Kemer "antalya"

Tepki
7
Bisiklet
Scott
abicim elinize sağlık cok hoş olmuş tabiki yemeklerde ama manzaralardahada güzel abi evelallah birgün bizde beraber tur düzenleyelim cok güzel

• Beğen
Tepkiler: Kadir AYINTAP
Scudo

abdullah gökduru

Aktif Üye
Tepki
194
harika bir gezi olmuş antalya içinden kareler tanıdık geldi bana(üç kapılar,saat kulesi ,falezler) .
fotoğraflarınız ayrı bir güzel. portfolyonuzu da inceledim harika fotograflar var. gezilerin devamını dilerim.

• Beğen

-Paşa-

askssy
Tepki
579
Bisiklet
Specialized
geçen yıl o yolları sıcaktan bayılarak geçmiştim güzel fotoğraflar eşliğinde anılarım ( ve acılarım :)) ) canlandı teşekkürler devamını bekliyoruz

• Beğen

bahadır76

Daimi Üye
Tepki
173
Bisiklet
Diğer
antalya turlarına devam... çok iyi kareler yakalamışsınız. tabii tur için bu taraflara da bekleriz.

• Beğen

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.703
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@Hakan Eşme

Çok teşekkürler hakan bey :)

@MUSTAFA AKTAŞ

Teşekkürler Mustafa bey.. sağlıcakla kalın...

@recep24ank

Teşekkürler Recep kardeşim.. güzel yurdumuzu gezmeye imkamlar elverdiğince devam :)

Hato

Daimi Üye
Tepki
294
Yapılırmı bu Kadir abi :eek: İstanbulda hava düzelmediki yapalım bişeyler.Canımız çekti valla. :rolleyes:
Şaka maka tek kelimeyle harika olmuş :in:

• Beğen

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.703
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@Kadir Yılmaz

Biz teşekkür ederiz Kadir bey turumuza iştirak ettiğinize çok sevindik sağlıcakla kalın :)

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.703
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@Ünal Altay

Teşekkür ederim dostum çalışmalarımı facebook"danmı yoksa (link) wep sitesindenmi gördünüz merak ettim...
Temmuzda kemere gitmek çok güzel bir fikir :) Kib sağlıcakla kal

ahtt

Daimi Üye
Tepki
639
Gezinizi ve muhteşem fotoları bizimle paylaştığınız için teşekkürler.. Pedallamak istediğim yerlerden birisidir Antalya-Kemer.

• Beğen

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.703
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@RECEP İŞLEK

Sevgili kardeşim Recep çok teşekkürler beğendiğinize sevindim..
15 gün evvel aynı yolu tek başıma gidip gelmiştim çektiğim resimleri foruma atamadan bilgisayarım çöktüğünden resimler hepsi gitti..
Tekrarı İbrahim abi ile nasip ve harika oldu :D kardeşim kendine iyi bak sağlıcakla kal artık sendende yeni bisikletinle tur resimleri görmek istiyoruz :)

@Mehmet Ser

Hava soğuk yanına uyku tulumu ve yatmak için mat al mutlaka ve bir tane şişme yastık bulursan gece rahat edersin.. dikkatli git yolun açık olsun :)

@Hasan Bahri Toros

Hasan kardeşim çok teşekkürler keşke sende olsaydın :)
Akdenizde pedallamak gibisi yok manzara deniz orman turisler hepsi harika :D :D kendine iyi bak kardeşim görüşmek üzere sağlıcakla kal...

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.703
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@özgür bağdatlıoğlu

Akdeniz kıyılarındaysanız macera, mangal, deniz, kum, güneş, yüzme hepsi sizi buluyor yeterki isteyin yola çıkmak yeterli :) kendinize iyi bakın yorumunuz için çok teşekkürler sağlıcakla kalın

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.703
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@nalçacı42

Kıymetli abim çok teşekkürler :)
bu turda herşey mükemmeldi Allah"a şükür kazasız belasız gidip geldik çok şükür..
dediğiniz gibi sizlerle pedallamak çok harika olur umarım bir gün kalabalık bir gurup arkadaşlarla uzun bir parkuru aşarız nasip kısmet abicim kendine iyi bak sağlıcakla kal yorumun için ayrıca teşekkürler :D

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.703
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@abdullah gökduru

Çok teşekkürler Abdullah bey Antalyaya daha evvel geldiyseniz merkezdeki saat kulesi kale kapısı gözünüze aşina gelecektir göze ilk çarpan harika yerler..
portfolyo derken (link) adresindenmi bahsediyorsunuz?
kendinize iyi bakın sağlıcakla kalın güzel yorumunuz için tekrar teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: abdullah gökduru

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.703
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@Pasa Gultas

Yazın bu yollar tam bir eziyet o sıcakta işkenceden farksız olur :mad: bu aylar çok ideal tavsiye ederim .. kendinize iyi bakın sağlıcakla kalın :)

TurgutRiis

Daimi Üye
Tepki
257
Bisiklet
Bianchi
Yine kocaman bir MAŞALLAH diyerek başlıycam cümleme abicim hakikatten imrenilecek güzellikte bir tur olmuş. Bu turun bir anında size seslede olsa eşlik etmek çok güzeldi bunun için ayrıca teşekkür ederim. Anlaşılan o ki Sonbaharları ben ilkbaharları ibrahim abim eşlik ediyor turlara ama yaza kısmetse ordayım çok temiz gaza geldim savrulun geliyorum.:) Ayaklarınıza, objektife basan parmaklarınıza, bizimle paylaştığınız bu güzelliklere 10 üzerinden 100 veriyor ve sizi en içten dileklerimle kutluyorum. yolunuz açık olsun abilerim.

• Beğen

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.703
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@bahadır76

Antalyaya gelmişken gezmemek olmaz bizde değerlendiriyoruz :) side aklımdan geçmedi değil ama ondan evvel köprülü kanyona niyetim var biraz zorlu bir parkur olacak ama denemeye değer sideye gelince görüşmek beraber sizin rehberliğinizde civarı pedallamaktan mutluluk duyarım :) kendinize iyi bakın sağlıcakla kalın görüşmek dileği ile :)

abdullah gökduru

Aktif Üye
Tepki
194
@Kadir AYINTAP

evet fotopya'daki portfolyo dan bahsediyorum. ilk gezi yazınızı okuduğumda fotoğrafçı olarak bağlantıyı direk kurdum.
sonra sizi google a sordum :) o da beni doğruca fotopya ya götürdü.

• Beğen

M.Nuri TEKE

Forum Demirbaşı
Tepki
695
Bisiklet
Specialized
Kadir Arkadaşım harika ötesi bir gezi yapmışsınız, imrenerek izledim tam yapmak istediğim bir tur olmuş eline sağlık. Antalya gezilerini zevkle takip ediyorum..şu an meraktayım haftaya nereye gidicen diye..İbrahim abiyede selamlar, selamlar güzel Antalya'ya ve size..

• Beğen