kartepe -27 eylül -240km -darub-kudu

Scudo

eagleslide

Üye
Tepki
53
İsim
Ahmet Erat
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Colnago
Bisiklet türü
Triathlon
sefa bu yapığın çok yanlış bi davranış bu bi takım işi sırf bi kişiye mal olamaz bencede evren abi,harun abi ve volkan abi benim için bir numara insanlar ama biz bunu takım olarak başardık..... http://img50.imageshack.us/img50/183/pppq.jpg

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
sevgili süha tabi biz bunu bir takım olarak başardık tabi sefa kardeşim heralde benim ilk tırmanışım olduğu için beni onore etmek istemiştir.bütün takım arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim bu tur için sevgili kudu da buna dahildir bana her ne kadar kızsa da

Alp Aslan

Forum Bağımlısı
Tepki
4.150
Bisiklet
Cannondale
@Süha Onur Er
Bu güzel resim için teşekkürler Süha, ilk başta yapılması gerekende buydu belki bazen konuşmak yerine bir resim daha etkili olabiliyor doğru bir resim seçmek kaydı ile tabi.

Sefa Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
1.662
Canı gönülden Hepinizide tebrikler ediyorum...
Bisiklet ; Dostluk,arkadaşlık,grup,paylaşma sevgi ve hoşgörü ile daha zevkli. :) Abilerimizin resim yüklemeyle ilgili sorunu olduğu için ben ilgileniyorum. ;)

(link)

• Beğen
Tepkiler: Ali Emre Akcan

eagleslide

Üye
Tepki
53
İsim
Ahmet Erat
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Colnago
Bisiklet türü
Triathlon
http://img527.imageshack.us/gal.php?g=dsci0086q.jpg

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
dostum link sanırsam çalışmıyor...

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
Arkadaşlar merhaba,nasılsınız?

Kartepe turunuzu ilgiyle takip ediyorum.Katılan herkesin pedalına,ayaklarına sağlık.

Bisikletforum.com un büyüklü küçüklü tadınık simalarını fotoğraflarda görmek ise ayrı bir keyifti.

Bu yazıyı keşke karşılıklı minik atışmalarda adım geçmeden önce yazabilseydim.Üzgünüm.

Konuya girişimin sebebi herhangi birinize üslubuyla veya başka herhangi bir tavrıyla ilgili uyarı yapmak değil.Lütfen yanlış anlaşılmasın.

Faaliyetteki bütün dostların centilmen,küçüğünü büyüğünü bilen ,sakin,olgun kişiler olduğunu biliyorum.Bu konuyu aynen bu çerçevede aşabileceğinizi kestirebiliyorum.

Herbirinizi yine hepbirlikte daha nice güzel faaliyetler icra ederken görmek ümidiyle.

Hoşçakalın.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Murat Reis

dostum murat reise teşekkür ederim 52 yaşında bir insan olarak bu foruma girdim turlar düzenledim herkes memnun kaldı yalnız bir şey unutulmamalı
benim turlarıma gelen insanların turu kendi anlayışlarına göre yönetmelerini
her halde istemem kimse istemez turlarda grup disiplini olması gerekmektedir
arkada kalan ve yorulan arkadaşları beklemek görevimiz olmalı rampalarda aranın çok fazla açılmaması gerekmektedir örnek verirsem 2 ağustos kartepe turunda maşukiyeden çıkarken 14 km sonra herkes kuzu yaylasında toplanmıştır daha sonra offroad yol aşılarak her dönemeçte ben bizzat bir kişiyi orada nöbetçi dikmişimdir böylelikle pedalşörler yanlış yola girmemiş tam 14 kişi zirveyi görmüştür önemli olan ne kadar pedalşör gelmişse herkesin kartepeyi görmesidir artı bundan sonra düzenlemekte olduğum kartepe turları 6 kişilik olacaktır ve kartepeye hiç çıkmamış arkadaşlarımı dostlarımı 1640 a çıkarmak niyetindeyim anlayışınıza teşekkür ederim birazda açılan topiğe saygı göstermenizi sizden rica ederim

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Kudret Abi saygıyla selamlıyorum. 06 Eylül için birşey planladınmı?

Volkan Akboga

Aktif Üye
Tepki
120
İsim
Volkan Akboga
@Volkan Akboga

Volkan Akboga;652694]Selam Süha sana tafsi eddigim Polar CS 600 Normal fiati 330
€ du simdi 199€

• Beğen
Tepkiler: eagleslide

Volkan Akboga

Aktif Üye
Tepki
120
İsim
Volkan Akboga
Bu kisa zamanda Tanisdigim Arkadaslardan hebinisden tesekur ederim seneye artik görüzürüz. O zamanakadar iyi Antramanlar ve güzel Turlar dilerim sislere, Kudu Abi sende aziri rampalardan yürümeklerden uzak dur ve de kendini okadar bitirme.
Bu Aksam Yola cikiyorum. Ozel Bilgi itiyaciniz olursa beni eMail den arayabilirsiniz ( V.Akboga@gmx.de ) 3 Haftasonraki MTB Marathon Yarisinin sonuclarini bildiririm sislere.
Forumda itipatimizi kopartmayalim

Selamlar Volkan

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Volkan Akboga

volkan bırak yollarda rampada bitireyim kendimi zaten ölmek istiyorum bisiklet üstünde en şerefli ölüm şekli bu benim için çünki bu mereti herşeyden çok sevdim artık yaşlandım ölümden korkmuyorum volkan dostum kendine iyi bak senle pedallamak güzeldi gerçi sana yetişemedim
sağol dostum

Volkan Akboga

Aktif Üye
Tepki
120
İsim
Volkan Akboga
@kudu

Kudu Abi sen ne diyon ya? bir kere Istanbuldan Kartepeye kadar geldin hemde o rampayi yüriyerek ciktinya o bile yükzek bir Perfomanc gösterdin meydanda, genclere da cok Taz Cikartirsin sen