Jordanred markası ve hizmetleri hakkında bilgilendirme

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.862
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
Stok demek sermayeyi depoda yatırmak demek. Sermaye darlığı varsa, ki şu salgın döneminde anormal değil, hiçbir üründe stok tutmuyor olabilirler.
Hatta belki kumaş ve diğer hammaddeler bile elde olmayabilir, sipariş üzerine tedarik ediliyordur :krktm:

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut
Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Stok demek sermayeyi depoda yatırmak demek. Sermaye darlığı varsa, ki şu salgın döneminde anormal değil, hiçbir üründe stok tutmuyor olabilirler.
Hatta belki kumaş ve diğer hammaddeler bile elde olmayabilir, sipariş üzerine tedarik ediliyordur :krktm:
Yaklaşık 1 yıldır biliyorum bu firmayı ve durum maalesef böyle hocam. Durum böyle olunca ellerinde stok ve bahsettiğim imkanlar olan diğer markalardan almıştım formamı.

wallarts

Üye
Tepki
49
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Yeni sezon ürünlerinden almayı düşünüyorum.

(link)

Tepki
167
İsim
Agah Sert
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Benimde Formaya ihtiyacım var
Ama
Firmanın kumaş ve dikiş kalitesi için çok yorum yapmıyorum
Ama Dizayn Maalesef çok kötü

• Beğen
Tepkiler: kallone

wallarts

Üye
Tepki
49
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ben tasarımları çok beğendim, aero serisinden sade bir tasarım tercih ettim. Bekliyoruz bakalım.

tasdelen

Üye
Tepki
26
İsim
mustafa
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Jordan red yeni bir ürün çıkarmış boxer tarzı kısa tayt şortun altına girmek için. Aırmesh pedi var. Kısa olması bizim gibi Adana'da yaşayanlar için avantaj. Ped kalitesi nasıldır sizce deneyen arkadaşlar yorumlarsa sevinirim

bohemamca

Üye
Tepki
120
İsim
Arda
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
airmesh taytını kullanan var mı acaba? şuan indirimde 1 adet almak istiyorum kullananlar yorum yapabilir mi?

M.İhsan

Love Mountains!
Tepki
3.169
İsim
Muhammed İhsan
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Yol bisikleti
airmesh taytını kullanan var mı acaba? şuan indirimde 1 adet almak istiyorum kullananlar yorum yapabilir mi?
Bir önceki taytım Airmesh pedliydi. Ped gerçekten çok rahat. Şuanda taytı kullanmıyorum çünkü yırtıldı. Yaklaşık 1 sene boyunca kullandım ve pedinde incelme oldu ama dümdüz olmadı hala giderdi yani. Piyasada tayt fiyatları çok arttığı için ucuz buluyorsanız vakit kaybetmeden alın.

Sametali

Aktif Üye
Tepki
697
İsim
Samet Ali Aygül
Bisiklet
Lapierre
2 yıldır kullanıyorum sanırım hiç sorun yaşamadım şuan indirim de kaçırmayın derim.

• Beğen
Tepkiler: bohemamca

Ekincan

Daimi Üye
Tepki
1.571
İsim
Ekincan Erol
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ped güzelde taytın kumaşı için aynısını söyleyemem. 1.5 senedir kullandığım taytın elastikliği kalmadı. Eskisi gibi sarmıyor bollaştı..

• Beğen
Tepkiler: bohemamca

SpirituaL

Daimi Üye
Tepki
1.011
İsim
Eray
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Airmesh pad harika ancak taytin apis arasi 5000 km'de eridi. Yama yaptim ped hatrina giyiyorum.

Kumas tamamen eridiginde pedi sora tayta dikecegim armadillo ped yerine.

fatihgocmez

Forum Bağımlısı
Tepki
1.720
İsim
Fatih
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar sitemiz bi ön ayak olsa da forma yaptırsak. Niye böyle bi girişim yok. Ben kendi şehrindeki gruplardan ziyade bisikleti burda daha çok sevdim. O yüzden bi forma alırım yani. Bisikletforumlu olmak ayrıcalıktır.

wallarts

Üye
Tepki
49
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Türkiye ürünlerinde ciddi bir indirim var. Airmesh tayt düşünen arkadaşlar değerlendirebilir.

(link)

ahmet1914

Forum Bağımlısı
Tepki
1.262
İsim
Ahmet Y
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar Airmesh almayı düşünüyorum ,4-5 saatlik sürüşler için ideal midir yoksa Kipeo veya Sora'ya mı yönelmeliyim?Kipeo'nun indirimli taytları 400,Sora'nın taytları 460 tl'den başlıyor.Maksimum 115 kmlik sürüşüm var tek seferde çıktığım,bundan sonra olacağı da en fazla 120 km falan olur heralde.Bu tayt yeterli olur mu,yoksa diğerlerini al mutlaka fark eder mi diyorsunuz?Yukarıda yazmışsınız ama tekrar görüş belirtenlere minnet duyarım :)
Şu anki taytım Decathlon'dan aldığım turuncu pedli tayt ,formam Jordanred.

fatihgocmez

Forum Bağımlısı
Tepki
1.720
İsim
Fatih
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.372
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
27 Ekim de en geç kargoya verilir yazısını gördükten sonra hızla uzaklaştığım site.

• Hahaha
Tepkiler: makaram

ahmet1914

Forum Bağımlısı
Tepki
1.262
İsim
Ahmet Y
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hep küçükler kalmış.
İndirimli ürünü sepete eklediğimde"Bu ürün siparişe özel olarak üretilecektir ve en geç 27 Ekim, Çarşamba tarihinde kargoya verilecektir" diyor.Ayrıca firmayı da aradım sipariş verdiğiniz takdirde yeni olarak üretilecektir diyor,beden sıkıntısı yoktur dedi görüştüğüm kişi

Bilal Akbaş

Daimi Üye
Tepki
425
İsim
Biloo
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Uzun kol formaları hakkında bilgisi olan var mı.

Sametali

Aktif Üye
Tepki
697
İsim
Samet Ali Aygül
Bisiklet
Lapierre
Arkadaşlar Airmesh almayı düşünüyorum ,4-5 saatlik sürüşler için ideal midir yoksa Kipeo veya Sora'ya mı yönelmeliyim?Kipeo'nun indirimli taytları 400,Sora'nın taytları 460 tl'den başlıyor.Maksimum 115 kmlik sürüşüm var tek seferde çıktığım,bundan sonra olacağı da en fazla 120 km falan olur heralde.Bu tayt yeterli olur mu,yoksa diğerlerini al mutlaka fark eder mi diyorsunuz?Yukarıda yazmışsınız ama tekrar görüş belirtenlere minnet duyarım :)
Şu anki taytım Decathlon'dan aldığım turuncu pedli tayt ,formam Jordanred.
2 yıldır airmesh li olan taytını kullanıyorum uzun sürüşler için gayet ideal jordanred’in ürünleri başarılı bence ama tabi diğer firmaları kötülemek istemem örneğin “Sora” formasını kullanıyorum ama taytını hiç denemedim kullanmadım da fakat jordanred bence güzel fiyatta iyi ilaveten stoktan değil ürünler üretilip öyle kargo yapıyorlar bu yüzden de süre biraz uzuyor ama beklediğinize değer.

• Beğen
Tepkiler: ahmet1914