Kayseri

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197
@d.berkay

evet okuyup okumadıklarını biliyorum..
aralarında okuyan sadece bir arkadaş vardı ama o da bir yılı aşkındır onlara takılmıyor..gerisi lise terk..

Scudo

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
said geçen gün fevzi çakmak lisesinin orda bi bisikletçi var zeynel abi orda denk geldiler konuştuk ama pek beğenmedim açıkcası teknikleri nispeten iyi ama beraber takılıcak gibi değiller...

saol cevabın için..
bu arada alınma ama Kayserili esnaflar ne yobazlar ya..
43 dolarlık xcm ön maşaya 180 ytl istiyolar...sonra söylediğim zamanda 43 dolar onun fiyatı diye kıvırtacak yer arıyolar...neyse görüşürüz...

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
berkay kayseri esnafı ile sıkı pazarlık yapmak gerekiyor.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
vala abi çok haklısın pazarlıksız hiç bişey lınmıyo burda ama yinede verdikleri ilk fiyatlar çok abartılı...

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197
@d.berkay

esnaf konusunu kafana takma zeynel abiyide tanıyom parça satan diğer esnaflarıda..
o konuda ben sana yardımcı olurum..buralardan birşey alacağın zaman haberim olsun mesaj filan atarsın..

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
tmmdır sati...teşekkürler..
bugün msjına cevap yazamadım kontör yoktu kusura bakma...
ama eğer yarın müsait olabilirsem buluşuruz...

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Ya kimler nasıl dolmuş buralara böyle.Bisiklet ailemiz büyüdüde bizim mi haberimiz yok.
İç anadolu bölgesi hepinize meraba.Hepinizi çok seviyorum.

''Bugün bir insana onu sevdiğini söyle''

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197
@candede

dolduk buralara abi..iç anadoluyuda genişletiyoz..inşaallah yazın da gerçek dünyada buluşur da güzel şeyler yaparız iç anadolu olarak

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@saidergoktas

Kesinlikle haklısın.Bisikletimiz ve bisiklet ailesi ile daha güzel günler bizleri bekliyor.

'Ölüm soluk alışım kadar yakın.''

ismailbay

Aktif Üye
Tepki
62
Bisiklet
Carraro
@saidergoktas

sait beni ara ben ismail dağ çıkarız birlikte hoplamayı zıplamayı görürsün sen :)

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
bugun sizlerden biri saat bir gibi almerin önünden geçtimi üç bisikletci gördüm ama bisikletlerini tam şeçemedim ama onlarda atlayıp zıplamaya meraklılardı sanırım

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
hayırdır abi buralara mı geldin yoksa?

almerin önünden geçen ben ve iki arkadaştı...

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@d.berkay
evet bugun kayserideydim ama bisiklete binmek için gelmedim işlerim vardı biraz ben tam kale tarafındaki kırmızı ısıklardan ğeçiyordum sizlerde almerin tam önünden hızlıca geçtiniz biri hatat merdivenlerden çıktı gitti

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
doğru o arkadaş baya iyi hattaen iyisi o kayserideki...
keşke seslenseydin dicem bizim olduğumuzu nerden bilecektin dimi:D

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@d.berkay
evet uzak oldugu için bisikletleride şecemedim zaten yanımda eşim vardı bir den koşmakda olmadı.ama aklımdande geçirmediğim degil sizinle karsılaşacagımı.görüşmek üzere iyi geceler.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
iyi geceler abi...
umarım ilerde yine kayseriye geldiğinde görüşürüz...

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@d.berkay

insallah ğörüşürüz zamanımız olursa ilk fırsatta gelmeyi düşünüyoruz ekip olarak ama hem zamanımız yok hem havalar sogudu baharda ordayız ama kesin beraber erciyese çıkarız

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@nuriaktürk

inşallah abi...
bende o zamana kadar bi form tuttururum herhalde...

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
sait ben galip en yakın zamanda senınle daga çıkarız bısıklet kullanmayı arkadaslarla beraber ogretırız amac sadece hız yapmak degıl şekıl de cok onemlı cros için mtb bisiklet lazım sendekı gıbı degil

• Beğen
Tepkiler: ismailbay

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
vayy çok mu zoruna gitti sen beş paralık penseni kullandık diye böyle isen ii kayseri de seni tanıyan kaç bisikletli var sen kimsin insan olmak lazım hakkımızda ileri geri konuşma sen kaybedersin madem biz kötü insanlarız bizi tanıyan ve saygıda kusur etmeyen insanlar afedersin mal mı yani evet sen yoksun ürgüp teki bsd ye üye olmak için gittiğimizde senin gelmeni istemedik kask hayat kurtara bilir ama o benim sorunum seni alakdar etmez ok bu mesaja karsılık ver bu sefer neyse biz bahsettiğin neyse öle insanlarız ama kimsenin eline muhtaç değiliz A llah ın hoşuna varsın ama iyi kötü bisikletim var alın terimle aldım biz açsak arkadaşlar da aç toksak arkadaşlar da tok biz grup halinde hareket ediyorsak yemeğide de beraber suyuda beraber senin gibi yolda atıştırıp tek başına sonrada gruptan otlanmayız gerekirse kuru ekmek yeriz ama hep beraber sakın birdaha grup hakkında yorum yapma yoksa karşın koskoca kayseri var yarın zeynel abi ve güven bisiklet memet abiye forma yazdıklarından bahsedecem ve onlarla alakan kalmayacak ya biz yada sen ben bunu yapmazdım ama sen ıstedın saygılar unutma kayseri temsilcisi bizim grubun da başkanı kendi kendine birşeyler yazma arkadaşlara önce tarih veriyon gezeriz diye sonrada yazıyon O GÜN HAVAMDA OLURSAM TAKILIRIZ iyi valla hem teklif et sonrada yamuk çizzzz saygılar bizden cros cu kardeşşşşş