Kedi sever bisikletçiler

Çetin ŞAHİNÖZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.893
Bisiklet
Sedona
Merhaba dostum, sezon boyunca internetten uzak yazlıktaydım. Artık döndüm kavuştum sizlere :kedicik:
Yazlıkta da resimlerini paylaştığım anne ve yavruları ile çok güzel zaman geçirdim. Yavrularına daha hamile iken tanıştık anne ile ve en son artık kendilerini kurtaracak hale gelince de ayrıldık.

Scudo

Devenez ce que

Daimi Üye
Tepki
983
İsim
Murat
Bisiklet
Kron
index.jpeg

Bu da diğer ablamın kedisi Minnoş... Onlar da daha yavruyken sokakta, ölmek üzereyken bulmuşlar, alıp eve büyüttüler; başından ne geçmiş bilmiyoruz ama ses tellerinde heralde sorun var, miyavlayamıyor, "hısss" diye ses çıkarabiliyor sadece...

39 yaşıma kadar hayvanlardan korkan biri olarak, son 5 yıldır hayvanların dünyasını geçte olsa deneyimlemiş biri olarak size başsağlığı diliyorum. Kendisine güzel bir hayat yaşamasına yardımcı olduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum. Her canlı maalesef, doğar yaşar ve ölür. Kendisi de bu döngüyü tamamladı. Üzülmeniz, yasını tutmanız gayet doğal. Bir 30 gün içinde yazın son mahsülü bir yavru kedi ile yaşamınızda bir kediye daha şans verin olur mu? Thalassa da mutlu olur böylelikle.
@Mehmet Metin Levent bu korkunun üstesinden nasıl geldiniz? Eşim de kedilerden, köpeklerden korkuyor... Korkuyu atması için komşumuzun aldığı yavru kedi var; üç dört günde bir falan onu sevmeye gidiyoruz; ben kediyi kucağıma alıp iyice tutuyorum, o da sırtını falan seviyor; bakalım atlatabilecek mi? Siz nasıl bir yöntemle atlattınız?

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Onlar da daha yavruyken sokakta, ölmek üzereyken bulmuşlar, alıp eve büyüttüler; başından ne geçmiş bilmiyoruz ama ses tellerinde heralde sorun var, miyavlayamıyor, "hısss" diye ses çıkarabiliyor sadece...
Bu kedicik de miyavlayamıyordu, sahiplendirdik.İsmi Odi idi.
IMG_20161227_214251.jpgIMG_20161223_192717.jpg

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Birbirimizi çok sık görmezdik ama neyse ki bir kahvenin kırk yıl hatrı vardı. Ben anlatırdım Olivya dinlerdi.
IMG_20190914_175154.jpg

Adil ÜNALDI

Antagonist
Tepki
9.568
İsim
José
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
  • Hahaha
Tepkiler: Hami Bulut

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Şişko, yumuşacık, meraklı mı meraklı ve biraz fazlaca insanımsı geliyor bana. Ama pasaklının teki. İyi ki benim kedim değil :D

Devenez ce que

Daimi Üye
Tepki
983
İsim
Murat
Bisiklet
Kron
@Mehmet Metin Levent Çok teşekkürler, bence de çok etkili bir yöntem gibi görünüyor, kediye bir kaç kez daha gidip alıştıktan sonra deneyebilir diye düşünüyorum. İlettim reçeteyi, bakalım ne diyecek? İlk başta reddeceğine eminim, bir kediyle aynı evde uyumak düşüncesi onun için :krktm::krktm::krktm: Okul yıllarındayken bir arkadaşına gitmişler gece kalmak için, evde de kedi varmış, kediyi başka odaya koymuşlar ama sabaha kadar uyumamış kapı açılır da kedi içeri girer diye :D

caucAsian

Üye
Tepki
13
İsim
mixaylo prtzn
Şişko, yumuşacık, meraklı mı meraklı ve biraz fazlaca insanımsı geliyor bana. Ama pasaklının teki. İyi ki benim kedim değil :D

ragdoll irkina benziyor.

internette arastirdigim zaman benzer teorilerden bahsediliyor. cia'in insan genlerini bu kedilere aktarildigina inanlar yok degil :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
ragdoll irkina benziyor.

internette arastirdigim zaman benzer teorilerden bahsediliyor. cia'in insan genlerini bu kedilere aktarildigina inanlar yok degil :)
Aman dostum yapma öyle şeyler. Zaten bazen hayvanla göz göze geldiğimde birşeyler söylecekmiş gibi geliyor, tüğlerim ürperiyor. :koptum:

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti