Kayseri

air28-3

Forum Bağımlısı
Tepki
4.211
İsim
Ersin
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ne zaman istersen katılım sağlayabilirsin. "ersinnersoy" instagram hesabım; oradan da iletişime geçebilirsin.

Scudo

can^

Aktif Üye
Tepki
383
İsim
Can
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kayseri'de (özkayalar haricinde) bisikletimi güvenle teslim edebileceğim, akort ayarını yapmasını bilen bisikletçi var mıdır?

• Beğen
Tepkiler: Mentalfeed

Mentalfeed

Üye
Tepki
35
İsim
Hurşit
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Downhill-Freeride
Kayseri'de (özkayalar haricinde) bisikletimi güvenle teslim edebileceğim, akort ayarını yapmasını bilen bisikletçi var mıdır?
HobbyMood, Nato Bisiklet, Zirve Bisiklet

• Beğen
Tepkiler: can^

Mahobeycik

Üye
Tepki
1
İsim
Mahmut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
SelamunAleyküm Kayseriliyim ve Kayseride yaşıyorum. Uzun süredir bisiklet sürüyorum fakat evimden çok uzağa gidemiyordum. Artık daha iyi bir bisikletle en azından Kayseride turlamayı planlıyorum.:)

• Beğen
Tepkiler: Cihangir38

ocdlklc

Üye
Tepki
0
İsim
Onur Can Dalkılıç
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Herkese Merhaba, Kayseri'de yaşıyorum ve başlangıç olarak carraro marka bir şehir-tur bisikleti aldım. Yağmur yağmadıkça Talas-adliye arası işe bisikletle gidip gelmeye çalışıyorum. Bisikletle aramdaki ilişkiyi hem sportif olarak hem de yaşam tarzı olarak ilerletmek istiyorum. Uzun yollara alışkın olan "yolcu" arkadaşlara şimdilik uyum sağlayamayacağımı düşünüyorum ama ortalama düzeyde hafta sonu turları için yoldaş arayan olursa iletişime geçebiliriz.

Tepki
0
İsim
Serhat
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Bulldog
Bisiklet türü
Cyclocross
Merhabalar. Talas Mevlana Mahallesinde ikamet ediyorum. Artık araçtan kurtulup, hem sağlık hem de ekonomi için bisiklet almayı düşünüyorum. İş yerim kartal kavşağında yer alıyor. Hulusi akar bulvarı üzerinden geliş gidiş sağlamayı planlıyorum. Bisiklet marka model tip konusunda oldukça yabancıyım. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.
Boy 190 cm
Kilo 90 kg