Km saati tavsiyeleri

Tepki
17
İsim
Yusuf K.
Bisiklet
Salcano
Yol bisikleti km saatini daha ileriye takmak için ufak bi aparat varmı alabilceğim. (b-twin count 8).
Demek istediğim aşşağıdaki aparat gibi ????

upload_2017-8-29_9-52-33.png

DÜZENLEME: Bisiklet trek madone 9.9 belki kendinde vardır o aparat. :D

Scudo

cyling35

Üye
Tepki
51
İsim
ayberk
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@hidrojenperoksit hocam bu saat aklımdaydı sizden de biraz etkilenerek bugün saati aldım,harika bir ürün çok kullanışlı basit bir menüsü,işlevselliği harika ve çokta şık diyebilirim bana göre. @BisikletKolikK eğer sizde almadıysanız henüz bu saati tavsiye ediyorum :)

@Yusuf_AZE hocam 60 tl falan yapıyor fiyatı bir kere coolchange ve west bike birde sunding bakmanızı öneririm illa ''aliexpress' ten alıcam derseniz fakat 60 lira gibi bir bütçeniz varsa türkiyeden bakın derim üzerine 20-30 tl koyup sigma veya count 8 gibi cihazlar bulabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf_AZE

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@cyling35 Daha almadım hocam, ama bu saati alacağım galiba. decathlon"da gördüm, nasıl memnun musunuz? Ayrıca btwin count 4"ten hatırı sayılır bir artısı var mı hocam?

Bisikletle birlikte alıp kombo yapacağım heralde :D

cyling35

Üye
Tepki
51
İsim
ayberk
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@BisikletKolikK gerçekten kaliteli bir ürün bu fiyatta ben en iyisi diyebilirim,çünkü bende araştırmıştım bi kaç haftadır :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@cyling35 En iyisi gidip detaylıca inceleyeyim hocam. :) Aslında btwin count 8"de işimi görür ama eskisiyle birebir aynı tipte bir ürün almanak hoşuma gitmiyor. Yani aldığım ürünün farkını hissetmem gerekiyor, sonuçta yeni birşey alıyoruz hocam. :D

cyling35

Üye
Tepki
51
İsim
ayberk
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@BisikletKolikK araların da 10 tl fark var hocam sigma 9 fonksiyon count 8 countın tek farkı kablosuz olması o da tartışılır kimisi kablosuz sevmiyor :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@cyling35 Hocam ben kablosuz kullananlardanım, çalı çırpı falan ormana girince tam giriyorum. Kablosu kopar falan :)
Senede 3-4 defa araziye girerim, girincede tam girerim.

cyling35

Üye
Tepki
51
İsim
ayberk
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@BisikletKolikK anladım hocam seçim yine de sizin ikisi de gayet güzel saatler :) (link) şöyle bir konu var isterseniz bir inceleyin kablolu km saatlerinin montaj incelikleriyle ilgili yararlı bir konu :)

amoush00

Forum Bağımlısı
Tepki
1.104
İsim
Emrah Çetintaş
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Geotech
Sigma bütün modeller veya para veririm diyorsanız garmin.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@cyling35 Hocam bugün öyle gezerken 5 euro"ya kablosuz ve 15 fonksiyonlu kilometre saati aldım :)

İyiki sigma"ya 30 euro vermemişim :D Aynı işi yapıyor üstelik.

cyling35

Üye
Tepki
51
İsim
ayberk
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@BisikletKolikK hocam onlara bende baktim alicaktim fakat almisken bir kere aliyim diyip ben sigma aldim :) hayırlısı olsun gule gule kullanin :)

Ahmet TOPAL

Forum Bağımlısı
Tepki
1.199
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Evet arkadaşlar bana kaliteli uygun fiyatlı parasının hakkını vereb bir yol bilgisayarı tavsiyesi istiyorum...

(link)
Bu ürünü 90 tl e alayım mı arkadaşlar?

cyling35

Üye
Tepki
51
İsim
ayberk
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@poyraz_371 şu anda ben kullanıyorum gayet memnunum tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: Ahmet TOPAL

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@BisikletKolikK

@cyling35

Bende altına imzamı basarım. Ama kullanıyorum. Kayıtlırımın tutulması adına güzel yalnız 20 km turda 20 kere cebini çıkarıp ortalamam Kaç oldu diye sürekli bakanları doğru bulmuyorum ego almış başını gitmiş. Sürenin önüne geçme yarışına dönmüş

Hız göstergesi olarak fiyat performans ürünü sigma 8.12 dir. Tavsiye ederim. Ortalama toplam süre toplam km anlık hız hepsi var saat var bi ışık yok