Kastamonu

Tepki
1
Kastamonu'daki bisiklet sevdalıları tanışalım ve bir grup kuralım.Bu güzel sporu herkese sevdirip özendirelim.

Scudo

okan deniz

Daimi Üye
Tepki
237
kastamonuda futbol sahasının orada kastamonu gençlik spor un kuruluşu var, yarış koşmak ve iyi bir sporcu olmak isterseniz buraya müracaat edin... Şuanda malzeme sıkıntısı bile yok...
Kastamonuda 5 sene kaldım ve kastamonu adına yarışlar koştum. orada bir grup oluşturup başarılı olabilirsin eğr gerçekten istersen ;)

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Tepki
651
Etkinlik Adı: Bisikletlerle Tokat -Almus Gölü
Etkinlik başlangıç tarihi : 22.07.2011 Cuma Akşam 20:00
Başlangıç Yeri : Muko Motor ve Bisiklet Evi Önü-Malatya
Bitiş tarihi : 24.07.2011 Pazar: 14:00 Tokat Merkez
Turun içerisinde Bisikletlerle katedilecek mesafe Km: 160 km
Malatyadan katılacaklar için Turun toplam maliyeti 100 TL dir
Tokat Merkezden katılacaklar için 50 TL dir

22.07.2011 akşamı saat 20:00 da bisikletler ve bisikletçiler Malatyadan araçlarla Tokata hareket edeceklerdir. Saat 00:30 sularında Tokat Merkeze yakın bir yerde çadırlar kurulacak ve sabah erkenden 05:30 da Tokat Merkeze hareket edilecektir.Diğer illerden gelecek bisiklet dostlarıyla 06:00 da Tokat Şehirler Arası Terminalinde buluşularak Almus gölüne doğru yola konulacaktır. Almus gölünün çevresi dolaşılıp Gölgeli kasabasında bize tahsis edilecek yerde çadırlarımızı kuracağız.Öğlen yemeği yenildikten sonra akşama kadar serbest zaman verilecektir bu serbest zaman içerisinde bisikletçiler gölde yüzebilir yada Gölgeli çevresinde yayla gezisi yapabilirler. 24.07.2011 Pazar günü sabah kahvaltı yapıldıktan sonra Gölgeliden çıkılarak Tokat merkeze hareket edilecektir hep birlikte öğle yemeği yendikten sonra etkinlik sona erecektir.Etkinliğimiz tüm bisiklet dostlarına açıktır,bisiklete gönül vermiş herkesi bekliyoruz.

Turla ilgili geniş bilgi ve katılım bildirimi için : Genç Osman Bircan 0 533 572 01 26
Mustafa Ekici 0 533 921 88 20

Tur için gerken malzemeler

1- Şart Olan malzemeler

Kask
Ön ve arka ışıklar
Bisiklet Anahtarları Seti
Yama Seti
2 Adet yedek iç lastik
Gece konaklamalarında kullanılmak üzere kalın giysiler
Çadır
Uyku Tulumu
Mat

2- İsteğe Bağlı Malzemeler

Kaşık
Çatal
Bıçak
Bir tane tabak
Islak Mendil
Güneş Kremi
Yüzecek arkadaşlar Mayo yada Şort alsınlar
Treking ayakkabıları
Terlik
Gözlük şapka
ve benzerleri...

Tepki
89
merhaba ben de kastamonu merkezdeyim umarım tanışırız ama pek kondisyonlu değilim pek uzun soluklu kullanmadım hiç.

Samet Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
78
merhabalar.karadenizlilerden bilenler vardır Kastamonunun Abana ilçesindeyim ben.ve kron xc 2000 almayı düşünüyorum. ama xc 1000 de alabilirim tam belli değil.evet arkadaşlar sizce Abanadan Taşköprüye yaklaşık 110 km gidiş geliş 220 kron xc2000 gibi bir dağ bisikleti ile gidip gelinirmi.ben 8 saatte 110 km gidebileceğimi düşünüyorum.sizce mümkünmü.bilgisi olan arkadaşlar cevap verirlerse çok sevinirim.iyi eğlenceler.

burak durel

Forum Bağımlısı
Tepki
436
İsim
Burak D.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
antreman yapman lazım tak diye yola çıkarsan tıkanıp kalırsın . kron xc1000 ile çok rahat gidip gelebilirsin bakımlarını aksatma bisikletin.

• Beğen
Tepkiler: Samet Demirtaş

ilker K.

Aktif Üye
Tepki
150
İsim
ilker
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
kimse yokmu kastamonudan?

Samet Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
78
merhaba abilerim bende kastamonudan.yaklaşık 3 ay sonra kron xc 1000 alıcam. bilirsiniz kastamonu / abanada oturuyorum burda hiç bisiklet kültürü yok 0. bisikleti aldıgımda kasamonuya kendim bisikletimle gelmeyi düşünüyorum.ilk turumu yapıcam.bu arada kastamonuda mtb kullanabilicek yani dağ koşulları olan yerler varmı biraz bilgi fena olmaz hani :)

Emrah Dost

Üye
Tepki
19
@Samet Demirtaş

Mükemmel yerler var hem de.Kastamonu türkiye'nin trekking cennetidir.Bir parça google araştırması yapabilirsin.Pınarbaşı bu konuda mükemmel bir yer hatta.Salt doğada bisiklet sürebileceğin bir yer.En uygun dönem yağışın en az olduğu temmuz agustos dönemidir.Bir de tavsiye sakın tek başına yapma bisikletinle trekking deneyeceksen.Bölgeyi iyi bilen birileriyle bisiklet sür.Bir de valla kanyonundan uzak dur.

• Beğen
Tepkiler: Samet Demirtaş

ilker K.

Aktif Üye
Tepki
150
İsim
ilker
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Altındaki bisiklete ilçe bir noktadan sonra küçük geliyor bunu anladım son 2 haftada bende taşköprüdeyim illa ilçe dışına çıkmak gerekiyor ilçe içinde 5-10 kmden fazla yapamıyorsun o da aynı sokakları döne döne oluyor.Burdan kastamonuya gitmek isterdimde köpek olayı korkutuyor:D

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Tepki
651
Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar,hayırlı bayramlar dilerim.Malatya dan çok selamlarımla

cemsevin

Üye
Tepki
41
Ben istanbulda oturuyorum Kastamonuya tatile gidecegim 06 Temmuz 20 temmuz 2012 arasi kastamonlu bisiklete binenlerle tanişmak isterim cep 0537 694 07 77 cem abdullah sevin kastamonu da Nasrullah camisinde buluşmak mümkündür

• Beğen
Tepkiler: T-bag

ucelenn

Üye
Tepki
1
merhabalar , bu yazın sonunda kastamonuya kadar bisiklet ile gelmek istiyorum böyle bir tur planım var boludan başlıycak.
kastamonuda kalıcak şehir merkezinde otellerin isimleri yada mümkünse fiyatlarını öğrenme şansımız varmıdır ?

RahmiEmir

Üye
Tepki
12
Bisiklet
Kron
@cemsevin

Mrb. Konuyu bugün gördüm. İneboluluyum ama Kastamonuda okuyorum tabi şuan İneboludayım. Kastamonuda bisikletçi bulmanız zor çünkü bi elin beş parmağını geçmez tabiri tam olarak ifade ediyo...:D Burdaki bisikletçiye kış için güzel zefal filan bi çamurluk sipariş edelim dediğimde kışın bisiklete binilmez boşver dedikten sonra kastamonu ve bisiklet kelimesini yanyana kullanmaktan bile çekinir hatta utanır oldum :D

Furkan Çınar

Forum Bağımlısı
Tepki
217
Bisiklet
GT
Merhabalar İstanbul'da yaşıyorum ama memleket Kastamonu buradan Kastamonu'daki bütün bisiklet severlere selamlar :)

RahmiEmir

Üye
Tepki
12
Bisiklet
Kron
@furkancinar98

Merhaba...:) Ben hiç rastlayamadım burda öyle birilerine :D

yildirima

Üye
Tepki
2
Slmlar bende Kastamonudayım. Kastamonulu değilim ama iş icabı kastamonudayım. Bisiklet çocuklar için eğlence aracı olmakta öte değil buralarda. Aslında kastamonu anadolunun saklı kalmış bir cenneti. Hem tarihi hemde doğa olarak mükemmel. Bisikletle keşfedilecek o kadar güzel yerler varki bir turdan sonra diğer bir tura çıkmak için sabırsızlanabilirsiniz. Kışı ayrı güzel baharları ayrı güzel.

• Beğen
Tepkiler: RahmiEmir