Katlanır bisikletlere uygun yedek parça ve aksesuarlar

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@akcakaya72
Selle royal alabilirsin artık yeni modeller var.
(link)

Bu benim kullandığım müthiş rahat ama biraz büyük. Eğer estetik olarak küçük istiyorsan başka model ama fatk etmez benim kullandığımdan çık memnunum
(link)

• Beğen
Tepkiler: akcakaya72
Scudo

ykaya

Aktif Üye
Tepki
283
@akcakaya72
Bence almayın. Bir süre kullanın. Alışırsınız. Alışamazsanız değiştirin. Hangi koltuğu kullanırsanız kullanın yeni başladığınız için ağrı yapar.

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ykaya
Doğru tabi oda var. Bir müddet sonra oturan yerin nasırlaşıyor banamısın demiyor

• Beğen
Tepkiler: ykaya

Yusufclp

Forum Bağımlısı
Tepki
747
İsim
Yusuf C.
Bisiklet
Dahon
(link) 2014 vybenin selesi tahtadan farksızdı. Sele şekli verilmiş tahta gibi sertti yani. Alışırım dedim alışılmıyor. (link) Bu seleyi aldım rahat ettim.

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Yusufclp
Benim yukarıda verdiğim link işte bu ürün kendi kullandığım çok rahat

thor14

Üye
Tepki
22
İsim
Fatih Egilmez
Bisiklet
Dahon
@burhan çetin
Seleden ziyade arka lambaniz dikkatimi çekti. 2 farklı lamba var. Biri sigma sanırım. Bende de var. Aldıktan sonra çakar isik vermediğini gördüm. Biraz da pişman oldum aldığıma. Diğeri de brooks fento sanırım. Sigma nin kafası sürekli oynuyor bende. Brooks daha işlevsel duruyor ama sigma nin ışığı daha kuvvetli sanırım değil mi?
@ykaya

Nexus 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

burhan çetin

Forum Demirbaşı
Tepki
970
Bisiklet
Dahon
@thor14
Lambalardan bir tanesi Sigma Cuberider.Sigma çakar özelliği olmayan bir lamba ama Allah Razı olsun elektronik konusunda çok iyi bir arkadaşım ucuz çin malı bir arka lamabanın içindeki elektronik devreyi Sigma'ya uydurdu.Şu anda 7 ayrı şekilde yanıp sönüyor.Diğer lamba ise AIM marka.Şehir dışına çıktığımda yanımda lamba olmadığı içim idareten almıştım.Pek verimli olmadığından elden çıkardım.Hem ışık gücü hem de görünme açısı düşüktü.

akcakaya72

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Dahon
Dostlar bir iki sorum olacak.

1. Gidonda telefon tutacağı önerisi var mı? malum katlanır bisiklet olunca, tutacağında pratik takılıp çıkarılması gerekiyor.
2. pompa olarak şu decathlon daki 15 liralık el pompaları işimi görür mü?

cagugur

Üye
Tepki
59
Bisiklet
Dahon
@akcakaya72

1.Sorunun cevabını bende diğer arkadaşlardan bekliyorum. Alıdğım bütün dandik modeller hep kırıldı,bozuldu.En sonuncusundan bisiklet sürerken telefon düştü. Kesinlikle kaliteli bir modele parayı kıyıp almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

2.Pompa olarak dechatlondan aldığınız fazlasıyla yetiyor. Bende Dahon Vitesse D8 olmasına rağmen(selede pompa var), yinede bu pompayı yanımda taşıyorum. Size yetecektir.

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@akcakaya72
Topeak güzel arkadaşım kullanıyor bizzat görme şansım oldum topeak ürünü. Fiyat 140

thor14

Üye
Tepki
22
İsim
Fatih Egilmez
Bisiklet
Dahon
Belki burası yeri değil ama sıfır gümüş rengi pompalı sele borusu var bende. Düşünenler mesaj atabilir.

thor14

Üye
Tepki
22
İsim
Fatih Egilmez
Bisiklet
Dahon
Ben sürekli onu kullanıyorum. Yani zaten sadece 20 Inc lastiklerimiz var :)

Yusuf'san

((( Sadece Bisiklet )))
Tepki
1.604
İsim
Yusuf
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@thor14 nerden edindiniz öncelikle orijinal Dahon mu yoksa başka marka mı?

cagugur

Üye
Tepki
59
Bisiklet
Dahon
@dethagorf
Kesinlikle iş görüyor fakat sürekli seleyi sök tak yapmak istemiyorum.bisikletim daha 1 aylık diye cicim aylarındayız kendisiyle:) Dechatlon dan aldığım pompayı daha önce diger bisikletim için almıştım.bana pratik ve kolay geliyor onu kullanmak.hemen hemen her 100 km de bir tekerleklere pompanın izin verdiği maksimum havayı basıyorum.

thor14

Üye
Tepki
22
İsim
Fatih Egilmez
Bisiklet
Dahon
@Yusuf'san
Biologic marka dahon uyumlu. Zaten atarsanız dahon markalı pompalı sele bulamazsınız sanırım. Dahon un orijinal sele borusunu düşünün. Onun aynısı.

cagugur

Üye
Tepki
59
Bisiklet
Dahon
Arkadaşlar, katlanır bisikletim için kaliteli bir dikiz aynası almak istiyorum. Önerileriniz nelerdir. Ucuz bir kaç model inceledim. Geniş açı yapan ayna kısmı dandik geldi. Bulanık gösteriyordu. Zefal'in ürünleri hakkında görüşleriniz neler? Tavsiyelerinizi bekliyorum :)

nonsteril

Forum Demirbaşı
Tepki
786
Bisiklet
Tern
Arkadaslar katlanir bisiklet icin çikarilip takilmasi kolay arka heybe tavsiyesinde bulurmusunuz.