Kargo Ücreti

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Furkan Y. tarafından paylaşıldı.

1. Furkan Y.

Furkan Y. Aktif Üye

Adı:
    Furkan YILDIRIM
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Merhaba, İstanbul'dan Aydın'a bir çift 26inch telli lastik için kargo ücreti hakkında 'tecrübelerine dayanarak' tahmin yürütebilecek olan var mı? Yarın gidip soracağım, sizden de fikir almak istiyorum belki farklı bir firma önerirsiniz.

Kargo ücreti hesaplama linkleri paylaşılmazsa sevinirim.

2. ozgur908

ozgur908 Forum Bağımlısı

Seviye:
    geçen gün istanbul'dan bursa'ya poşet içinde (deforme olacak kadar sıkıştırmadan) ptt'yle bir çift telli 28" lastik gönderdim kargo ücreti 14 tuttu. lastikleri alabilecek bir karton kutuyla da 20 tl olacağını söyledi görevli.

Furkan Y.

Furkan Y. Aktif Üye

Adı:
    Furkan YILDIRIM
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    @ozgur908 teşekkür ederim. Bugün ptt, kargonun 17.60TL tutacağını söyledi. Belki birilerine faydası olur.

muratturan2121 bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-3-26_11-42-18.png
Her şey demek olmasa da, düzenli aralıklarla FTP tespiti yapıp, çalışma programını buna uyarlamak sistematik çalışmanın anahtarıdır, diyebilirim. Kaç çeşit FTP tespiti yapılabilir? 2004 yılında...
upload_2016-9-26_14-17-55.png
Birkaç yıldır yazdığım mesajlarda 'yokuş özürlü' olmaktan bahsediyordum. Bunu hep yazıyorum da, sakın ola bundan övündüğüm veya buna güvenip rakiplerimi yolda alt etme niyetim olduğu anlaşılmasın...
IMG_20160426_171815.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...