Kayseri

Başlık
1
Tepki
157
İsim
Orhan ÖZKAYA
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Malesef ruble ve vites kollarım 7li olduğu için onlar olmuyor :(

• Beğen
Tepkiler: Mhmm@ ve air28-3
Başlık
0
Tepki
1
İsim
Barış Demirci
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bisikletçiliğe yeni başlayan biri olarak pek çevrem bulunmamakta umarın yardımı olur buraların :)
ayrıca kayseride güzel bir tura da hayır demem :D

• Beğen
Tepkiler: Mhmm@

Mhmm@

Kalbinize İnterval
Başlık
5
Tepki
4.481
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@barbarbar338
Hayırlı olsun, bisiklet nedir.

MuRaTx38

Üye
Başlık
0
Tepki
5
İsim
Murat
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Selamlar, bisiklet sürmeyi seven biri olarak bu sene yurtdışından getittirdiğim bisikletimi daha yeni kullanmaya başladım. Dağlık bölgede kolay olmasada idare ediyoruz. Saygılar. İyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: Liger123 ve Mhmm@

air28-3

Forum Bağımlısı
Başlık
2
Tepki
5.265
İsim
Ersin
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
10 Kasım 2016 ve 10 Kasım 2017 tarihlerinde pedalladığım Kayseri - Ankara yolunu yine 30 Ağustos Zafer Bayramı' nda Ankara' da olacak şekilde kat edeceğim. Amaç ; baş komutanımız Ulu Önder ATATÜRK' ün kabrini ziyaret etmek.. Toplam mesafe 324 km ( şehir içlerini de sayarsak 350 km olur.) ; Kırşehir ve Kırıkkale' deki katılımcılarla tanışma ihtimali ve teknik aksaklıkları göz önünde bulundurarak (lastik patlaması,olumsuz hava/yol durumu ) 2 günde tamamlamayı düşünüyorum. 27 Ağustos' a kadar hafta sonları 4-5 kez farklı rotaları kullanarak 100 ila 150 km'lik antrenman yapılacak ama öncesinde tanışıp, istişare etmekte fayda var.Detaylı açıklamaları kesin geleceklere yapacağım. Bilhassa son dakikada fikir değiştirmeyecek bisiklet tutkunlarını davet ediyorum.

Mentalfeed

Üye
Başlık
0
Tepki
0
İsim
Hurşit
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Downhill - Freeride
Selamlar uzun zamandır bisikletçiliğe uzak kaldım, artık tekrar başlamak istiyorum, kadro bisan, aktarma organları shimano hangi seri unuttum, pedal kolları ve pedallarım shimano alüminyum olandan, maşa suntour, göbekler shimano, v-break frenler alüminyum alhango mu ne öyle bişiydi, lastikler rubena scyla, sele sedona jelli uzun sele borusu ile beraber kullanıyorum. İlk etapta vites ve fren kontrol yerinin değişimi var, lastiklerin ipek yanakları ölmüş değişim gerek ve maşayıda değiştiricem totalde 400-500 gbi bir bütçe ayırdım fikirlerinşzi beklerim

Son düzenleme:

northpoint

Üye
Başlık
0
Tepki
1
Başlangıç
1979—80
Bisiklet
Brompton
Bisiklet türü
Katlanır
Selamlar arkadaşlar, yeni üye oldum, iletişimi tam anlamış değilim ama deniyorum:)

Said kardeşim bende kayserideyim. Bromptonu yeni getirttim ama hatalı seçim yapmışım. Sizinle konuyu görüşüp fikirlerinizi almak isterim. selamlar.

• Beğen
Tepkiler: Ümit Çınar
Başlık
0
Tepki
2
İsim
Ümit
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba abi bende yeni üye oldum Kayseri Kozaklı arasında bir tür düşünüyorum acaba ilgilenen arkadaşları nereden bulabilirim
- otomatik olarak birleştirildi

Arkadaşlar burda özel mesaj nasıl atılıyor ,ilgilenen varsa 05360378818 numaram isterseniz ulaşın beraber turlayalım vaktiniz varsa

Son düzenleme:
Yukarı Alt