce Öğretmeniyim toplama bir hardtail mtb var Gebze ve yakılarında oturan varsa tanışmak turlamak isterim

avidus

Üye
Tepki
11
İzmit ve çevresinde ki bisiklet tutkunlarına merhabalar.
Ayrıca antreman arkadaşı aramaktayım :D
Geçenlerde bir bisikletçi gördüm ama gayet asabi bir arkadaştı inşallah buradadır da asabiyetinin sebebini anlatır. :D

selfpower

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Carraro
merhabalar, ben genelde yoldayım o asabi ben olabilirmiyim acaba nerede gördün ?

selfpower

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Carraro
ben olabilirim la ya brisa dandır,ya da benimdir başka izmit civarı fazla gezen yok

selfpower

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Carraro
hep gezdiğim için bisikletçiye rastlamıyorum,zaten tanıdıklarımda yanımda olmadığına göre yolda bisikletçi yok demektir :D