Kaliteli V fren papucu hangisi?

GagarinlerinYuri

Aktif Üye
Tepki
217
İsim
Murat Esen
Bisiklet
Salcano
Yıllardır kullandığım yol bisikletimin fren pabuçlarının değişim zamanı geldi hem iyi fren yaptiracak hem pahali olmayan bir pabuc ariyorum tavsiyelere açığım prensip gereği mağazalardan alışveriş yapmadığımdan link gönderebilirsiniz teşekkur ederim

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Geçen gün nette" krtl" adlı bir dükandan 4 adet üç renk baradini sipariş verdim , kalkıp bana hiç ilgisi olmayan Brakco 945 eski tip siyah olanlardan göndermişler , işin kötüsü , ben baradine yi 72 TL ye sipariş etmiştim , aynı bu sitede gönderdikleri 4 adet Brakco fiyatı ise 58 TL . Canımı daha fazla sıkmamak için geri göndermedim alıp taktım , ayarları ve rondela dizilişleri aynı , cantlar aynı gelgelelim arka iyi , ön ise cayırtı koparıyor , ne yaptıysam olmadı , Nette insanları resmen keriz yerine koyuyorlar , netten alış veriş yapmaya korkar olduk , ha bu arada o dükkana tel açtım telefonu açan yok. Haram olsun o para onlara.

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.204
Bisiklet
Specialized
Geçen gün nette" krtl" adlı bir dükandan 4 adet üç renk baradini sipariş verdim , kalkıp bana hiç ilgisi olmayan Brakco 945 eski tip siyah olanlardan göndermişler , işin kötüsü , ben baradine yi 72 TL ye sipariş etmiştim , aynı bu sitede gönderdikleri 4 adet Brakco fiyatı ise 58 TL . Canımı daha fazla sıkmamak için geri göndermedim alıp taktım , ayarları ve rondela dizilişleri aynı , cantlar aynı gelgelelim arka iyi , ön ise cayırtı koparıyor , ne yaptıysam olmadı , Nette insanları resmen keriz yerine koyuyorlar , netten alış veriş yapmaya korkar olduk , ha bu arada o dükkana tel açtım telefonu açan yok. Haram olsun o para onlara.
bu "krtl" dediğiniz dükkan şu mu acaba:
(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bu "krtl" dediğiniz dükkan şu mu acaba:
(link)
sahiplerinin ismi aynı , !!! dediğiniz dükkanla aynıdır diye orayada tel açtım , çıkan bayan , aynı dükkan olmadığını , isim ve soyadı aynı olmasına rağmen aynı kişinin olmadığını beyan etti , hadi buyrun

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.205
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Tuna tuna yapma be hocam. Bile bile neden kullandınız iade etmek dururken. Bu kafayla çalışıyor o sabıkalı esnaf bozuntusu ve demek ki işe de yarıyor maalesef. Günü gecmemisse iade edin derim.

• Beğen
Tepkiler: yokgibi ve Atasoy

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Tuna tuna yapma be hocam. Bile bile neden kullandınız iade etmek dururken. Bu kafayla çalışıyor o sabıkalı esnaf bozuntusu ve demek ki işe de yarıyor maalesef. Günü gecmemisse iade edin derim.
Haklısınız , kullandım artık fakat bu kartal soy adlı Konya'lı dükkanlardan bir daha mal almam , aldırtmam .!.

Upper Architect

Daimi Üye
Tepki
423
İsim
Numan
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Haklısınız , kullandım artık fakat bu kartal soy adlı Konya'lı dükkanlardan bir daha mal almam , aldırtmam .!.
Konya'dan alışverişte özceeylanı tek geçerim. Bilhassa göbekten vites parçaları için yurtdışından alacağıma onlardan alıyorum.
XLC'nin üç renk kartuşlu v frenlerini kullanan var mıdır?2Baradine fiyatına 4 xcl alınabiliyor. Peki frenleme performansı Baradine'e koyasla xlc de nasıldır

Raptoid

Üye
Tepki
77
İsim
Hakan
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bende ise gidip geldigim sehir bisikletim icin papuc onerisi alabilirmiyim ?

contrary

Üye
Tepki
0
İsim
Omer
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Baradine MTB-960V 4 Mevsim (3 Renk) Bisiklet Fren Pabucu - Baradine - V Fren Pabuçları - Baradine MTB-960V 4 Mevsim (3 Renk) Bisiklet Fren Pabucu
Dağ bisikletim için çok sağlam bir frene ihtiyacım var hangisini almalıyım ben bunları buldum sizin tavisyeleriniz de olabilir
Baradine MTB-960V
Baradine Mtb 955 Vc

Baradine ABS-01VC
Brakco ABS-01VC
----------Bracko-Baradine-------- aynı model değil mi fark ne anlayamadım

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
11.667
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Dağ bisikletim için çok sağlam bir frene ihtiyacım var hangisini almalıyım ben bunları buldum sizin tavisyeleriniz de olabilir
Baradine MTB-960V
Baradine Mtb 955 Vc

Baradine ABS-01VC
Brakco ABS-01VC
----------Bracko-Baradine-------- aynı model değil mi fark ne anlayamadım
Baradine ve Brakco'nun her modeli aynı, 3 renk ve normal modelleri iyi. ABS'li olanları hiç kullanmadım.
Shimano fren bacaklarının üstünde gelen S65T stok pabuçları da iyi, daha üst seviye M65T4, M65T3 pabuçları daha da iyi.

contrary

Üye
Tepki
0
İsim
Omer
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Baradine ve Brakco'nun her modeli aynı, 3 renk ve normal modelleri iyi. ABS'li olanları hiç kullanmadım.
Shimano fren bacaklarının üstünde gelen S65T stok pabuçları da iyi, daha üst seviye M65T4, M65T3 pabuçları daha da iyi.
direk shimano arka bacak alıyorum o zaman 190tl şuan stok pabuç bitince mi baradine alsam abs yada 3 renk alabilirim

GETzREADY

Üye
Tepki
14
İsim
uğur
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Selamlar herkese, sedona gusto bisikletimin üzerinde tektro al837 v frenler mevcut. Lakin fren pabuçları inanılmaz derecede siyah toz çıkartıyor, bu toz bisikleti leş gibi yapıyor ve çıkarması bisiklet üzerinden gerçekten çok zor. Renginden dolayı temizliği çok önemli ve zor bir model. Hangi fren pabucunu tavsiye edersiniz? Hem leş gibi yapmayacak hemde kaliteli bir ürün istiyorum.

Tepki
21
İsim
İzmir
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Mosso Legarda 2221 MSM V şehir bisikletim var şehir içinde ve geziler için aktif kullanıyorum hangi pabucu önerirsiniz, bisikletim daha 2 haftalık ama... Servis düzgün takmamış pabuçları ben de farketmedim malesef arka frenin pabuçu yemiş. Ben de değiştirmek istiyorum. 1655968193898.png

Şenol U.

Aktif Üye
Tepki
591
İsim
Şenol Ustabaş
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@ibrahimb667 Paylaştığınız göseldeki pabuçlar.Erdoğanlar bisiklet,Doğa bisiklet ve Şişman bisiklet benim alışveriş yaptığım ve güvendiğim firmalar. Bir araştırın sitelerini isterseniz.Kolay gelsin.