Km Saat Ayarlanmıyor

Tepki
22
Arkadaşlar sigma 906 km saat var fakat bunun saatini ayarlamaya çalıştım reset tuşuna bastıktan sonra filan rakamlar yanıp yanıp sönmüyor,diğer ayarlarıda yapamadım.Yardım ederseniz çok sevinirim.

Scudo

Hasan Kuru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.227
İki konu birden açmana gerek yoktu :D Yardım etmek isterdim ama benim de bu konuda bilgim yok.

Kolay gelsin.

fanatikcimbomlu

Forum Bağımlısı
Tepki
227
reset tusundan ayarlamıyosun zaten onu sol ust kosedekı menu tusundan ayarlıyosun

Tepki
22
@mertdalkılıç

Valla bütün tuşlara bastım ettim yok yinede yapamadım.Sol üst tuşa bi kere uzun süre basıyorum bi yazı sönüp geliyor ondan sonra hangi tuşa basıcam ?

badboy6630

Üye
Tepki
1
bende aldım dediğin saatten yanındaki kitapçıkta göstemiş ayarlarını ama yine yardımcı olmaya çalışıyim sol üst teki tuşa 3 saniyeden fazla basılı tut ayarlar kısmını açıyor sonra alttaki tuşdan ayarlamak istediğin kısmı gel sonra yeniden sol üstteki tuşa bas reset tuşuyla rakamları ayarla ayarın bittikten sonra yeniden sol üstteki tuşa basıp ayarlamayı bitir
diğerleride böyle bi lastik uzunluğu ayarı var onuda lastiğinin bir turda ne kadar yol aldığını hesaplayıp gireceksin eğer yapamazsan kitapcıktan bakıp söyleyebilirim kolay gelsin