Kadın bisikletçiler

ayferella

Üye
Tepki
12
İsim
Ayfer
Bisiklet
b'Twin
Kızlar kamplı çadırlı bi tur yapsak ne güzel olur Yok mu şöyle bir organizasyon?

Scudo

Chipetpet

Üye
Tepki
51
İsim
Mine
Bisiklet
Tern
@ayferella öyle bisey varsa haberdar ederseniz sevinirim annemle beraber katilmak isteriz

z_oz

Üye
Tepki
10
İsim
Zahide
Bisiklet
Carraro
Merhaba arkadaşlar, 10 Mayıs gibi Antalya'dan başlayıp Fethiye taraflarına doğru pedallamayı düşünüyorum. Bu tura yalnız çıkmayı düşünüyordum fakat eşimin tavsiyesiyle arkadaş aramaya başladım. Zorlu bir tur olmayacak. Amacım doğada vakit geçirip, kamp atıp pedallamak. Hiç rahatına düşkün bi insan değilim. Biraz beni tanımanız açısından belirteyim, bisikletimle İran'a ve Edirne'den Çin'e gitmişliğim var. Yol arkadaşımın da haliyle mızmız olmamasını isterim. Umarım vardır birileri burada Sevgiyle kalın..
Dipnot:Kadın arkadaşlara sesleniyorum.

Tepki
2
Bisiklet
Carraro
hem motosiklet hem bisiklet kullanıcısı olarak İstanbul - Bahçelievler'den merhaba
tam teşekküllü değilim keyfi şekilde haftasonu sabah sürüşleri yapıyorum selamlar:islik:

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Burcuu Teşekkürler canım.

Bu arada pembe balonlar buluşma noktasında olacak. Zevkle, heyecanla, gülüşlerle ve sohbet eşliğinde birlikte şişirip bağlayacağız bisikletlerimize :)

ayferella

Üye
Tepki
12
İsim
Ayfer
Bisiklet
b'Twin
@z_oz

Belki ben katılabilirim size finikede yaşıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

samurusov

Daimi Üye
Tepki
471
İsim
Samuel
Bisiklet
b'Twin
@Taze Fasulye
İzlerken içim ferahladı resmen. Mesajıda güzel vermişler :harika:

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
689
Bisiklet
b'Twin
Şahane bir reklam olmuş :asik:
Because i reconnect with nature benim cevabım :)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Taze Fasulye

Aktif Üye
Tepki
331
İsim
Sümeyye T.
Bisiklet
b'Twin
@samurusov

Evet, kesinlikle.:hrkbuya:

@Burcuu

''Because Freedom Tastes Good, That's Why I Ride.'' Benim nedenim de bu ya da hepsi ya!:D

Tepki
1
İsim
kubilay
Bisiklet ile gezmeyi yaşam tarzı haline getirmiş,şehir hayatının hararetinden ve hareketliliğinden bunalmış,kendini doğada,bisiklette,gezide mutlu hisseden,otel odaların da yatmayı, dinlenmeyi tatil yaptım zannetmeyen,değişik mekanlar keşfedip buraları görmek isteyen, en önemlisi anı yaşamayı bilen, bisiklet ile yurt içi isteğe bağlı yurt dışı tura çıkabilecek bayan yol arkadaşı aramaktayım.

Gezimiz kıyı şehirleri,tatil yöreleri ve kamp alanları olacaktır. Rota yol arkadaşıyla kararlaştırılacak. Gezi süresi ortalama 15 gün olacak ama bu süre istenildiği durumda uzayıp 1 aya kadar çıkabilecektir.

Yol arkadaşımın kendine güveni olan,zaman sıkıntısı olmayan,küçük ve basit şeylere küsmeyen ve en önemlisi karşılıklı saygıya önem veren birinin olması tercihimdir.

Konaklamalar otel,pansiyon da kalma veya kamp alanlarında çadır kurma şeklinde olup yol arkadaşının isteği doğrultusunda şekillenecektir.

Amacı gezmek,görmek ve bu anları ölümsüzleştirmek olan bayan tur arkadaşlarını bisiklet turuma davet ediyorum.

İletişim 05327464230
e-posta kubiyilmaztr@gmail.com
instagram : kubi.38

Not: Yapılacak tur duruma göre otostop,bisiklet veya motosiklet ile de olabilir.Detaylar özelden konuşulur.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek

soner kalaycıoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
946
İsim
soner
Başlangıç
1968—69
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Klasik
(link)

son söz şöyle olmakta;
Belki bizim de çocukluğumuzdaki en mutlu anılarımızın bisikletin üstündeki anlar olmasının sebebi aynıdır. Çünkü bisiklete binmek özgür olmayı hissetmektir...

buda özgürlük müziğim..
https://soundcloud.com/ah-tem-zl-k

onatt

Üye
Tepki
55
İsim
M. Turhan
Başlangıç
1965—66
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Merhaba, sorulacak en doğru yerin burası olduğunu düşünüyorum. Eşim için alınan Mosso legarda 1621 LDM 46 kadro bisiklet maalesef büyük ve ağır gelmesinden dolayı aktif kullanamıyor. Boy 1,62
Yine 28'' olan ama daha hafif, 1 alt seviye kadro ve kalitesinden ödün vermeyen bir şehir ( hibrid ) bisiklet önerilerinizi rica ediyorum. Teşekkür ederim.

MertV

Forum Bağımlısı
Tepki
1.502
İsim
Mert
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@DayKnight eşi için giant escape alanlardan ama kendi daha çok kullanıyor :) yardımcı olabilir belki

• Beğen
Tepkiler: DayKnight ve onatt

DayKnight

Aktif Üye
Tepki
197
İsim
Mahmut
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Katlanır
Merhaba, sorulacak en doğru yerin burası olduğunu düşünüyorum. Eşim için alınan Mosso legarda 1621 LDM 46 kadro bisiklet maalesef büyük ve ağır gelmesinden dolayı aktif kullanamıyor. Boy 1,62
Yine 28'' olan ama daha hafif, 1 alt seviye kadro ve kalitesinden ödün vermeyen bir şehir ( hibrid ) bisiklet önerilerinizi rica ediyorum. Teşekkür ederim.
Biz eşime Giant Escape R3 aldık. Hafif bir bisiklet, ağırlığı 10kg un altında. XS bedenini alırsanız boydan sorun olmaz bence. Müsait zamanda gidip direkt Giant Escape R3 ü test edin

• Beğen
Tepkiler: onatt

Ride4Life

Üye
Tepki
79
İsim
Ride4Life
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben düzenli bisiklet kullanıyorum. Ulaşım için kullandığımda oluyor ama bizim trafikte kolay değil tabii. Bence kadın erkek fark etmiyor. Trafikte bisiklete binmek ayrım gözetmeden iki cinisyetede zor, sıkıntılı o_O.

Ama son birkac yıldır fitness amaçlı kullanıyorum bisikleti. Haftada iki üç kere sürüyorum. Bir hanımefendi olarak 👧 dısarıda bazı zorluklarla karşılaşmıyor değilim, ben neyseki büyük bir çirkinlikle karşılaşmadım şimdiye kadar ama bazı hemcinslerimin neden bisikletten soğuduğunu anlayabiliyorum, gayet normal bence.

Yazdığım gibi ben spor olarak sürüyorum, hatta belki bir iki yarışa girme isteğim de var herşey normale dönerse çünkü Tour u Vuelta yı falan izlemeyi çok seviyorum. Ama ha spor ha ulaşım, bisikletle trafikte olmanın kolay olmadıgı ve bir miktar risk taşıdığıda üzücü.

Edit yaptım, çünkü bikaç yazım hatası vardı.