Kocaeli

coşkun ayaz

Daimi Üye
Tepki
661
bende izmitli bisiklet tutkunuyum. fakat şusıra ancak yeniköyden izmite veya gölcüğe gidebiliyorum. işim dolayısıyla. bisikletim corratec motion-2006 siyah.
bisiklet kullanmak bir kültürdür ve sürünün dışında olmaktır. sizleri takdir ediyorum. bu tutkunuzu yitirmeyin ve ben inanıyorumki bisiklet kullananlar arttıkça insancıllıkta artacak. selamlar sizleri tanımasamda yüreğim sizlerle.

Scudo

emreden

Forum Demirbaşı
Tepki
288
Bisiklet
Corratec
@coşkun ayaz

coşkun bey merhaba;

isim olarak çıkartamadım ama soyisim olarak gayet yaygın zaten yeniköyde.. sima olarak ise muhakkak görmüşümdür diye düşünüyorum..
ben de yeniköyden "Emre Deniz".. gerçi şu sıralar yeniköyde çok bulunamıyorum Ankarada üniversitede okumamdan dolayı.. ben de ankarada bisiklete biniyorum..
kendinize ii bakın, bu formu seveceğinizden eminim.. burada ne kadar çok vakit geçirirseniz, bisiklet ve outdoor yaşamı hakkında o kadar çok bilgi sahibi olursunuz..

• Beğen
Tepkiler: lidda_tr

coşkun ayaz

Daimi Üye
Tepki
661
Merhaba Emre,
Masajına çok sevindim. Bende buralarda kendimi yanlız sanıyordum. Seninle tanışmak isterim. Ben çok uzun zaman kaptan olarak yurt dışında olduğumdan beni tanımıyor olabilirsin. Görüşmek ve buralardada beraber bisiklete binmek dileğiyle...

emreden

Forum Demirbaşı
Tepki
288
Bisiklet
Corratec
@coşkun ayaz

inşallah tanışıp bineriz birlikte ilerleyen günlerde..

kaptan

Üye
Tepki
1
gelin bizde kocaelide birşeyler yapalım gerekirse uzun turlarda yapabiliriz

arkadaşlar ben varım. hem uzun hem kısa geziler için

• Beğen

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
Kocaeli'den arkadaşlar, bu başlıkta toplanalım. Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez...

• Beğen
Tepkiler: Çeçen

selfpower

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Carraro
etkinliklere katılmak isterim arkadaşlar,izmitdede böyle bir grup oluşturmak hoş olur....msn :ozg-3@hotmail.com

arkadaşlar olmuyor böyle ya, buluşalım haftasonları,sanırım genellikle seka parkda bulunuyorsunuz...nerde organize edenler çabuk olun biraz :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
  • Beğen

prox

Üye
Tepki
1
slm ben 14 yasında bir cocugum izmitte(yahyakaptanda) oturuyorum bisikletmanyagiyim.pek iyi olmasada benim icin padisihlara layik bir bisikletim var. bu sporu profesyonel olarak yapmak istiyorum beni yonlendirirseniz cok sevinirim

• Beğen

austa1959

Üye
Tepki
30
@prox

brisaspor var. ama bence bölgeye başvurmalısın kapalı sporsalonunda. şimdilerde bedava kursları olması lazım.bölgede mehmet bozdemir(antrenör)e başvur.sana yardımcı olur.tel.0532 7357166

kalpe8

Daimi Üye
Tepki
302
Bisiklet
Trek
Herkese selamlar. Temmuz son haftası 30-31 gibi izmitten yola çıkıp kandıra yolu üzerinden (Kandıra cezaevi karşısından) akçaova oradan da ağva'ya gitmeyi, bir gün konaklamadan sonra Kerpe'ye gitmeyi düşünüyorum. Toplamda 120-130 km. yol olacak.

Ne dersiniz?

selfpower

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Carraro
@prox

izmit Atatürk kapalı spor salonu içinde brisaspor var,brisaspor bisiklet yarışçıları eğitir hazırlar vs.. orda Mehmet BOZDEMİR ile görüşürsen sana yardımcı olur,kendisi brisasporun antrenörüdür...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Kardeşim ben izmirliyim keşke izmitli olsyadımda turlasaydık.izmirde adam gibi adam yok gezmek için ( benim tanıdığım :(

austa1959

Üye
Tepki
30
@prox

selam prox .bölgemiz antrenörü mehmet bozdemir senin için gelsin dedi. hemde hemen zira yaz okulu devam ediyor.eski sekanın yanında kapalı spor salonu var. o binada bisiklet eğitim merkezi var. vakit geçirmeden başvur.pişman olmazsın.ayrıca hiç bir masrafında olmaz.

iSHGuZaR

Üye
Tepki
1
arkadaslar ben pazar günleri her türlü organizasyona açığım. bana mahir@hotmail.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. dağ bisikletim var ve kondisyonum ne çok iyi ne de kötü. bazı akşam 22:00 - 24:00 arası yahyakaptan - ve real hipermarket arası turluyorum kondisyon tutmak için.

• Beğen

umittosun

Daimi Üye
Tepki
303
@austa1959

abdullah ustam ellerinden öpuyorum ve saygı ile önünde eğiliyorum ayrıca topic acan arkadasıma ıse 2 yıl once golcuk tutuncıftlık arasında hergun beldayamaha bisiklet ile mekik dokuyordum ozamanlar bulamamıstım gercekten harıka bır memlekette yasıyorsunuz

onaran

Daimi Üye
Tepki
27
mrb kocaeli mtb arkadaşlarım bu konunun sahibi olarak,şöyle bir planım var;
önümüzdeki günlerde buluşup,gezi tarzı bir aktivite ile tanışma,amaçlı bir şeyler yapalım.

tabi bunu yapmak için herkezin müsait olduğu,bir zaman kararlaştırmak lasım,bu sebeple herkez müsait olduğu bir günü buraya yazarsa daha,ii olur...

mtb'ci ruhunun doğuşu :D :D :D :rolleyes:

onaran

Daimi Üye
Tepki
27
ewet arkadaşlar yorumları bekliyorum....ama baymineral arkadaşım'a uyum sağlamak istiyorum kendisi ufak bir ameliyat geçirecek ayağa kalktıktan sonra bir tarihte üşünüyorum...burdan haberder edecem sizeleri:::

austa1959

Üye
Tepki
30
@baymineral

hayrola berk ne operasyonu bu.geçmiş olsun.ayaklarımı uzatıyon yoksa.bence kendinle uğraşacağına bisiklete bi operasyon yaptır.yinede geçmiş olsun.

@umittosun

ya dostum ben 3,5 yıldır bisiklet ile uğraşıyorum.ama son ikiyıl tam bir tutkuya dönüştü.bu uğurda 25 yıldır yaptığım sporu terk ettim.ayrıca güzel sözleriniz için teşekkür ederim. tütünçiftlikte yeni parkurlar keşfettim. buralara gelirseniz bir gün beraber bineriz. kalın sağlıcakla.

@onaran

murat ben her zaman hazırım kardeşim.zaten sonbahar da geliyo tam zamanı derim.