Katlanır bisiklet tavsiyeleri

cnmrtpkc

Only Human
Tepki
346
İsim
Can
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Brompton
Bisiklet türü
Katlanır
@ErkinA
Selamlar

Katlanır bisiklet marka model nedir?Yönlendirmeyi ona göre yapalım

Teleskopik sele borusu kullanabilirsiniz?Bu arada boy nedir

Scudo

ErkinA

Üye
Tepki
3
İsim
Erkin
Bisiklet
Carraro
@cnmrtpkc

Merhaba,

Markası btwin. boy 1,84.. teşekkürler.

OmerKa

Daimi Üye
Tepki
282
İsim
Ahmet
Bisiklet
Cannondale
Teşekkür ederim gökay sirkeci hiç aklıma gelmemişti orayada bakacağım.

• Beğen
Tepkiler: Gökay Akçay
Tepki
35
Bisiklet
Bianchi
Türkiye'de Suntour M2000 var (yaylı, kilitsiz); yurtdışında da RST Capa (yaylı, kilitli modeli var, Suntour XCM Air (havalı, kilitli, 80mm) var benim bildiğim. Ancak katlanır bisikletlere takılabilir mi bilmiyorum.

devilmycarlos

Forum Bağımlısı
Tepki
298
İsim
yavuz
Bisiklet
Carraro
Katlanır bisiklet alacağım.suan indirim var.dahon d8 mango hayalimdi..suan3000 TL taksitle...ama aklımı vites sayısı karıştırdı..8 vites bana yetermi keşke deneme imkanım olsa...yokuslari rahat çıkabilir miyim şüpheliyim...diğer aklıma giren bisiklet geotech 20.1 vites sayısı 18 ve daha kaliteli bir vites sistemi var.kirmizi rengi çok hoş ve katlamasida fena değil...sizce ne yapmalı ..geotech 3400 tl

Alpsah

Üye
Tepki
1
İsim
Alp
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Katlanır
Üstad bir süre önce 21 vites katlanır bisiklet aldım . yokuş performansından oldukça memnun kaldım. 8 yada 7 vitesli bir bisiklet hiç kullanmadığım için karşılaştırma yapamayacağım. Ancak 21 vites şehir bisikletim var katlanırın yokuş performansı daha iyi

• Beğen
Tepkiler: devilmycarlos

devilmycarlos

Forum Bağımlısı
Tepki
298
İsim
yavuz
Bisiklet
Carraro
Dahon mariner d8 aldım.daha gelmedi..ama satıcı garantisi için servisine goturmemi söyledi.gaziosmanpasa ya yakın dahon servisi nerede var acaba..dahonturkiyede servis noktaları yazmıyor.
.

yasingecer

Üye
Tepki
5
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Dahon
@devilmycarlos
Merhabalar, Dahon Mariner d8 nerde 3000 taksitli buldunuz? Ben de düşünüyorum, nakit 3200 filan dediler, altını bulamadım henüz

akinarin

Üye
Tepki
1
İsim
Akın Arın
Merhaba. Bütçeme göre Btwin tilt 500, Salcano İzmir ve Kron FD1000 ile Mosso seçeneklerinden birisini alacağım. Tavsiye alabilir miyim? Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: slckats

slckats

Forum Bağımlısı
Tepki
1.140
İsim
Selçuk Atış
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Cyclocross
@akinarin
Mosso veya btwin al.

erasdeman

Üye
Tepki
33
İsim
Erdem A.
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Carraro
Merhabalar. Gunlerdir araştırmaktan yoruldum ve halen net karar veremedim. 2000 tl butce ile sizce ne almaliyim. Aklima en cok yatan carraro flexi 108. Onu alma flexi 121 al diyende var. Gerci cok yokuş cikmayi dusunmuyorum ama fazla vitesin zarari yok diyenler de az degil. Ikici el carraro troya al nexus farkini yasa diyen var. Tern A7 B7 diyen var. Kafam oldu kazan bide sizlere sorayim hangisini alayim yaa babaska bir onerisi olan var mıdır? Herkese simdiden tesekkurler.

Tepki
143
(link)

binerim diye aldığım ama yatan, 0 bisikletim satılıktır. 26 arayanlara öneririm. bike friday, brompton binmiş biri olarak önerimdir 26 için tabiki. 20 ya da 16 inch le mukayese etmeyin. montaque replikası gibi düşünün. katlanması farklı tabiki. montaque bu modellerin katlanması cidden farklı ve sorunludur. bunda o mafsal mekanizması olmadığı için en ideal 26 katlanırlardan biridir. mtb performansı sunar. mosso tern katlanır 26 lardan çok daha verimlidir. fazlasıyla ekstraları vardır. kendime hazırladığım için.

Son düzenleme:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@AlpŞahinoğlu
Bu bisiklette gidon katlanıyor mu? Araba bagajına giriyor mu? Benim “verimsiz” 26 tern de bir kaç saniyede katlanıyor ve bagaja da rahatlıkla giriyor da o yüzden sordum.
Verimlilik göreceli bir kavram.
Bisikletiniz güzel, eminim özene bezene aldınız ve umarım sevecek birine de iyi fiyata satarsınız. Ama kendinizin kullanmayıp satışa çıkardığı bisikleti burada gelip diğer bisikletleri kötüleyerek tavsiye etmenizi yadırgadım.
Bunun için ilan kısmı var, oraya ilan açsaydınız daha iyi olurdu.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

altayfun

Aktif Üye
Tepki
369
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@yasingecer
Özceylanlar da var şuan

Tepki
143
ben hiçbir bisikleti kötülemem, kadro yapısı olarak diğer 26 bisikletlerden iyidir geotech, isim olarak çok sevmesem de, montague kadro replikasıdır, siz pek ilgili olmayabilirsiniz. verimlilik göreceli bir kavram değildir. katlanma konusunda örnek verecek olursak prototip birkaç bisiklet felix gibi, dışında dahon tern dahil, bickerton, birdy ikon bisikletleri filan saymıyorum, hiçbir bisiklet brompton kadar inovatif katlanma tasarımına sahip değildir. söylediğim bisikletleri bu tercihi yaparken görüp inceledim ve denedim, benim yorumumdur, sizi bağlamaz. aksini de düşünebilirsiniz, kötülemek değil yorum eklemektir. satıp satmamamla alakası yok. hiçbiri benim ya da sizin fabrikası değil, şahsınızla alakası yok, sizi de tanımam. ilan kısmında da açabilirim, sorun yok. 26 arayanlara alternatif olabilir diye burada belirttim, buna da bir engel yok. iyi fiyata satmak gibi bir kaygım da yok. 0 fiyatı 2500 nakitte 2250, benim rakamım daha ucuz, ayrıca satılmazsa da önemli değil. her bisiklet güzeldir. alınmayın, bisikletinizi katlayın, toplayın, sarın, arabanıza koyun, heryeri gezin en güzeli. markalar beni bağlamaz. ilk katlanır bisikletim de 8 yaşında bulgar göçmenlerinden,1980 yılı kontrapedal, aldığımız balkan dır. halen elimde yazlıkta durmaktadır orijinal lastik ve fren pabuçlarıyla. konuya yabancı değilim.

Son düzenleme:

Folding Man

Daimi Üye
Tepki
410
İsim
Ygt
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Brompton
Bisiklet türü
Katlanır
Bakın bisikleti katladıktan sonra da elinizde selesinden sürükleyerek gitmesini istiyorsanız , tekerlerinin açılmamasını istiyorsanız gidin Tern ,Dahon alın diğerleri 2.sınıf bisiklet. Paranızı adam gibi markalara verin.

Ned Stark

Giant Escape 2
Tepki
153
İsim
Onur
Bisiklet
Giant
@ygt bike
Tern Dahon alın doğru katılıyorum ve bence Soho da çok iyi ve fiyatı hala aynı bu markaya şans verilmeli diyorum.

• Beğen
Tepkiler: AlpŞahinoğlu
Tepki
143
bu iş para ile doğru orantılı. brompton alır taşırsın, dahon tern alır sürüklersin, diğerlerini de itersin. kimse alınmasın, ama gerçek bu. ha araban var ise carraro 121 en güzelidir.

halil45tr

Üye
Tepki
25
biraz baktım yorumlara ve bende carro 121 ve mosso arasında kaldım ama ikinci el de düşünmüyor değilim(bu arada ikinci elden ağzım fana yandı doğrusu) işe gelip gitmelik 28 jjant bisikletim var ama arasıra iş için kullanmalık, arasıra 10 yaşında kzımında kullanacağı özellikle apartmanda asansör yok, çıkarırken çok ağır olmayan, daha çok kısa geziler için kullanmak için ne tavsiye edersiniz. En önemli husus tabiki bütçe 1500-2000 arası.
bu arada tern B7 var ikinci el 1650 tl ne dersiniz