Karbon yol bisikleti olanların bizi takmaması

Scudo

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@yaboga ahhahaha :D cimriyse takmaz bence :D

taytan

Üye
Tepki
45
Bisiklet
Merida
Bulunduğum ilçede cok fazla bisikletli var çoğu da benim hacı bisikleti dediğim cift kadrolu bisan postaci bisikleti. Genci, yaşlısı, okumuşu,cahili herkes bu bisiklelerden kullanır. Çünkü ilçe dümdüz, bu bisikletlerde konforlu ve pek yormuyor.

Burada 5 tane yol bisikleti var. 1 tanesi karbon, o da benim zaten.

Bisiklet türü farketmeden herkese selam veririm. Hatta kimisi beni turist zannetip hello der. Ben de merhaba derim.

Bu olay pahalı araba sahiplerinin karayollari kendisinin maliymis gibi hep sol seridden gidip selektör cakmalarina benzemiş.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Neyse, güldük eğlendik. Daha da uzamasın bu gereksiz konu, daha önemli şeylere zamanımızı ayıralım bence.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
yav herkes yazdı bide ben yazayım,
mesele karbonunmu var selam vermeyeceksin .ama ben ihanet ettim ,

http://lh3.ggpht.com/_FZhhiw00ovk/S0oEXF-Eq7I/AAAAAAAAAIE/V0IubDnweQY/DSC02008.JPG

sağda murat içlek ,market bisikleti ile tam 14 km eğim çıktı,
bende scott scale 30 karbon vardı ,olsa ne yazar o gün murata tepedenmi baktım asla ,onere ettim onu.helal olsun.ama murat sonra yola geçti,
ummadık taş baş yarar,ciyuvvvvv erdal müthişti,cannondale' 'e 3000 dolar sayan arkadaşımız ,onun ortadan amortisörlü bisikletini (biançiyi )aşaladı bununlamı gelecen dedi,bende ,sen dedim onu yolda tanıyacan ,fena tanıdı ,morali bozuldu ,1200 dolara cannondale 'i sattı ,bir dahada ortalarda gözükmedi.
hiç kimsenin bisikleti aşalanamaz,birileri gerçekten karbonu ile övünüyor, sahada omzunun üstünen herkese bakıyor ya da selam vermiyor ise ,bir an önce kibrini içinde kırsın ,kibir kimseye yarar sağlamaz.

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.300
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Yav her bisikletli selamlasmak zorunda mi?
Yani ortak noktamizdir ama, dunyada ortak noktalari olan bir cok sektor, hobi, felsefe, bakis acisi, dusunce sistemi, ideoloji vs daha sayamadigim bir cok sey var. Herkesin birbiriyle yolu bir yerlerde kesisiyor. Bu selamlasma gerektiren bir durum degil ki?
Ha selamlasmak iyi birseydir ama zorunlu degildir.
Ben karbon kullanmiyorum. Ama 700x23 lastik kullaniyorum. Selam vereyim derken girdin cukura öptün asfalti,
Bosverin ya, takilsin herkes, kim ne istiyorsa onu yapsin, herkes isine gucune baksin.

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@BF Okuru ahahah sabah sabah yine güldürdün yeni gordum bunu :D buda benden tüm kibirlilere gelsin o halde :D

• Beğen
Tepkiler: Kerem Özbayrak

can onur

Forum Bağımlısı
Tepki
3.289
İsim
Can Onur
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hashus1099 Transfagaraşan'da biraz üşüdüm ama Grossglockner ve Stelvio'da şansıma hava çok iyiydi.

Tepki
44
Bisiklet
Salcano
Karbon bisikletin yaydığı bir çeşit karbon molekülleri beyindeki selam verme nöronlarını olumsuz etkilemektedir ve selam verdirmemektedir. diye bilimsel açıklama yaparlar ya işte ondan :)
Tabii ki bu sizin analiziniz olabilir ama bu tamamen insan ile alakalı
Ne karbon bisikletli gördüm üzerinde insan yok, ne insan gördüm altında karbon bisiklet yok. :)

vraptor

Daimi Üye
Tepki
240
İsim
Serkan
Bisiklet
Salcano
Bu konuya ilk mesajımı yazdığımda market bisikleti kıvamında full çelik bisikletim vardı. Hemde çift amortisörlü :p Şuan bu mesajı yazarken xrs60 sahibiyim. Yol bisikleti çok istiyordum ummadığım bir anda alıverdim. Sırada carbon yol bisikleti var. Onu alınca kimseye selam vermeyeceğim :p Konu ne uzamış gitmiş arkadaş mesele bisiklet değil üstündeki kişidir

bora kaya

Aktif Üye
Tepki
57
@vraptor
konuyu açan ben ve hâlâ alüminyum [emoji23][emoji23]

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

master of sprockets

Daimi Üye
Tepki
287
İsim
Kaan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Bianchi
@trainspotting35 neden acaba?:D
Altındaki bisikletin ne olduğu önemli değil. Karbon olsun, alüminyum, hay teen ya da bambu. İş bisikletin üstündekinde bitiyor. Ve her bisiklete binen selam vermek zorunda da değil. Adam orda 40km/h ile gidiyor size elini kaldırınca kaza olasılığı ortaya çıkıyor. Ve başlık da çok yanlış.