Karşıyaka Kron XC 2000 ve Bianchi Alice Bisikletlerim Çalınmıştır

cozturk

Üye
Tepki
13
İsim
Çetin Öztürk
Bisiklet
Dahon
image.jpg image.jpg image.jpg KronXC 2000 ve Bianchi Alice marka bisikletlerim apartman bodrum katında kilitli olmasına rağmen hem kapı girişi kırılarak hem de kamera kayıt yapmasına rağmen kilitleri kırılarak çalınmıştır.Yer Karşıyaka Günsazak Bulvarı.Bilen gören birileri olursa Sevinirim.Maddi açıdan ziyade manevi değeri çok yüksek bisikletlerdir.

• Beğen
Tepkiler: M.J.
Scudo

M.J.

Daimi Üye
Tepki
193
Bisiklet
Salcano
geçmiş olsun. umarım hırsızlardan misliyle çıkar.

Anıl Erdoğan

Forum Carbonbaşı
Tepki
1.786
İsim
Anıl ERDOĞAN
Bisiklet
Cube
geçmiş olsun hemşerim.
Son zamanlarda daha da azdılar...
İzmir'in her yerinde bisiklet hırsızlığı yaşanıyor.

cozturk

Üye
Tepki
13
İsim
Çetin Öztürk
Bisiklet
Dahon
@Anıl Erdoğan teşekkürler,ancak bir Allahın kulu da çıkıp birşey yapamıyor bu densizlere.Dün polislerle konuşurken bile o kadar kaale almadan konuşuyorlar ki! Gitti o bulunmaz gibi laflar.E o zaman pardon da siz ne iş yapıyorsunuz? Üzücü ve yazık..

Anıl Erdoğan

Forum Carbonbaşı
Tepki
1.786
İsim
Anıl ERDOĞAN
Bisiklet
Cube
@cozturk maalesef böyle. Polislerin umrunda değil.
3 yıl önce arkadaşımın bisikleti gaziemirden çalınmıştı bisikleti agoradan kadife kaleye çıkarken Gördük yoldaki, polise söyledik. Suç duruyurusu varmı dedi. Bisiklet arkadaşımızın diye derdinimizi anlatırken , bisikletli ara sokaktan kayboldu...
Yani bu ülkedede birşeyiniz çalınırsa Polis denen yani kelime anlamı: """Demokratik düzen içinde, kânun hâkimiyetinin sağlanması ve korunması, yurt içinde huzûr ve nizâmın temini, vatandaşların can, mal, ırz güvenliğinin sağlanması ve korunması, suç işlemeye yönelik davranışların önlenmesi, sanıkların yakalanarak adâlete teslim edilmesi görevlerini yerine getiren teşkilât. Bu teşkilâta Emniyet Teşkilâtı denir""" olan p ,o, l ,i ,s harfleri ile yazılan sözde emniyet teşkilatına asla güvenmeyin.

Arkadaşlar aranızda muhakkak polis olan ve düzgün bir şekilde görevini yerine getiren arkadaşlar vardır (Benim eniştem polis gerisini siz düşünün) ancak bu güzel insanların sayısı o kadar az ki. Devede kulak misali.

Yani lütfen her polis arkadaşımız alınmasın alınması gerekenlerin zaten burda olmadığı biliyorum...

cozturk

Üye
Tepki
13
İsim
Çetin Öztürk
Bisiklet
Dahon
@Anıl Erdoğan kelimelerine harfiyen katılıyorum ama dediğin gibi mesleğini adam akıllı yapanları da tenzih ediyorum! Birazdan kamera kayıtlarını alacağım inşallah ordan bişey çıkar da adam gibi bir poliste denk gelir ve işini yapar.hayırlısı artık,üzerine bir bardak soğuk su içmek istemiyorum açıkçası.

NSDL

Üye
Tepki
5
İsim
Enes DOLU
Bisiklet
Carraro
Bu zamanda hırsızlar el üstünde tutuluyor. İşin zor. Allah yardımcın olsun.

talha55

Üye
Tepki
54
İsim
Talha Çakır
Bisiklet
Bianchi
Kayıtta eşgaller net ve tanınabilir durumda. İnşallah en kısa sürede bulunurlar. Amin

• Beğen
Tepkiler: cozturk

Emrah Özşahin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.745
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
genelde motosiklet, bisiklet bu tarz hırsızlıkları yapanları polisler biliyor. hep aynı tür hırsızlıklar yapıyorlar. eğer eşgale uyan kişi daimi hırsızlardan biriyse çabuk bulunur.
Kamera kayıtlarını direk sen alabiliyorsan senin için daha iyi olur. Bazen vermiyorlar, savcılıktan yazı istiyorlar. Savcılığa da gidip şikayet edebilirsin onlar polise yazı yazarlar. ikisi de aynı kapıya çıkıyor.

• Beğen

hcikler

Aktif Üye
Tepki
92
Bisiklet
Carraro
geçmiş olsun,
umarım en kısa sürede sağ salim geri alırsınız bisikletleri.
çalanlar da Allah'larından bulsun,iki yakaları kavuşmasın...

• Beğen

aziz otkur

Forum Demirbaşı
Tepki
177
Bisiklet
Bianchi
Geçmiş Olsun Bisiklet hırsızlıgı İzmit'tede Çogaldı. Ve bulunmuyor.... Ama gelin görün ki altın vb şeyler çalınınca ancak polis ugraşıyor görevi suçluları yakalamak ama bisiklete bakmıyorlar

• Beğen

Uçmakdereli

Daimi Üye
Tepki
212
Bisiklet
Claud Butler
Kamera kayıtları net umarım bir an önce bulunur...Bence bu videoyu haber kanallarına verin ki işiniz daha da kolaylaşsın;)

• Beğen

Efe Cycler

Aktif Üye
Tepki
91
İsim
Efe Çetin
Bisiklet
Salcano
Birde utanmadan kameraya bakıyor sıfatını s**tiğim.Benimde 3 tane bisikletim çalındı.Hele sonuncu çalınanla o kadar çok anım vardı ki ! Allah hepsinin belasını versin inşallah.
image.jpg

cozturk

Üye
Tepki
13
İsim
Çetin Öztürk
Bisiklet
Dahon
Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkürler.Polislerden pek bişey beklemiyorum,ancak kendi imkanlarımla bulmaya çalışıyorum.Kesinlikle fiyat bakımından maddi açıdan hiçbir beklentim olmadı ancak manevi olarak herkes benden daha iyi bilirki bir arkadaş,bir eş,bir dost gibiydi benim için.Aramızdaki özel bağ muhakkak herkesin bisikletiyle arasındaki bağ gibidir.Madde deyip geçilmiyor muhakkak bir manevi bağ kuruyorsunuz.Polisin bana "üzerine bir bardak su iç" demesi çok canımı yaktı.Ahd ettim bulacam diye bakalım.Yunus polis ekibinden tanıdıkların çıkması izmir'deki bütün Yunuslara ulaşabildiğimiz için daha bir umut bekliyor insan. Görüntü kayıtlarını bizzat kendim aldım ve youtube dahil facebook twitter instgram hertürlü sosyal alanda paylaştım.Umarım bulunur.Umarım diyorum çünkü bir umut bekliyor insan :))

• Beğen
Tepkiler: Uçmakdereli
Tepki
8
geçmiş olsun bulundu mu hocam eşgalleri çok açık polis istese 1 saate bulur ama onlarda adi uğraşmıyorlar

akndgl

Daimi Üye
Tepki
224
İsim
Akın
Bisiklet
Carraro
Ya deliriyorum şöyle şeyleri görünce, kameraya sırıta sırıta nasıl alıp gidebiliyorlar bisikletleri ya, ulan en yüz kızartici eylemi işliyorsun, en adi suçu işliyorsun, kameraya bakıp sırıtmak nedir

fnym

Üye
Tepki
37
Bisiklet
Scott
Insaallah bulunur dostum inan bunu cani gönülden istiyorum, senin adina üzüldüm ben de