kamyon taşımak

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
yok artık bunlar cidden abartmış

http://www.abum.com/file/shadow/pictures/37418.jpg

Scudo

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Cidden baya bi abartı olmuş gibi...
10 tane kamyonu bi tıra sığdırmak ciddi mühendislik gerektirir herhalde...

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Çok eğlenceli olmuş. Türkiye olmaması beni de şaşırttı:)

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
adamlar utanmasa iki üç kat yapacaklarmış ama tek sıraya çok fazla yerleştirdikleri için gerek kalmamış demek ki türkiyeden başka yerlerdede böyle görüntüler oluyormuş :-9

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Çinliler de cidden piskopat oluyorlarmış. Ne denir bu resme başka?

çamurluk

Aktif Üye
Tepki
40
bu foto romanyada çekildi ama siz galiba bu işte türklerin parmağı olmadığıiçinsiz baya üzüldünüz galiba ama size şunu söliiim bu kamyonları taşıyan tırın şöförü bir TÜRK ve rekorlar kitabına girmiş bir şöför arkadaşım aynı şirkette çalışıoruz

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bir kaç gün önce forumumuza mikrodalga nick li bir arkadaş katılmış ve ilk konusu olarak deniz ortasında alkol alan bir kişiyi Türk'e benzetmişti konunun başlıgını tam hatırlamıyorum forumdada bulamadım silinmiş olsa gerek,neyse konuya geleyim bu konuyu yazıp Türkleri aşagıladığı gerekçesi ile mikrodalga arkadaşımızın puanları 1 saat içerisinde eksi 500 lere falan düştü ve arkadaşımız forumdan tamamen ayrıldı(eksi puan verenler arasında bende vardım).Hatta bir kaç arkadaş "Herşeyi Türklüge mal edemessiniz,Böyle şeyleri sadece Türkler yapıyormuş gibi davranmayın." diyede çıkışmıştı.Şimdi şu yazılanlara baktımda mikrodalga arkadaşıma eksi puan verdigim için üzüldüm.

emsey229

Daimi Üye
Tepki
70
@LITLLE_PRINCE

Mikrodalga benim kız arkadaşım. Onu bisiklete binmeye yönelttim her sey yolundaydı.... Fotograftan baska hiç birşey yazmadı, sayın Tugrul abiyle de bu konuyu konustuk sacmalık fotografta değil dedi baska yönlere çekilebileceği için konuyu kilitlediğini söyledi. Kız arkadaşım mı? kendine motorsiklet aldı :mad: Peki bu konu neden kitlenmiyor???

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.166
Arkadaşlar konu başlığı üzerinde yoğunlaşalım,tartışma ve polemiğe gerek yok farklı görüşler olabilir, konuyu bizlere kapattırmayın..;)

Herkese iyi forumlar,güzel eğlenceler..

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
vay be.tekerlek falan patlamadan nasıl yol almışki.hayret dogrusu.teşekkürler paylaşım için ilginç kare...

SECO 34

Aktif Üye
Tepki
89
o yadar yol gittim tırla çoğu ülkeye de gitim ama böyle bir olay görmedim yaw :) sadece gülüyom

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Bana direk mesaj yönlendiriyorsun cevabınu vereyim: Önce o konu, şimdi bu konu, bu konu kapanır yarın 10 tane açılır. Ben artık bu konuda polemiğe girmek istemiyorum. İnternette insanlarla münakaşa etmekten ve hçbir sonuç alamamaktan sıkılmaya başladım.

T

Tuğrul

Misafir
Arkadaşlar lütfen sakin olalım.Bu günlerde konu kapatmalar çokça yaşanmaya başladı.Bu hiç de hoş bir şey değil.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.