Kadın bisikletçiler

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
ben de bazen çok söyleniyorum ve çok söylemiyorum ama derslerin, hocaların kıymetini bilenlerdenim... "yaşam boyu öğrenme" fikrinin yılmaz savunucusuyum :D yaş 37, okula devam : )) -- yok mezun oldum tabi.. bu yaşa bırakmadım da, işte ekstralarla uğraşıyorum : )))

EDIT: neyse, ben araya girmiyim, siz şimdi plan/program yaparsınız... ben de işte ankara'da takılırım tek başıma artık, n'apıyım : ))

• Beğen
Tepkiler: seymaaaaa
Scudo

seymaaaaa

Üye
Tepki
2
İsim
şeyma
Bisiklet
Sedona
@Betül Ö. öyle tabi daha kapalı kutu esenler.. bence daha farklı bir esenler mümkündür ;):hhhhhh:

@CandanC vuvvv muhteşemsiniz bence :):) profil fotoğrafınıza bayıldımmm bayıldımm :kptmya: Eğer ankara ya gelirsem hemencik yazarım size

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Ö. Kurt
Benim de içim gitti. Kemoterapi formalitesi bitince buluşuruz inşallah :) sonra kısmet olursa pembe balonlu organizasyonda birlikte pedallarız.. :)

@CandanC bekleriz, sevinirizzzz :)

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
b'Twin
@NEVRES KME
İnşallah, dört gözle bekliyorum :hhhhhh:

• Beğen
Tepkiler: NEVRES KME

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
@NEVRES KME güzel haberlerde kulağımız :) en kısa zamanda görüşmek üzere diyorum :) tekrar geçmiş olsun

• Beğen

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@CandanC
teşekkürler inşallah mücadeleye devam...

@Burcuu
ahhh bir de benim halimi düşünsen.. nasıl bir heyecan ile bekleşiyorum. çok hırpalıyor ama sonucunda kazanacam düşüncesiyle dayanıyorum..

• Beğen
Tepkiler: Burcuu ve CandanC

Özlem.A

Üye
Tepki
45
Bisiklet
Kron
@NEVRES KME
Pembe balonlu organizasyon ne zaman? Hem biz gelelim size :) kızlarla yarin buluşalım bi sizin bulunduğunuz yere de geliriz. Çok sevgiler

• Beğen

Özlem.A

Üye
Tepki
45
Bisiklet
Kron
Buluşma noktasını Bostancı İskele yapsak nasil olur acep??

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
b'Twin
@Ö. Kurt

olur fark etmez benim için ;)

• Beğen
Tepkiler: CandanC

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
geçmiş olsun dediğimizi de iletirsiniz arkadaşlarınıza @K. Aydın bey :)

Özlem.A

Üye
Tepki
45
Bisiklet
Kron
Cuma günü iş yerinde yaşadığım kriz dolayısıyla Burcu ile bulusamadik. Burcucum tekrar özür dilerim üzgünüm plan aksadigi için. Yakında buluşmak dileğiyle. Belki bize eslik etmek isteyen diğer arkadaşlarla da buluşma imkânımız olur..

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
b'Twin
@Ö. Kurt önemli değil ;) başka bir gün daha fazla kişiyle buluşuruz.

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Ö. Kurt
Merhaba ben de aranızda olmak isterim. Bisikletsiz gelecek olsamda kaskım kafamda olur :)) Bakırköy ido iskelesi sizlere uyarsa ben de katılırım size. Sadece şöyle bir durumum var beni zorlayacak olan 7 ve 28 mayıs da kemoterapi alacağım. aldıktan 10 gün sonra rahatlıyorum. buluşma gününüzü bu şekilde belirleyeblirseniz benim için harika olur. Pembe balonlu organizasyon için de Allah kısmet ederse kemoterapi bittikten sonra radyoterapi başlayacak. ben o ara başarabilirsem yavaştan binmeye başlayacağım. Lakin kol altından da lenf alındı. pek zorlamamam gerekiyor. İnşallah bunlar geçip bitecek ve bu organizasyonu yapacağız. Hatta bir araya geldiğimizde bu konuyu da konuşuruz :) Ay heyecan yaptım yazarken :)))) selamlar

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Burcuu
çok incesin sağolasın ama olurmu öyle şey, siz bisikletli geleceksiniz ki ben enerjinizden faydalanayım :) inşallah güzel günlerde görüşmek dileğiyle, sevgiler

• Beğen
Tepkiler: Burcuu