Katlanır bisiklet tavsiyeleri

betaman

Üye
Tepki
4
İsim
Mustafa K.
Bisiklet
Dahon
@Tolga Uşaklı merhaba, önce bisikleti satmam lazım eğer bisikleti alan kişi çantayı almazsa ancak o zaman ayrı satabilirim.

Scudo

Cenko

Üye
Tepki
17
İsim
Cenk Çakmak
@MURAK çok teşekkürler yorumunuza %100 katılıyorum . Bu arada Mu Sl ilk favorimdi , sonra visc D18 görünce ve fiyat olarak daha uygun olunca kararımı D18 de vermiştim . Sizde güle güle kullanın :)

B

BF Okuru

Misafir
@Cenko Çok teşekkür ederim.. MU SL baktığım ama fiyatı açısından hiç ilgilenmediğim bir modeldi. İthalatçısı bir kampanya yaptı ve fiyatını 850.Euro ya indirerek elindeki stokları eritti. Bunu alan bir bayi de aynı indirimi bana yapınca bir anda 2.600.TL gibi bir paraya MU SL sahibi oluverdim. :)

Nasip, kısmet çok inandığım bir durumdur.

Cenko

Üye
Tepki
17
İsim
Cenk Çakmak
Açık hali , çamurlukları çıkarsam mı diye ikilemde kaldım, çamurluksuz daha akrobatik görünüyor .sonra vaz geçtim :)

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Otto_man

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
@Cenko hayirli olsun deneme sansiniz oldumu diger 8 viteslilerden farki varmi ?rampalarda rahat cikarmi sizce ?birde sizce normal bisiklet performansina yakin bir sonuc alirmiyim?cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.bu arada kaskinizi nerden aldiniz

• Beğen
Tepkiler: Cenko
B

BF Okuru

Misafir
@Cenko

Havalar kuruyunca çıkartır bir süre denersiniz. Sonra karar sizin. :)

Otto_man

Üye
Tepki
151
Bisiklet
Dahon
@Cenko
Hayırlı olsun. Yerinde bir tercih yapmışsınız ben de ayni bisiklete sahibim ve cok memnunum. Çamurlukları bi ara çıkardım çok güzel görünüyor ama havalar bozunca geri takmak zorunda kaldim. Bisiklette hoşnut olmadığım tek unsur firen donanımıydı onu da değiştirdim simdi aklıma takılan bi kısım kalmadı. Kaskınız güzel görünüyor marka model bilgisi paylasabilirseniz sevinirim. Tekrardan keyifli padallar dilerim...

• Beğen
Tepkiler: Cenko

Cenko

Üye
Tepki
17
İsim
Cenk Çakmak
@wenom @osman öksüz çok teşekkürler , kaskım biraz şans oldu , kahvesever olarak tchibo internet sitesinden kahvemi sipariş verirken tesadüfen karşılaştık ve tam bisiklet alıcağım döneme denk geldi ,istediğim stilde gayet hoş mat renk bisikletle uyumlu gayet kaliteli ayrıca , tchibo kalıp dökme kask diye geçiyordu. 50-60 tl civarındaydı internet üzeri indirimiyle 35 tl ye geldi. Viscd18 ilk katlanır bisikletim çok deneyimim olmadı . Daha taze ama beklentim yüksek jpg.jpg jpg (2).jpg

• Beğen
Tepkiler: wenom

Kazuya

Forum Bağımlısı
Tepki
1.398
İsim
Emrah
Bisiklet
Specialized
@Cenko bisikletiniz çok güzel hayırlı uğurlu olsun. Aramıza hoşgeldiniz.
Bu aldığınız kask paten/bmx sınıfında, koruma kategorisi yüksek ama malesef biraz ağır ve terletiyor bilginiz olsun. ama çok şık o ayrı:)

• Beğen
Tepkiler: Cenko ve wenom

devilmycarlos

Forum Bağımlısı
Tepki
295
İsim
yavuz
Bisiklet
Carraro
katlanır almayı düşünüyorum.Dahon d8 ve geotech 20.2 arasında kaldım

(link)

sizce hangisini almalı.Geotech hakkında pek bilgi bulamadım.

Sukru71

Üye
Tepki
15
Merhaba arkadaslar 700-900 tl bandında onereceginiz katlanır bisikletler hangileri

JealioN

Sosyalist
Tepki
188
İsim
Aytaç
Bisiklet
Dahon
Carraro Flexi , Mosso Marine , Salcano Izmir , B-Fold modellerinin sifirina ortalama 900 TL vermektense Dahon vrya Tern markalarinin temiz ikinci el olanlarina bakarim. 1000 TL ye cok temiz Dahon ve Tern bulabilirsin. Ben hala arastiriyorum.

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
b'Twin
Katlanır alırken 2. el alınmamalı bence. Normal bisikletlere kıyasla daha fazla özen istiyor katlanırlar. Çok temizse olur da o kadar iyi bir 2.el bulmak zordur.

betaman

Üye
Tepki
4
İsim
Mustafa K.
Bisiklet
Dahon
@Burcuu dahon vybe d7 satıyorum 2.el ama çok temiz istanbul içi ilanım markette mevcut fotoğraflara bakabilirsiniz.

sirdilemma

Üye
Tepki
23
İsim
Deniz Engür
Bisiklet
Mosso
Merhabalar, ben yaklaşık 105 kiloyum. Katlanır bisiklet almak istiyorum tabi temel neden muhfaza kolaylığı. Sanırım maksimum ağırlıkları 105 kilo falan ama sıkıntı yaşanır mı merak içşndeyim

Tepki
8
Malumunuz kilonuz üst sınır ama katlanırı çok sevecek, çok sürecek ve kısa sürede çok kilo vereceksiniz.